Červená manikúra na 5 rôznych spôsobov: Nechaj sa inšpirovať!

Červená manikúra na 5 rôznych spôsobov: Nechaj sa inšpirovať!

Červená je považovaná za nadčasovú a elegantnú, preto ak sa rozhodnete pre takúto vznešenú manikúru, tak ňou určite nič nepokazíte, a to v akomkoľvek ročnom období. Aj keď sa k nám blíži leto, čo znamená, že by sme mali siahať predovšetkým po pastelových alebo žiarivých farbách, červena je klasikou. Ak vám došli inšpirácie a nenapadá vám žiaden dizajn, ktorý by ste si vytvorili na vašich nechtoch, tak siahnite po červenom laku a vytvorte si na nechtoch čo chcete. Môžete ich nalakovať len červeným lakom, no môžete ich rôzne ozdobiť. Ak si na to sami netrúfate, tak to nechajte na vašu manikérku.

Červená manikúra – inšpirácie, ktorými nik nepohrdne

Aj jednofarebná manikúra dá zabrať. Nalakovať si nechty jednou farbou chce trochu trpezlivosti a precíznosti. Najprv zatlačiť kožtičku a potom lakovať tak, aby sme si nenafarbili celé prsty a kožtičku okolo nechtov. Jedná vrstva je v niektorých prípadoch nepostačujúca, no dve už sú obstojné. Pri tvorbe manikúry si vyhraďte teda dostatok času, aby lak stihol zaschnúť a nevytvorili ste si neželaný dizajn.

Ak chcete manikúru s dizajnom a nejakým minimalistickým alebo zaujímavejším prvkom, tak sa inšpirujte nasledujúcou galériou.

Odporúčame: Vyrážky na tvári: Ktoré orgány treba odľahčiť, aby zmizli?

- Inšpirácie na červenú manikúru
1 z 5

Červené bodky

Pri milovníčky minimalizmu sú tu bodky alebo inak fliačiky. Vyberte si nechty, ktoré si nenalakujete jednou farbou a vytvorte si na nich väčšie fliačiky alebo menšie bodky.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Ľubica Šťastná 13.05.20 06:09

ĽŠ
karma
100.00

Zaujímavé inšpirácie.

  • 0
Odpovedať

Marianna Rajniaková 24.05.20 09:04

MR
karma
109.00

červené nechty sa mi páčia, bodky, čiarky už menej..

  • 0
Odpovedať

Marianna Rajniaková 24.05.20 09:05

MR
karma
109.00

červené nechty sa mi páčia, bodky, čiarky už menej..

  • 0
Odpovedať

Soňa Kollárová 31.05.20 22:06

SK
karma
113.00

Nádherné :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní