Spoznajte svojho chlapa podľa hviezd – muž Panna

Spoznajte svojho chlapa podľa hviezd – muž Panna
 • 02.08.2015
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 1

Ak túžite po chlapovi, ktorý sa bude vyznačovať praktickým myslením a zároveň romantickou náladou, potom je muž v znamení Panny pre vás to pravé. Na tomto chlapovi je úžasné to, že nestráca čas zbytočným snívaním, či idealizáciou. Muž Panna jednoducho koná. Robí všetko preto, aby svoj život zlepšil. Rád sa vrhá na vzdelanie, neštíti sa mu žiadna robota, jeho túžba po bohatstve je totiž väčšia než čokoľvek iné. Muž Panna ani nezapiera, že by nemal materialistické sklony. Práve naopak, považuje to za jednu zo svojich výhod.

Paradoxne, síce Panny robia všetko preto, aby si splnili svoje sny, občas prídu chvíle, kedy z nich opadne všetka ctižiadostivosť. No a vtedy je to po ich boku naozaj zložité. Z vlastnej nespokojnosti totiž dostávajú záchvaty zúrivosti. Sú potom nervózni, podráždení a až priveľmi kritickí, nielen na seba, ale aj na každého v ich okolí. 

Odporúčame prečítať:

7 letných tipov pre vodné znamenia: Rak, Škorpión a Ryby

7 letných tipov pre zemské znamenia: Býk, Panna a Kozorožec

7 letných tipov pre ohnivé znamenia: Lev, Strelec a Baran

7 letných tipov pre vzdušné znamenia: Vodnár, Blíženci a Váhy

Spoznajte svojho chlapa podľa hviezd – muž Panna

Zdroj: Shutterstock®

Dostať sa k vnútru jeho duše môže byť taktiež problematické. Vekom a životnými skúsenosťami sa totiž obvykle títo muži stávajú nedôverčivými. Kým sa vám zdôverí so svojimi trápeniami, nejaký ten piatok ubehne. Môže to byť aj kvôli tomu, že v podstate nerád rozpráva o svojich pocitoch. Vyliať si srdce – to nie je nič preňho. Ťažko sa mu žije aj v roli bútľavej vŕby. Pokiaľ sa niekto v jeho prítomnosti rozplače je celý nesvoj.

Oveľa ľahšie sa mu zvládajú radostné situácie. V úvode vzťahu býva napriek svojej materialistickej povahe pomerne romantický. Rád svojej vyvolenej chystá prekvapenia, prostredníctvom nich sa mu totiž jednoduchšie vyjadrí láska, než keby jej malo do uška dennodenne šepkať „milujem ťa“. 

Spoznajte svojho chlapa podľa hviezd – muž Panna

Zdroj: Shutterstock®

Kým ale Panna stretne svoju vyvolenú mnohé si ešte zažije. V mladosti väčšinou končí v búrlivejších vzťahoch, ktoré sa nekončia priateľskými rozchodmi. Neskôr sú už pri výbere svojej polovičky o niečo náročnejší. Pokiaľ to s takýmto vyberavým správaním ale preženú, hrozí, že na staré kolená ostanú osamote.    

U mužov v tomto znamení sa nemusíte obávať nevery. Vernosť totiž považujú za čosi sväté. Ak vás raz prestanú ľúbiť, bez otáľania vám to oznámia. Svoj život si totiž nechcú komplikovať zbytočnými klamstvami. To isté ale očakávajú aj od vás. Plačom, ani hysterickými výbuchmi u nich ničoho nedosiahnete. Naopak rozumnou debatou a argumentmi áno.

Po akej žene túžia? Tak ako väčšina chlapov, aj oni hľadajú vyrovnanú a sebaistú partnerku. Nemala by jej chýbať tolerancia. Ženy po boku týchto mužov, by mali byť schopné akceptovať ich občasnú túžbu po samote. Bez zbytočných otázok a vyzvedania, mali by byť tiež citlivé a  ženské. Čo muž Panna doslova nenávidí je hrubosť a vulgárnosť u nežnejšieho pohlavia.

Odporúčame prečítať: 

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Baran

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Býk

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Blíženec

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Rak

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Lev

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Martina Zahoranová 03.08.15 12:17

MZ
karma
92.00

mám takúto "pannu" doma :-)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní