Zaskočí ťa, čo si všímajú muži na ženách: Toto všetko pôsobí ako magnet

Zaskočí ťa, čo si všímajú muži na ženách: Toto všetko pôsobí ako magnet

V nedávnych článkoch sme sa venovali tomu, ako môžu dámy zvýšiť svoju atraktivitu v mužských očiach, ale tiež aj tomu, čo spôsobuje zamilovanosť. No a dnes sa zameriame na podobnú tému, nakoľko ide tiež o pozornosť, ktorú venujú muži ženám. Doplníme tak zaujímavé skutočnosti a pravdu o tom, na čo sa reálne muži zameriavajú a čomu venujú zvýšenú pozornosť pri ženách, a to nielen pri potenciálnych partnerkách.

čo zaujíma mužov na ženách

Zdroj: Shutterstock®

Začína to vzhľadom

Síce je to povrchné, ale nič s tým nenarobíme. Muži, ale aj ženy si najskôr všímajú na tom druhom, ako vyzerá. U mužov sa predpokladá, že čo sa fyzickej stránky týka, svoj zrak zaostrujú na ženský dekolt, no pravdou je, že si všímajú aj iné časti tela a celkové ženské vyžarovanie. No keď budete čítať ďalej, dozviete sa nielen o týchto extra príťažlivých častiach ženského tela z mužského pohľadu, ale aj čosi navyše. Keďže vieme, že krása tela či tváre nie je všetkým a časom i tak „odíde“, vybrali sme aj dva kľúčové aspekty ženskej osobnosti, ktoré na mužov taktiež pôsobia ako magnet. V galérii nižšie sa postupne oboznámite so všetkými podstatnými atribútmi ženskej krásy i osobnosti, ktoré sú pre mužov mimoriadne zaujímavé.

A možno sa budete naozaj diviť, čomu muži prikladajú dôležitosť a čo si špeciálne všímajú na nežnejšej časti populácie.

- Galéria
1 z 8

Nielen zadok

Asi nebude úplne prekvapujúcim fakt, že muži majú slabosť na ženské zadky. A hoci ideálne proporcie nemožno presne určiť, povedzme, že napríklad ideál ženského zadku v Amerike je veľkosťou niekde inde ako európsky štandard, je zrejmé, že dôležitý je aj tvar zadku a jeho pevnosť či vyformovanosť. No nie je to však len o ženskom pozadí. Muži si podvedome všímajú a spájajú širšie boky so schopnosťou ženy bezproblémovo porodiť potomkov, a teda sú automaticky žiaduce.

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Mária Maxianová 08.11.19 18:30

MM
karma
100.00

robila som prevažne v mužskom kolektíve, takže niečo o tom viem

  • 2
Odpovedať

Jana Komadová 04.02.21 22:24

JK
karma
100.00

Rada som si prečítala

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní