Aké znamenie sa hodí k Škorpiónovi? Týmto párom to bude ladiť!

Aké znamenie sa hodí k Škorpiónovi? Týmto párom to bude ladiť!
  • 31.10.2021
  • Silvia Karasová

Temperamentné a miestami samoľúbe znamenie Škorpióna má množstvo známych, ale len zopár skutočných priateľov. Škorpión má silnú charizmu a ešte silnejší erotický náboj. Či už v mužskom, alebo ženskom podaní, rád zvádza opačné pohlavie. Práve jeho časté flirty môžu byť kameňom úrazu, vo chvíľach keď si toto vodné znamenie začne k sebe hľadať ideálneho partnera. Ktoré znamenie mu dá šancu a prehliadne jeho búrlivú minulosť?

Škorpión – Baran

Toto spojenie býva veľmi neobvyklé a ak k nemu aj dôjde, zvyčajne nevydrží viac než pár týždňov. Veľké rozbroje tu zvykne robievať žiarlivosť, ale aj tvrdohlavosť obidvoch znamení. Tú chvíľu, ktorú ale spolu strávia využijú veľmi intenzívne a nikdy na ňu nezabudnú.

Pozri aj: KVÍZ: Epilácia, holenie a iné metódy odstraňovania chĺpkov – čo o tom vieš?

partner pre Škorpióna

Zdroj: Shutterstock®

Škorpión – Býk

Vzťah Býka a Škorpióna je plný vášne a temperamentu. O divoké roztržky nebude núdza, podobne však ani o vášnivé zmierenia. Obaja sú schopní veľkých a silných citov, ak sa dokážu naladiť na jednu vlnu, môžu vytvoriť pevné a verný zväzok.

Škorpión – Blíženci

Medzi oboma je silná sexuálna príťažlivosť, avšak tá na dlhodobý a šťastný vzťah nestačí. Z kombinácie Blíženec – Škorpión sa tak stane obvykle len krátkodobý flirt, či náhodná známosť. Muselo by ísť o veľmi silnú osudovosť, aby im vzťah vydržal niekoľko rokov.

Škorpión – Rak

Že to medzi nimi bláznivo iskrí je viac než isté. Predsa len Škorpiónova charizma len málokoho nedostane do kolien. Rak sa zvykne do Škorpióna veľmi silno zamilovať. Obaja cítia osudovosť a vzťah im skutočne môže vydržať roky rokúce. Budú sa ale musieť pripraviť na taliansku domácnosť, v ktorej o vášne núdza nebude.

Odporúčame: Ako využiť posledné čerešne? Priprav z nich skvelý čerešňový sirup!

ideálny partner

Zdroj: Shutterstock®

Škorpión – Lev

Levova hrdosť len málokedy znesie Škorpiónovu podpichovačnosť a iróniu. Obe znamenia sú veľmi samoľúbe, čo tomu druhému paradoxne začne veľmi skoro prekážať. Obaja totiž potrebujú dostatok pozornosti zo strany svojho partnera, ten sa však radšej zaoberá samým sebou. Vzťahy týchto dvoch znamení zvyknú vzbĺknuť akurát tak vášňou. Aj to poväčšine v období letných lások, či krátkych nočných flirtov.

Škorpión – Panna

Silné sexuálne vyžarovanie Škorpióna Panna zacíti aj na míle ďaleko. Škorpión má však vyvinutú skvelú intuíciu, a tak obvykle zo začiatku tuší, že by to mal pri Panne náročné. Ľudia narodení v tomto zemskom znamení bývajú totiž radi a prehnane kritickí. A samoľúbi Škorpión kritiku svojej dokonalej osoby nikdy neznesie.

Škorpión – Váhy

Najväčší problém vo vzťahu týchto dvoch je Škorpiónova žiarlivosť. Váhy majú rady spoločenský ruch a, samozrejme, aj pozornosť opačného pohlavia. Ich občasné a nevinné flirty však Škorpión nikdy nepochopí. Zo začiatku ich vzťah vzplanie na základe silnej vášne, ku koncu sa však tieto vášne môžu premeniť až do nenávisti.

Pozri aj: Vieš, ako pestovať fikus? Takto sa z neho budeš tešiť ešte dlho

partner Škorpión

Zdroj: Shutterstock®

Škorpión – Škorpión

Navzájom ponúknu tak svoje pozitíva ako aj tie negatíva. Vzťah týchto dvoch bude veľmi často prechádzať emocionálnym kolotočom. Dvaja majetnícky a temperamentní Škorpióni si tak k sebe budú veľmi dlho hľadať tú správnu cestu. Ak ju však raz už nájdu, harmónii v ich vzťahu nič nezabráni.

Škorpión – Strelec

Zo začiatku to medzi nimi veľmi silno iskrí. Navzájom pre seba predstavujú výzvu, ktorú treba prekonať, alebo tajomstvo, ktoré chcú odhaliť. Časom však pochopia, že ich životné pohľady sú diametrálne odlišné. Strelec sa nikdy nevzdá svojej slobody a Škorpión len málokedy sklopí hlavu a bude ho nasledovať.

Škorpión – Kozorožec

Na vzťah sa dívajú obidvaja rovnako a to im dáva veľkú nádej vytvoriť perspektívny a dlhodobý vzťah. Budú sa musieť naučiť akceptovať svoje zlozvyky, ktoré ich miestami na tom druhom tak vytáčajú. Avšak s trochou trpezlivosti, láskou a triezvou komunikáciou prekonajú všetky prekážky.

partnerský horoskop

Zdroj: Shutterstock®

Škorpión – Vodnár

Obe znamenia spája záľuba v spoločenských akciách. Obaja sa radi zabávajú, smejú, užívajú život. Avšak na jeho spoločné užívanie už majú o niečo iný pohľad. Škorpión nechápe Vodnárovej túžbe po slobode a neakceptuje ani jeho sklony k nezávislosti. Prudké hádky a majetnícke sklony týchto dvoch vo väčšine prípadov veľmi skoro rozdelia.

Škorpión – Ryby

Tieto dve vodné znamenia môžu vytvoriť stabilný pár, ktorému okolie bude môcť len závidieť. Ryby dokážu pochopiť Škorpiónovu dominanciu a ich túžbu nejakým spôsobom vo vzťahu vládnuť. Takýto druh lásky im ale vôbec neprekáža, práve naopak, v objatí silného Škorpióna sa cítia mimoriadne bezpečne a nemenili by ho za nič na svete.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Marta Hollá 02.03.14 15:07

MH
karma
91.00

Tak mi sme zrovna to neobvyklé spojenie škorpión - baran a sme spolu už 11ty rok takže nie všetko je pravda :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní