GOSH - PRIMERPLUS+ ILLUMINATING SKIN PERFECTOR

GOSH - PRIMERPLUS+ ILLUMINATING SKIN PERFECTOR
  • 04.02.2016
  • Danka Šindléryová

Kampaň GOSH COPENHAGEN „Krása od základu“ uvádza novinku pre rozjasnenie pleti, podkladovú bázu PRIMERPLUS+ ILLUMINATING SKIN PERFECTOR. 

Cieľom je, aby bola pleť prirodzená, žiarivá, takmer nahá, ale pritom veľmi krásna. Pár vzácnych kvapiek novej podkladovej bázy dodá pleti v okamihu prirodzený jas. To je princíp kampane KRÁSA OD ZÁKLADU – krása ženy ako takej.

PRIMERPLUS+ ILLUMINATING SKIN PERFECTOR je obohatený o ošetrujúce aktívne zložky, pričom vytvára viditeľne jednotný tón, redukuje nedokonalosti a jemné linky, vyhladzuje póry a zanecháva pleť zdravo žiarivú. 

Obsahuje pokrokovú emulziu Silsoft E-Pearl pre hydratáciu a jas pleti v kombinácii s komplexom ProRenew, ktorý povzbudzuje vlastný proces obnovy pleti. Unikátne zloženie dopĺňa blahodarný olej z rakytníka a vitamín E. PRIMERPLUS+ ILLUMINATING SKIN PERFECTOR prebúdza pleť, obnovuje jej prirodzené zdravie a krásu, prinavracia jej mladistvosť. 

Odporúčame prečítať: NOVÁ REBEL EYES MASCARA od GOSH

PRIMERPLUS+ ILLUMINATING SKIN PERFECTOR

Zdroj: Shutterstock®

PRIMERPLUS+ ILLUMINATING SKIN PERFECTOR prebúdza pleť, obnovuje jej prirodzené zdravie a krásu, prinavracia jej mladistvosť.

Podkladová báza je perfektným spojovacím prvkom medzi ošetrujúcim prípravkom a make-upom, umožňuje dosiahnuť úžasne žiarivý bezchybný vzhľad. Môže sa používať samostatne pre prirodzený efekt, alebo pod make-up pre bezchybnú žiarivú pleť.

LUMIDROPS je tekutý rozjasňujúci prípravok, ktorý pleť oblečie do závoja nádhernej žiarivosti. Zvýrazní ju jagavým efektom refl exných perleťových pigmentov. Chystáte sa za nočnou zábavou? Nový LUMIDROPS pripraví pleť ako na červený koberec, vyzdvihne jej žiarivosť zvýraznením svetla a jasu, ktoré akoby vychádzali priamo z jej vnútra. S trojicou odtieňov rozžiari akýkoľvek vzhľad a zvýrazní vaše najkrajšie črty.

Odporúčame prečítať: GOSH vlasová starostlivosť Macadamia Oil

PRIMERPLUS+ ILLUMINATING SKIN PERFECTOR

Zdroj: Shutterstock®

AKTÍVNE ZLOŽKY:

RAKYTNÍK

Pokrývajúce nádherné úbočia dánskeho západného pobrežia, kríky rakytníka rodia jedny z najzdravších plodov na svete. Drobné žlté plody sa stali vysoko oceňovanými pre ich pôsobivé výživové hodnoty. Jedna bobuľka rakytníka obsahuje viac ako 190 živín. Má vyšší podiel vitamínu C ako je v celom pomaranči, viac vitamínu E ako pšeničné klíčky a trikrát viac vitamínu A ako mrkva. Predchádza štyrikrát účinnejšie vplyvu voľných radikálov ako ženšen.

SILSOFT E-PEARL

Emulzia pre výnimočný komfort a hydratáciu. Rozjasňuje pleť a zmierňuje linky.

KOMPLEX PRORENEW

V priebehu rokov sa proces obnovy pleti spomaľuje, stráca svoju funkčnosť, pleť je suchšia a zraniteľnejšia. Komplex ProRenew simuluje vlastný proces obnovy pleti pomocou technológie využívajúcej probiotickú baktériu. Výsledkom je prebudenie pleti a opätovné naštartovanie jej vlastného regeneračného potenciálu.

VITAMÍN E

Účinný antioxidant, ktorý chráni a napráva poškodenia v pleti. Neutralizuje efekt voľných radikálov, ktoré poškodzujú kolagén a spôsobujú vysúšanie pleti, vznik liniek a vrások.

Odporúčame prečítať: NOVÁ KOLEKCIA Olay Regenerist Luminous

PRIMERPLUS+ ILLUMINATING SKIN PERFECTOR

Zdroj: Shutterstock®

Novinky LUMIDROPS a PRIMER+ dostupné v sieti parfumérií FAnn.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Miriama Rusinová 03.03.16 15:57

MR
karma
-1.00

najviac ma zaujal rakytník.

  • 0
Odpovedať

Miroslava Zelinkova 08.03.16 13:17

MZ
karma
-1.00

Urcite by to stalo za skúšku otestovat

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 10.03.16 21:18

karma
93.00

skvelé sú! :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní