Aké vône sú vhodné pre vodné znamenia (Ryba, Rak a Škorpión)?

Aké vône sú vhodné pre vodné znamenia (Ryba, Rak a Škorpión)?
 • 31.08.2015
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 3

Dopriať si aspoň z času na čas ozdravné účinky aromaterapie určite nie je na škodu. Každé z dvanástich znamení má ale podľa hviezd v obľube inú vôňu, a rovnako tak mu aj iný druh vône môže pri rôznych problémoch napomôcť. Ako je na tom to vaše znamenie? Dnes sa pozrieme na štvoricu tých, ktorých hlavným živlom je voda. A teda žijú hlavne emóciami.

Odporúčame prečítať: Vďaka aromaterapii môžete schudnúť aj rozvíriť vášne

Aké vône sú vhodné pre vodné znamenia?

Zdroj: Shutterstock®

Ryby 

Snáď väčších romantikov a „snílkov“ vo zverokruhu ani nenájdete. Ryby, tak muži ako aj ženy, si potrpia na nežnostiach, majú radi aj akési tajomno, jednoducho všetko, čo by ste našli v tých najkrajších príbehoch o láske. V emóciách sú ako doma, a radi ich preciťujú aj prostredníctvom vôní. Dámy z tohto znamenia uprednostňujú čisto kvetinové vône, prípadne kvetinovo-drevnaté vône, milujú tiež všetko, čo im pripomína nejakým spôsobom prírodu. Dážď, more, slnko, pokosená tráva, vôňa čerstvých ruží... na každé ročné obdobie mávajú svoj vlastný výber. Dôležité je, aby tá ich vôňa čosi vydržala. Ich predstava je jasná – vôňa má za nimi nechávať akúsi stopu, čo sa parfémov týka. V aromaterapii by zas mala byť natoľko silná, že ich dokáže doslova vtiahnuť do mystického príbehu.

Odporúčame prečítať: Pedikúra v pohodlí domova ako od profesionála

Aké vône sú vhodné pre vodné znamenia?

Zdroj: Shutterstock®

Rak

Raci v nežnostiach za Rybami nezaostávajú, avšak na rozdiel od svojich kolegýň, Rak má radšej vo svete vôní nežnosť. Ťažké parfémy nie sú nič preňho, zbytočne dráždia jeho nos. Ženy vyhľadávajú také vône, ktoré im pripomenú čokoľvek čo milujú. Veľmi často je to napríklad čokoláda, alebo kakao, či obľúbené ovocie, alebo kvetina. Ideálny parfém pre toto znamenie je jemná, nevtieravá vôňa, ktorá nenápadne, ale predsa dokáže v tom najlepšom význame podráždiť všetky zmysly. Rak si vôňou najlepšie vylieči zlú náladu. Práve sladká a príjemná vôňa im dokáže odstrániť stres, jemné melónové, či vône z lesného ovocia im zas dodajú energiu. Pri výbere vôni si jednoducho dajú záležať na tom, aby v nich vyvolala príjemnú spomienku, prípadne usmievavú náladu. Neraz si kupujú vône aj podľa svojich minulých zážitkov. Veľmi dobre si napríklad pamätajú, aký parfém používali na svojej doteraz najlepšej dovolenke, a keď si chcú navodiť jej atmosféru, opäť po nej siahnu.

Odporúčame prečítať: Keď pohľad na lásku zahreje dušu 

Aké vône sú vhodné pre vodné znamenia?

Zdroj: Shutterstock®

Škorpión 

Je najkomplikovanejšie znamenie vôbec. Niežeby bolo náročné, Škorpióna je však veľmi ťažké odhadnúť, ak vám to sám nebude chcieť dovoliť. Miluje mystické veci, príbehy opradené tajomstvom a má vôkol seba tiež veľmi silnú sexuálnu charizmu. Vône, ktoré upútajú jeho pozornosť musia byť výrazné a podčiarkovať jeho aktuálnu náladu. Muži uprednostnia tie, kde je minimálne nádych rebelstva a adrenalínu, ideálne v kombinácii s gentlamenstvom, tak aby svoju vyvolenú dokázali 100% omámiť. Ženy siahajú po silnejšom parféme, kvetinové obvykle na zimu a citrusové na letné obdobie. Aj pri športovaní majú radi výraznosť, tu však uprednostnia niečo jemnejšie, ako napríklad zelený čaj. Na dôležité večery siahnu po orientálnej vôni, obľubujú tiež pyžmo, aj škoricu. 

Odporúčame prečítať: 10 overených tipov ako naozaj schudnúť 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Zdieľaj:
 • 3
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

03.09.15 20:21

karma
-1.00

Som v znamení rýb a najviac mi vyhovujú také jemné ale svieže kvetinové vône a tak isto mám rada citrusové vône :) veľmi mi vyhovuje napríklad Light Blue od Dolce Gabbany alebo Celine Dione-Signature či bruno banani-woman (taká svetloružová) :)

 • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 10.09.15 20:14

karma
93.00

myslím, že to celkom sedí :)

 • 0
Odpovedať

ľubka Olexyová 26.12.15 12:46

ľO
karma
-1.00

veľmi dobre si pamätám príjemné momenty zo života a krásny parfum mi to pripomína

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní