Aké čaro majú krátke svadobné šaty? Povieš im svoje áno?

Aké čaro majú krátke svadobné šaty? Povieš im svoje áno?

Hľadanie a následný výber tých najkrajších svadobných šiat je pre každú budúcu nevestu dôležitou súčasťou svadby. Je to však zároveň neľahká úloha. Každá žena má zvyčajne nejaké šaty vysnívané, no keď si ich raz vyskúša, môže zistiť, že to nie je ono. A potom nastáva stály kolotoč vyberania, skúšania a hľadania tých pravých. Aký typ šiat však vybrať? Mnoho žien zastáva názor, že svadobné šaty by mali byť dlhé a možno i preto sa väčšina žien vo svojich predstavách vidí v očarujúcich a rozprávkových dlhých bielych šatách s ešte dlhšou vlečkou a jemným závojom. Čo však skúsiť niečo menej tradičné?

Musia byť svadobné šaty vždy dlhé?

Svadobné trendy sa menia a čoraz viac žien pomýšľa na krátke svadobné šaty. Ich výhodou určite môže byť pohodlnosť a ľahkosť. Sú priam ideálne pre horúce letné dni. Ak vás čaká svadba v lete či dokonca priamo pri mori, skúste sa poobzerať práve po ľahších šatách v kratšej dĺžke, pokojne do polovice lýtok či po kolená. Bod pre vás, ak máte krásne dlhé nohy. Tie v kratších šatách vyniknú dokonale. Pokiaľ patríte k budúcim nevestám, ktoré túžia po krátkych svadobných šatách, nasledujúce inšpirácie vám budú pri výbere určite nápomocné.

Odporúčame: Svadobný kočiar: Na čo myslieť pri jeho objednávaní

svadba

Zdroj: Shutterstock®

krátke šaty

Zdroj: Shutterstock®

výber svadobných šiat

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Kristína Sekeráková 18.04.21 04:23

KS
karma
133.00

Podľa mňa sú takéto svadobné šaty dobrou voľbou na malé komorné svadby alebo pre nevesty, ktoré sa vydávajú po druhýkrát, príp. staršie nevesty.

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 03.08.23 12:22

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 03.08.23 12:22

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní