Zapoj sa do súťaže a vyhraj Multi Hyaluronic Concentrate od ENVY Therapy®

Zapoj sa do súťaže a vyhraj Multi Hyaluronic Concentrate od ENVY Therapy®

Ak ste zaznamenali v poslednom čase prírastok vrások na tvári, ktoré vám pridávajú na veku, tak je načase začať s tým niečo robiť. To znamená, že by ste do starostlivosti o pleť mali zaradiť produkt alebo lepšie povedané zložku, ktorá dodá vašej pleti iskru mladosti. Samozrejme, na trhu je ich také množstvo, že si možno ani neviete vybrať ten správny. My však vieme, že najlepšou zložkou, ktorú môžete dopriať svojej vráskami poznačenej pleti, je kyselina hyalurónová. Ide o molekulu mladosti, ktorá dokáže absorbovať väčšie množstvo vody, a tým dopriať pokožke extra dávku hydratácie.

Kyselina hyalurónová tým, že dokáže na seba viazať vodu, zväčšuje svoj objem 100-násobne. A keďže hydratácia je kľúčom ku žiarivej pleti, tak môžeme povedať, že práve táto zložka dokáže pleť rozjasniť, dodať jej pružnosť a zároveň ju spevniť a predchádzať jej predčasnému starnutiu.

Multi Hyaluronic Concentrate od ENVY Therapy® je kombinovaný a vytvorený z viacerých molekúl kyseliny haylurónovej, ktoré majú schopnosť viazať molekuly vody v najspodnejších vrstvách pleti. Hĺbkovo podporuje funkciu pleti, zvyšuje jej elasticitu a zároveň pleť chráni pred pôsobením voľných radikálov. Ako sme písali, tak aj tento koncentrát je vysoko nápomocný pri redukcii vrások a tiež pôsobí ako prevencia pred ich vznikom.

Pýtate sa, či je koncentrát vhodný pre váš typ pleti? Tak určite áno, pretože ho môžu používať ako majiteľky zrelšej pleti, tak aj tie z vás, ktoré majú pleť suchú, ale aj problematickú. Vďaka ľahkému a nemastnému zloženiu je tento koncentrát vhodný pre každého. Čo by sme radi pri tomto koncentráte podotkli, je fakt, že koncentrát nenahrádza pleťové sérum ani pleťový krém! Je to v podstate doplnok k pleťovým produktom, s ktorými tento koncentrát môžete kombinovať. Zapojte sa do súťaže a presvedčte sa o jeho účinkoch na vlastnej pleti. Stačí, ak nám správne odpoviete na jednoduchú otázku!

Ak chcete zvýšiť svoje šance na výhru, tak sa nezabudnite zapojiť do súťaže prebiehajúcej aj na našom instagrame @kamzakrasousk!

 

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte 2x Multi Hyaluronic Concentrate od ENVY Therapy®

 

Správnu odpoveď nájdete tu: envytherapy.com

Súťažíme od 26.06. do 10.07.2019

- Vyhodnotenie súťaže

Súťaž je ukončená

Gratulujeme vám:


  • 1. Eva Blatniaková, Myjava
  • 2. Bianka Cuperova, Kosice

Do súťaže sa zapojilo 513 čitateliek.
Vyžrebovaných výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

hyalurónový pleťový koncentrát

Zdroj: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Viera Cahajlova 26.06.19 17:00

VC
karma
-1.00

Podľa informácii, ktoré som si preštudovala, tak obsahuje mnoho látok, výťažky z kaktusu, rastlinné proteiny a mnoho ďalších zložiek, ktoré majú rýchly účinok.
Môže to byť super.

  • 0
Odpovedať

Helena Zobková Šimurdová 26.06.19 19:40

HZŠ
karma
100.00

Hotovo a dúfam vo výhru. Moja pleť takýto koncentrát si vyžaduje :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní