Svadba na dennom poriadku: Ktoré celebrity sa viackrát vydali a oženili?

Svadba na dennom poriadku: Ktoré celebrity sa viackrát vydali a oženili?
  • 01.04.2021
  • Michaela Kožáková

Každý z nás hľadá osobu, s ktorou chce stráviť celý zvyšok svojho života. Všetci raz dozrieme do veku, kedy diskotékové lásky, randenie s dvoma novými objavmi naraz či rýchle rozchody a ôsme udobrovanie nie je presne to, po čom túžime. Jednoducho chceme mať vedľa seba niekoho, koho čaro nespočíva len v dokonalom make-upe či pevných ramenách. Niekedy sa však zmýlime. Manželstvo akosi prestáva fungovať, škrípe to, hádky a nezhody neustávajú. Fráza „až kým nás smrť nerozdelí" stráca význam a všetko končí rozvodom. Nie je to však koniec sveta. Nikdy nie je neskoro pokračovať a hľadať to, čo sme ešte nenašli. 

Trikrát a viac

Hollywood poznáme všetci ako magické miesto, kde sa plnia sny a z upratovačiek či predajcov ojazdených áut sa stávajú slávne herečky a populárni speváci. Avšak v tomto rozprávkovom svete celebrít a známych osobností nie je všetko vždy len o peniazoch. I tam prekvitá láska do manželstva. A nemusí to byť len do jedného. Celebrity sú okrem svojich talentov a zručností povestné i búrlivými rozchodmi, krátko trvajúcimi vzťahmi a manželstvami. Samozrejme, existujú i páry, ktoré našli partnera na celý život. Mnohé hviezdy Hollywoodu a známe tváre sa však nevzdávajú, hľadajú tú skutočnú lásku a niekoľkokrát sa vracajú k oltáru. Ktoré z nich sú to? Prezrite si galériu nižšie a dozviete sa. 

Neprehliadni: Courteney Cox alias Monika zo seiálu Priatelia: Ako vyzerá dnes?

- Celebrity, ktoré sa viackrát oženili a vydali
1 z 10

Televízna hviezda, podnikateľka a módna ikona Kim Kardashian sa vydala 3-krát.

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Ľubica Šťastná 02.04.21 07:13

ĽŠ
karma
100.00

Fráza „až kým nás smrť nerozdelí" , žiaľ, čoraz viac stráca význam...

  • 0
Odpovedať

Zdenka Sabanošová 06.04.21 12:54

ZS
karma
100.00

Žijú ako vo filme,nový film nová láska

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní