Čo bolo potom a Jojo Moyesová


Spomínate si na bestseller Predtým ako som ťa spoznala? Príbeh o Lou a Willovi, ktorý po dopravnej nehode stratil chuť do života...no Lou vstúpila do jeho života ako farebná búrka a navždy ho zmenila...


Teraz je tu voľné pokračovanie úžasného príbehu s názvom Čo bolo potom.

Ako by ste sa vyrovnali so skutočnosťou, keby ste stratili niekoho, koho veľmi milujete? Zmenil by sa váš pohľad na svet a prehodnotili by ste rebríček svojich životných hodnôt?

V románe Jojo Moyesovej Čo bolo potom sa hlavná hrdinka Louise Clarková vydáva na podobnú cestu a hľadá odpovede na svoje otázky.

Po intenzívnom šesťmesačnom vzťahu s paralyzovaným Willom Traynorom, ktorý sa rozhodol ukončiť svoju pozemskú púť asistovanou samovraždou, sa prebíja životom bez neho. Sama má nepríjemnú nehodu, čo ju prinúti vrátiť sa domov k rodine. Akosi cíti, že sa opäť ocitla tam, kde sa všetko začalo. Telo sa jej pomaly uzdravuje, ale duša nie.

Odporúčame prečítať tiež: Sexi Hrdina od Samanthy Youngovej

Co bolo potom jojo moyseova

Život po Willovej smrti znamená pre Lou učiť sa všeličo odznova, budovať na nových základoch. Ošetrovateľ Sam Fielding, pre ktorého sa kontakt so životom a smrťou stal povolaním, je azda jediný, kto ju môže pochopiť. A vtom sa z Willovej minulosti nečakane vynorí jeho 16-ročná nezvládnuteľná dcéra, o ktorej nikto nič nevedel.

 

Lily prevráti Lou všetky plány, vnáša do jej života iba stres a ženie ju do úplne inej budúcnosti, ako si naplánovala... život je plný zvratov a prekvapení...

 

Jojo Moyesová je britská spisovateľka, desať rokov pracovala pre britský denník The Independent. Istý čas strávila v Hongkongu ako dopisovateľka novín Sunday Morning Post. V roku 2002 jej vyšiel prvý román Shelterinf Rain a od tých čias sa živí ako spisovateľka na voľnej nohe.

Je autorkou vyše desiatky románov, jej doménou sú predovšetkým romantické príbehy, ktoré sa však vyhýbajú klasickým žánrovým klišé a za ktorými sa skrýva vážnejší podtext. Každý nový titul sa umiestňuje na popredných miestach európskych i amerických rebríčkov bestsellerov.

 

Jej knihy preložili do jedenástich jazykov. Je jednou z mála autoriek, ktoré dva razy získali za svoje knihy ocenenie Romantický román roka. 

 

Odporúčame prečítať tiež: Život ako na trampolíne: raz si hore, raz dolu

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Mária Zámečníková 15.06.16 10:54

MZ
karma
-1.00

Nie som veľmi na tieto romány.. Možno časom, vekom...

  • 0
Odpovedať

Martina Zahoranová 15.06.16 19:35

MZ
karma
92.00

práve včera som videla film Pred tým ako som ťa spoznala a tak si určite veľmi rada prečítam túto knihu

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 26.06.16 22:42

karma
93.00

radšej čítam iné žánre, ale prečítala by som si aj túto knihu

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní