Aké ženy sa páčia mužom najviac? Sú to ryšavky, brunetky alebo blondínky?

Aké ženy sa páčia mužom najviac? Sú to ryšavky, brunetky alebo blondínky?

Už dlhé roky sa snažia vedci prísť na to, čo mužov priťahuje na ženách. Priority sa totižto vekom menia a tak nie je vôbec jednoduché určiť, ktoré dámy sú podľa mužov najpríťažlivejšie. Niektorých dokáže osloviť dáma s osím pásom a iných zase dáma krv a mlieko, ktorú majú za čo chytiť. Niekto pozerá na vonkajší vzhľad, čo je častokrát povrchné, no mnohí muži prihliadajú na charakterové vlastnosti žien. Najdôležitejšie však je, aby si dve osoby sebe navzájom sadli. Aby sa mali o čom porozprávať, mali nejaké spoločné záujmy a vedeli sa jeden na druhom pobaviť.

najatraktívnejšie ženy podľa mužov

Zdroj: Shutterstock®

Blondínka? Brunetka? Čiernovláska? Ryšavka?

O tom, že dlhonohé krásky sú stále v kurze asi hovoriť nemusíme. Ale ako to je, čo sa vlasov týka? Už dlhé roky sú na pomyselnom rebríčku popularity blondínky, ktoré sú považované za najviac sexi. Blond farba na vlasoch je totižto pokladaná za ženskejšiu a častokrát sa spája s mladosťou a krásou. A práve blondínky dostali podľa istej zoznamky titul najatraktívnejších žien. Za nimi nasledujú ryšavky, čiernovlásky, brunetky a napokon dámy so šedivými vlasmi. Šedivá, aj keď je trendy, nie je považovaná za atraktívnu farbu, pretože sa častokrát spája so starobou a starnutím ako takým.

Dlhé ruky vyhrávajú

Dlhé nohy sú a stále budú považované za sexi, ale aj napriek tomu sa muži častokrát pozastavujú nad rukami žien. Áno, dlhé ruky sú údajne viac atraktívnejšie než dlhé nohy. Teda aspoň podľa mužov, ktorí sa zúčastnili štúdie na University of New South Wales. Dámy s dlhšími rukami získali vyššie skóre atraktivity, na základe čoho sa špecialisti z univerzity zhodli, že najatraktívnejšie ženy sú tie, ktoré majú dlhé ruky. Zaujímavý názor, nemyslíte?

Zaujme ťa: Ktorí muži lezú na nervy všetkým ženám? Tieto 3 znamenia v tom vedú!

prečo ženy musia vedieť variť

Zdroj: Shutterstock®

Gazdinky so zmyslom pre detail

Muži milujú jedlo pripravené od svojej polovičky. Samozrejme, neznamená to, že by ste každý deň mali svojmu partnerovi vyvárať trojchodové menu, aby si po práci napchal svoje brucho. Nie, muži milujú, keď sa žena dokáže zvŕtať v kuchyni a zároveň vytvára teplo doma a zútulňuje ho. Čistota domova, útulnosť, dekorácie, kvety na stole – to majú muži radi. A aj keď to nedávajú najavo a častokrát o tom nehovoria, takéto ženské prvky v domácnosti milujú. Aj keď občas hundrú, že ste na pohovku kúpili už desiaty dekoračný vankúš, v konečnom dôsledku ho ocenia, pretože dotvára interiér.

Odporúčame: Ako na zdravý a dlhodobý vzťah? Toto radia experti na lásku!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Ľubica Šťastná 30.04.21 17:32

ĽŠ
karma
100.00

Zaujímavý názor o rukách. Najdôležitejšie naozaj je ale, aby si dve osoby sebe navzájom sadli.

  • 0
Odpovedať

Zdenka Sabanošová 01.05.21 19:57

ZS
karma
100.00

Presne tak.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní