Laura Biagiotti Blu di Roma

Laura Biagiotti Blu di Roma
  • 31.05.2014
  • Danka Šindléryová

Vône Roma, uvedené v roku 1988, sa v súčasnosti radia k obľúbenej talianskej klasike, ktorú milujú ženy aj muži na celom svete. Dve romantické, intenzívne, zmysly hýčkajúce vône s jemným náznakom orientu. Nadčasové esencie, ktoré si našli svoje miesto v srdciach a spomienkach svojich nositeľov.

Teraz, dvadsaťpäť rokov od ich debutuLaura Biagiotti predstavuje novú dvojicu vôní pre ženy a mužov s názvom Blu di Roma: dve moderné, svieže, ľahké toaletné vody inšpirované nádherou modrých nuáns rímskeho leta a pôvabom dobrodružstva v meste, ktoré je pozvánkou na dovolenku snov.

Laura Biagiotti sa nechala inšpirovať večným mestom – nuansami oblohy nad Rímom pri zotmení, odrazmi svetla od kvapiek dopadajúcich fontán, stáročia starých fresiek a kvetín šplhajúcich sa na letných terasách. Neinšpiruje sa len ich farbou, ale aj vzrušujúcimi letnými buketmi esencií.

Laura Biagiotti Blu di Roma

Zdroj: Shutterstock®

BLU DI ROMA, svieži, kvetinovo-ovocný buket, ktorý ženu skrášli od prvých lúčov až do západu slnka. Živá, zmyselná, moderná vôňa, vitálna ako letná dovolenka plná eufórie, zmyselná ako nahá pokožka. 

Kompozícia toaletnej vody vyjadruje vitalitu a mladosť pomocou vrchných tónov, v ktorých sa miesi živosť talianskeho bergamotu s nezbednosťou dozretých malín a sladkou chuťou červeného jablka. Elegantnú ženskosť stvárňuje kvetinové srdce s tónmi jazmínu a ruží, zahalenými v rose a krémovom dotyku broskyne. Zmyselný základ tvorí ľahká zmes pižma, živice a vzácnych drevín – pačuli a vetiveru.

BLU DI ROMA UOMO, aromatická vôňa s dynamickými, sviežimi, drevitými a akvatickými tónmi


Moderný džentlmen plný očakávania a vzrušenia z toho, čo mu prinesie ďalší večer pod rímskou oblohou, dozaista rád siahne po intenzívne mužnej vôni, ktorá je zároveň ľahká ako vánok. 


Osviežujúce vrchné tóny sú kokteilom radostných, lahodných citrusov, ako talianskeho grapefruitu a citrónu, doplnených o netradičnú príchuť paliny. Srdce spája akvatické akordy s drevitými a korenistými dotykmi amerického jaseňa, brezy a kardamómu. Základ odhaľuje hrejivé, zmyselné, pretrvávajúce tóny bielej kože, borovice, akcentov pižma a guajaku.

Laura Biagiotti Blu di Roma

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Martina Zahoranová 31.05.14 08:09

MZ
karma
92.00

tak tieto vône by som si zobrala na dovolenku, určite sú svieže - mám rada také vône

  • 0
Odpovedať

stanka adamčíková 09.07.14 17:39

SA
karma
-1.00

mám rada vône od Laury, hlavne tá dámska je krásna

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 10.03.18 23:19

ĽU
karma
100.00

zaujímavé flakony aj vône

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní