TOP tipy na erotické filmy: Ktorým si okoreniť večer vo dvojici?

TOP tipy na erotické filmy: Ktorým si okoreniť večer vo dvojici?

  • Zdieľaj:
 • 1

Dobrý film už tradične patrí k oddychovému večeru. Je skvelé, že vyberať si môžeme z rôznorodých filmových žánrov. Filmy z akej kategórie si najradšej púšťate vy? Ste skôr na oddychové komédie či romantické filmy, alebo máte na obrazovkách radšej viac drámy a akcie? Možno si s obľubou zapnete nejaký dobrodružný film, kriminálnu či detektívnu drámu a možno ste fanúšikom trilerov, hororov alebo sci-fi filmov. Okrem toho tu máme aj hudobné,  animované, historické, životopisné a mnohé iné filmy. Nie je pritom ničím výnimočným, ak sa v jednej snímke stretáva i viacero žánrov. 

Filmy so šteklivými scénami

Ponuka filmových žánrov je skutočne pestrá, vďaka čomu si každý môže oddýchnuť pri filme presne podľa svojich preferencií, hoci aj vždy z trochu iného súdka. Vždy si môžeme pustiť typ filmu, na aký máme práve chuť. Niekedy sa po ťažkom dni potrebujeme trochu pobaviť, inokedy máme chuť rozširovať svoje obzory, vzdelávať sa a ďalší raz dostaneme odvahu na niečo strašidelné. Voliť film tiež môžeme s ohľadom na spoločnosť, s ktorou ho budeme sledovať. Dnes sú napríklad veľmi obľúbené rodinné animované filmy, na ktorých sa nezabavia len deti, ale aj dospelí. 

A aký druh filmu by ste si napríklad zvolili na večer vo dvojici so svojou milovanou polovičkou? Rozhodli by ste vy podľa vašich záľub a záujmov alebo by ste výber nechali na tom druhom? Ak by ste si chceli filmový večer povedzme trošku okoreniť, voliť môžete napríklad i spomedzi erotických filmov. Pohodlne sa usaďte alebo rovno uložte do postele, nalejte si pohár obľúbeného vína a pustite si niektorý z filmov so šteklivými scénami z galérie nižšie. Užiť si ich však dozaista môžete nielen vo dvojici.

Pozri aj: KVÍZ: Ako dobre poznáš filmový svet? Otestuj sa!

- Erotické filmy
1 z 7

Nymfomanka (2013)

Nymfomanka, v origináli Nymph()maniac, je film dánského režiséra Larsa von Triera, ktorý sa zaoberá štúdiom ženskej sexuality. Príbeh rozpráva hlavná postava Joe, žena závislá na sexe, ktorú si zahrala Charlotte Gainsbourg. Vo filme si tiež zahral Shia LaBeouf, Stellan Skarsgård, Uma Thurman a ďalší. Film je rozdelený do dvoch približne dvojhodinových častí, ak vás teda osloví prvá časť, nezabudnite si pustiť i pokračovanie. 


  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Ľubica Šťastná 19.06.21 05:42

ĽŠ
karma
100.00

Dobré námety na okorenenie filmového večera vo dvojici.

 • 1
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Farba vlasov podľa typológie: Aké vlasy sa hodia k tvojej pleti?
Vlasy

Farba vlasov podľa typológie: Aké vlasy sa hodia k tvojej pleti?

 • 6
 • 19.08.2022
Enzýmy v starostlivosti o pleť: Prečo ich zrazu všetci používajú?
Pleť

Enzýmy v starostlivosti o pleť: Prečo ich zrazu všetci používajú?

 • 2
 • 24.07.2022
10 tipov na účesy do školy či práce: Vyskúšaj ich všetky!
Vlasy

10 tipov na účesy do školy či práce: Vyskúšaj ich všetky!

 • 0
 • 04.09.2022
TOPlist