Halloweenska manikúra: Ktorým trendom sa necháš zlákať ty?

Halloweenska manikúra: Ktorým trendom sa necháš zlákať ty?

Niektoré ženy si svoje nechty nelakujú vôbec, iné majú rady skôr jemnú a nenápadnú manikúru a niektoré sa jednoducho neboja skúsiť aj niečo bláznivejšie. A na halloweensku manikúru si, pravdepodobne, trúfnu len tie najodvážnejšie. Prečo sa však v tomto období, hoci aj na pár dní či len nejakú halloweensku párty, trochu neodviazať a nevykúzliť si na nechtoch niečo strašidelnejšie a zároveň i zábavnejšie? Malé tekvičky na nechtoch rozhodne hneď upútajú pozornosť. Alebo si trúfnete na niečo viac?

Nechty s duchmi či tekvičkami?

Vytvoriť si doma halloweensku manikúru vôbec nemusí byť náročné. Niekedy stačí totiž i malý detail, vďaka ktorému budú nechty vyzerať netradične a zaujímavo, no zároveň vkusne. Nechty napríklad stačí nalakovať priehľadným lakom a pomocou bieleho laku namaľovať zopár malých duchov. Čiernym lakom im môžete dorobiť ústa a oči. Alebo, čo tak si na zopár nechtov nakresliť pavučinu? Zvoliť si pritom môžete farebnú kombináciu, aká sa vám zapáči. Červeným lakom si zase môžete na nechtoch vytvoriť kvapky krvi.

A čo ďalej? Vhodné sú motívy tekvíc, netopierov, čiernych mačiek, kostlivcov, zombíkov, náhrobných kameňov či pavúkov. Záleží len na vás, na akú výstrednosť si trúfnete. Potom stačí už len zopár lakov na nechty rôznych farieb a trochu zručnosti a fantázie. Ak napríklad nechcete nechtami príliš pútať pozornosť, pokojne si halloweensky motív namaľujte len na jeden necht. I tak vytvoríte netradičnú, no stále vkusnú manikúru. Množstvo inšpirácií na peknú halloweensku manikúru nájdete v nasledujúcej galérii. Na ktorú by ste si trúfli vy?

Odporúčame: Najdivnejšie halloweenske kostýmy: Nájdeš si medzi nimi svojho favorita?

1 z 15

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Ľubica Šťastná 28.10.19 07:26

ĽŠ
karma
100.00

Vedela by som si vybrať pre túto príležitosť hneď viacero.

  • 0
Odpovedať

Lucia Šeptáková 28.10.19 18:09

karma
107.00

Podarené!

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní