Horoskop na mesiac máj (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Horoskop na mesiac máj (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)
  • 02.05.2016
  • Silvia Karasová

Mesiacu máj sa nie nadarmo hovorí mesiac lásky. Že k láske má máj mimoriadne blízko, vás presvedčia už najbližšie dni.

Tešiť sa môžete na koniec samoty, vyjasnenie konfliktov, novú vášeň, ale aj spadnutie ružových okuliarov.

Máj mnohé z vás pripraví na nové životné obdobie, ktoré si naplno vychutnáte už v lete. Platí to aj pre vás? Nazrite s nami do lunárneho kalendára a možno na to nájdete odpoveď.

Odprúčame tiež:  Prečo by ste mali poznať senovku grécku?

Horoskop na mesiac máj (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

PANNA

Možno si v najbližšie dni trochu poplačete, možno vám ktosi zlomí srdiečko, no ešte väčšia pravdepodobnosť je tá, že sa zamilujete. Dámy narodené vo vašom znamení sú známe svojimi romantickými predstavami, a tie budú nimi v tomto mesiaci dôkladne zmietať. Najviac to pocítite počas novu, prvej štvrte a samozrejme v období splnu. Nov (6.5.) sa ponesie v znamení Býka, v tomto čase môžete dať do poriadku vaše rodinné záležitosti. O týždeň na to už Luna prechádza ohnivým Levom, ktorý vám dodá dostatok odvahy, aby ste trebárs oslovili niekoho, po kom už dlhšie pokukujete. Spln v znamení Škorpióna vám vnesie do životov vášeň, do dlhodobých vzťahov aj novú iskru. Vychutnajte si preto máj na maximum!

Odporúčame prečítať: Horoskop na mesiac máj (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

VÁHY

Keď sme v úvode písali o padnutí ružových okuliarov, mohlo by sa to týkať práve vášho znamenia. Najmä v prvej polovici mesiaca budú vami zmietať všakovaké emócie. Ste opäť nerozhodné a vo vnútri sa zožierate neistotou, ktorá z toho plynie. Májový nov v znamení Býka (6.5.) vám pomôže postupne si ujasniť, čo od života chcete. Prestup Luny do Panny (15.5.) vám už bude tvrdo diktovať, čoho by ste sa rozhodne mali začať zbavovať. Nebojte sa nových začiatkov, aj keď môžu vyzerať na prvý pohľad strašidelne, s podporou Mesiaca v druhej polovici mája, rozhodne prekonáte všetky prípadné prekážky. Ku koncu mesiaca, vďaka splnu (21.5.) v Škorpiónovi, zvýšte svoje sebavedomie obľúbeným wellnessom. 

Horoskop na mesiac máj (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

ŠKORPIÓN

To, že máj je naozaj mesiacom lásky, pocíti v najbližších dňoch najmä vaše znamenie. Slobodné z vás by rozhodne nemali sedieť po večeroch doma. Choďte do kina, divadla, na koncerty, na výlety... Začnite žiť tak, aby ste nemali pocit premárneného času. Nezabudnite sa usmievať, keďže práve dobrá nálada podporuje vašu charizmu a tá vám pritiahne do života jedného okuzľujúceho muža. Svoju pozornosť zbystrite okolo májového novu (6.5.) kedy Luna prechádza vaším protipólnym znamením Býkom. Aj májový spln s vami zamáva. Slobodné aj zadané počas neho môžu zažiť niečo mimoriadne príjemné. Luna prechádza 21.5. práve vaším znamením, vďaka čomu budete mať viac energie aj odvahy na všetko, čo si zmyslíte.

Odporúčame prečítať: Nájdite si svoj strom podľa znamenia

STRELEC

Nemali ste práve najjednoduchšie obdobie, o čom svedčí aj vaša podlomená imunita, málo energie, či pribúdajúce vrásky. Aj to je vizitka vášho trápenia. Máj však konečne ukončí menej šťastné časy a dá priestor radosti a úsmevu. Počúvnite svoju intuíciu a začnite žiť tak, ako ste doteraz o tom len snívali. Pokiaľ ste plánovali väčšiu kúpu, od 12.5. do 17.5., kedy Luna prechádza odvážnym Levom a rozhodnou Pannou. V tomto čase si môžete rezervovať aj letnú dovolenku. Aktívny oddych by ste si mali dopriať aj v čase, kedy Mesiac prechádza vaším znamením, a teda len deň po splne od 22.5. do 25.5. V tieto dni vyrazte najmä do prírody, vďaka ktorej zregenerujete svoju myseľ aj telo. 

Horoskop na mesiac máj (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

KOZOROŽEC

Vaše znamenie je známe tým, ako rado plánuje. Ak ste mali posledné dni, či týždne menší útlm, máj to napraví. Najmä v jeho prvej polovici vás opäť prepadnú kreatívne myšlienky a vy začnete hútať ako zlepšiť svoj život k lepšiemu. Týmto vaším nápadom sa nevyhne ani vaše blízke okolie, ktorému by ste taktiež rady dopomohli. A tak sa v máji budete miešať do všetkého, čo sa vám len trochu nebude pozdávať. Našťastie vaši blízki už veľmi dobre vedia, že to robíte len preto, lebo ich ľúbite. Kroťte sa však na pracovisku, kde najmä okolo splnu (21.5.) hrozí riziko hádok. Zvýšené napätie a protičečivosť podporí Luna v Škorpiónovi. Pokiaľ sa vám aj podarí s niekým pochytiť, s príchodom Luny do nežných Rýb (29.5.) môžete konflikty urovnať.

Odporúčame prečítať: Ako si očistiť a posilniť pľúca?

VODNÁR

Milujte sa, objímajte, veselte, žite. V duchu týchto hesiel mnohé z vás prežijú mesiac lásky, nejedna sa zamiluje, a pokiaľ by vás mal potrápiť rozchod vedzte, že je to len nový začiatok. Lunou vo vašom znamení a máj začal a viac menej sa aj skončí. V tieto dni pocítite nielen príval energie, ale tiež kreativity, ktorú využijete tak doma, ako aj v práci. Ostatné dni pre vás zbehnú, ani sa nenazdáte. Okolo májového novu (6.5.) vás môže potrápiť nuda a rutina. Nebojte sa urobiť krok pre zmeny a pripraviť si na májové víkendy dobrodružné výlety. Stiahnite so sebou aj svojich blízkych, najmä v čase od 22.mája, kedy sa Luna premiestni do slobodného Strelca. 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Soňa Krátka 02.05.16 07:27

SK
karma
114.00

myslim si, ze tentoraz to na tu moju dceru urcite plati

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní