Aké znamenie sa hodí k Váham?

Aké znamenie sa hodí k Váham?
 • 26.02.2014
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 12
 • 1

Citlivé a občas nerozhodné znamenia to mávajú miestami v oblasti lásky skutočne zložité. Ich jemnocit a umelecké sklony ich zvyknú zaviesť do spoločnosti umelcov, či sa im tam ale aj zapáči, je otázne. Váhy nevychádzajú s každým znamením, podobne ako ich nálady nesadnú všetkým.

S kým si teda najviac porozumejú, a s kým najčastejšie vojdú do konfliktu?

Váhy – Baran

Krásny a perspektívny vzťah. Váhy sa zvyčajne rady Baranovi prispôsobia, čo tomuto ohnivému znameniu mimoriadne lichotí. Majú tak spoločné záujmy aj názory. Baranovi sa pozdáva krása, ktorú mu Váhy prinášajú do života.

Váhy – Býk

Tieto dve znamenia spája podobná láska k umeniu a všetkému krásnemu. Býkovi občas môže prekážať malicherná stránka Váh, keď si ale uvedomí, že je zbytočné rozčuľovať sa nad maličkosťami, vytvoria krásne harmonický pár. Pozor tiež na sklony oboch znamení flirtovať s nie so svojou zákonnou polovičkou.

Aké znamenie sa hodí k Váham?

Zdroj: Shutterstock®

Váhy – Blíženci

Dve znamenia z rovnakého živlu vytvoria harmonický pár, ale aj harmonické kamarátstvo. Pri týchto dvoch znameniach bude závisieť to, akým smerom sa im vzťah bude uberať od toho, aká silná bude medzi nimi chémia. Ak si budú rozumieť aj v posteli tak dobre ako mimo nej, vytvoria príťažlivý a šťastný pár.

Váhy – Rak

Občas mierne spomalený Rak a zasnené nerozhodné Váhy.Títo dvaja cítia k sebe spriaznenosť, avšak nie vždy ju dokážu aj udržať. Problémy vo vzťahu môže narobiť fakt, že Váhy nie vždy presne vedia, čo chcú. Rak, ktorý začne intenzívne túžiť po rodine a stabilite, tak obvykle na Váhy nalieha, čo ich môže skôr odplašiť.

Váhy – Lev

Nerozhodné Váhy popudlivého Leva skôr iritujú ako priťahujú. Nevedie pochopiť ich jemnocitu, javia sa im zbytočne afektované a nenachádzajú reč ani v ich vášni pre romantiku. Na druhej strane, ak si sadnú v spoločných záujmoch, Lev môže mať po svojom boku veľmi inteligentnú osobu, ktorej Levova dominancia bude aj imponovať. Nesmú však zabúdať konať!

Aké znamenie sa hodí k Váham?

Zdroj: Shutterstock®

Váhy – Panna

Panna je rozvážna, Váhy sú nerozhodné. Napriek tomu to nemusí vôbec robiť prekážky ich vzťahu. Ak sa dokážu so svojimi hlavnými charakteristickými črtami vysporiadať, zapadnú do seba ako puzzle a budú sa skvele dopĺňať. Môže sa im tak podariť vytvoriť veľmi harmonický a hlavne zmysluplný vzťah.

Váhy – Váhy

Rovnaké znamenia sa k sebe síce nehodia vždy, avšak v tomto prípade to tak nie je. Spoločenské Váhy obľubujú priateľské posedenia, radi sa bavia, smejú a občas berú život v štýle "maňana". Majú rovnaké záujmy, dokážu porozumieť aj svojim náladám. Ich vzťah je preto zvyčajne bez komplikácii, plný lásky, zábavy a porozumenia.

Váhy – Škorpión

Najväčší problém vo vzťahu týchto dvoch je Škorpiónova žiarlivosť. Váhy majú rady spoločenský ruch a samozrejme aj pozornosť opačného pohlavia. Ich občasné a nevinné flirty však Škorpión nikdy nepochopí. Zo začiatku ich vzťah vzplanie na základe silnej vášne, ku koncu sa však tieto vášne môžu premeniť až do nenávisti.

Váhy – Strelec

Obaja milujú dobrodružné situácie, obaja sa dokážu biť za svoju vlastnú slobodu a nezávislosť. Ak sa tieto dve povahy stretnú môžu zažiť výnimočné situácie plné zábavy a adrenalínu. Keď však začnú spolu zdieľať domácnosť a plánovať rodinu, môžu nastať problémy. Pokiaľ sa dokážu zladoiť aj v bežnej realite, môžu nakoniec vytvoriť veľmi harmonický pár.

Aké znamenie sa hodí k Váham?

Zdroj: Shutterstock®

Váhy – Kozorožec

Napriek počiatočným prekážkam, ktoré vidia všetci ich priatelia hneď na začiatok ich vzťahu, tieto dve znamenia môžu všetkých veľmi prekvapiť. Váham sa páči Kozorožcov zodpovedný prístup k životu, on sa naopak zamiluje do nespútanej povahy Váh. Obaja sú tak odlišní až sa dopĺňajú, preto pri troche chcenia môžu napriek všetkým pochybnostiam zotrvať v perspektívnom zväzku.

Váhy – Vodnár

Tieto dve vzdušné znamenia si dokonale sadnú už pri prvom zoznámení. Majú jasno v tom, aké hranice slobody má ich vzťah. Navzájom sa neobmedzujú, nič si nevyčítajú a jeden druhému dávajú dostatok voľného priestoru. Vďaka tomu je v ich vzťahu len minimum konfliktov.

Váhy – Ryby

Obaja sú príliš zasnení a melancholickí na to, aby dokázali žiť v spoločnom reálnom svete. Obe tieto znamenia totiž potrebujú po svojom boku dominantnejšieho partnera, aby neostali zacyklený vo svojom svete. Na druhej strane vedia byť spriaznenými dušami a oddanými bútľavými vŕbami. Ich priateľstvá sú preto pevné a doživotné.

Zdroj foto: www.jasreflections.files.wordpress.com, www.crushable.com, www.favim.com, www.theyesgirls.com,

  • Zdieľaj:
 • 12
 • 1
Návrat hore
Autor článku

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

anka - fb anka all saga saganová 26.02.14 12:04

A-FAASS
karma
-1.00

ku mne sa hodí Váhy – Rak ja mam doma škorpióna :-)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Dekoratívna kozmetika

TEST: Rúže GOSH Luxury v odtieňoch Adore a Nudity

 • 110
 • 6
 • 01.11.2020
Pleťová kozmetika

Moje skúsenosti s kozmetikou Medical Beauty – kompromis skvelej kvality a prijateľnej ceny

 • 221
 • 2
 • 18.10.2020
Pleťová kozmetika

TEST: Ružová voda a celulózová maska na tvár Bio Alteya

 • 1
 • 1
 • 27.11.2020
TOPlist