Oriflame ti prináša najdokonalejšie pery, aké si kedy mala!

Oriflame ti prináša najdokonalejšie pery, aké si kedy mala!

V katalógu 4 prichádza Oriflame s najlepším rúžom, aký bol kedy v ponuke značky! Intenzívny, hydratujúci, dlhotrvácny, navyše v sexi odtieňoch, z ktorých si vyberie každá. Aj ty.

Bez rúžu to nejde. To vie snáď každá z nás. Žiadna žena sa bez sýtej farby pier nemôže stať osudovou femme fatale. Rúže nám pridávajú na zvodnosti, na ženskosti, mužov priťahujú a - povedzme si úprimne - aj vzrušujú.

Na Manchesterskej univerzite sa v tejto problematike robil prieskum. Respondentami boli muži a skúmala sa miera pozornosti, ktorú venujú ženám na fotografiách. Tieto boli rozlične upravené. Prieskum odhalil, že muži venujú v priemere 7,3 sekundy pozornosti ženám s červeným rúžom na perách, 6,7 sekundy dámam s rúžom ružovým a iba 2,2 sekundy tým, ktoré nemali žiaden rúž. Z toho jasne vyplýva, že rúž jednoducho potrebujeme - minimálne na pritiahnutie pozornosti.

Pozri aj: TEST: Discover New Zealand Tranquility sprchovací gél

rúž a kontúrovacia ceruzka

Zdroj: Shutterstock®

The ONE Colour Obssesion

Oriflame ti teraz prináša najintenzívnejší a najvýraznejší rúž, aký si kedy v jeho katalógoch mohla nájsť. The ONE Colour Obssesion je rúž s jedinečnou technológiu ChromaLoad, ktorá vytvára výrazný farebný efekt a jednotný vzhľad. Tajomstvo farebnej intenzity rúžu je ukryté v sýtych pigmentoch a spôsobe, akým sú namiešané. Okrem dokonalej frebnosti v desiatich, výnimočne výrazných odtieňoch, rúže The ONE Colour Obssesion zaručujú až 8-hodinovú hydratáciu, ktorá bola potvrdená klinickými testami.

Neváhaj a vyber si tú svoju farbu, ktorou zaujmeš celé svoje okolie, ale najmä jeho - či už súčasného, alebo budúceho. Ak by si chcela svoje pery zdokonaliť ešte viac, Oriflame ti prináša novú kontúrovaciu ceruzku na pery COLOURBOX v troch skvelých odtieňoch.

 

Krásnym, zdravým a zvodným perám zdar!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Soňa Kelemenová 26.02.18 07:21

SK
karma
86.00

Katka a vy ste ho netestovali? Asi nie, že keď ste sem nenapísali Váš názor..... škoda..... bola by som sa inšpirovala...... ale farby rúžu sú veľmi pekné, tak si nejaký červený otestujem ja a potom Vám napíšem moje skúsenosti....

  • 1
Odpovedať

Mária Maxianová 26.02.18 14:46

MM
karma
100.00

vždy som dávala dôraz na oči, asi preto, že som nevedela o tomto prieskume :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní