TEST: MARY KAY paletka štyroch očných tieňov

TEST: MARY KAY paletka štyroch očných tieňov
 • 12.04.2015
 • Petronela Kotlárová

  • Zdieľaj:
 • 3

Naposledy som od MARY KAY testovala anticelulitídny gél, dnes sa bližšie pozrieme na dekoratívnu kozmetiku - konkrétne na krásnu štvorpaletku očných tieňov, ktorá je v ponuke práve tou úplne najnovšou :))

Paletka je dostupná v dvoch rôznych farebných kombináciách - CHAI LATTE a ja mám BLACK ICE. Obe sú podľa mňa veľmi dobre zladené, a teda sa dajú veľmi ľahko navzájom kombinovať.

Tieto novinky sa pýšia ľahkým zložením, rovnomerným nanášaním, dlhotrvajúcou a odolnou štruktúrou. Sú vhodné aj pre veľmi citlivé oči či nositeľky kontaktných šošoviek, a taktiež sú oftalmologicky testované.

mary-kay-paletka

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Najviac ma prekvapila intenzita tieňu úplne vľavo, ktorý sa tvári na nie moc výrazný odtieň hnedej - a presne takéto ja mám rada. Avšak už pri prvom líčení som bola prekvapená, aký sýty a intenzívny je, povedala by som, že dosť tmavý, skoro až čierny. Myslím, že vhodný pre dymové líčenie. Takýto odtieň zatiaľ v zbierke nemám, tak som aj celkom rada.

mary-kay-tiene

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Biely tieň hneď vedľa hnedého až takú kryciu schopnosť nemá, čo je škoda, preto je ho potrebné vrstviť. Inak - je paradoxom, že pri prvom pohľade na paletku som sa najviac tešila na kombináciu hnedej s bielou, viac som bola spokojná so zladením bielej, striebornej a čiernej :) Veď uvidíte na fotografiách ako pekne sa mi ich(aspoň podľa môjho názoru) podarilo skombinovať :)

mary-kay-eyeshadow

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Šedú, respektíve striebornú používam občasne, avšak tentokrát sa mi výsledný efekt zapáčil viac ako som čakala. Strieborný tieň má pigmentáciu skvelú, zatiaľ čo čierny je na tom o čosi horšie - ale v mojom prípade mi to vôbec nevadí, lebo s čiernou sa nijako nekamarátim, takže ma to slabšie krytie naopak potešilo a úplne mi postačuje!

mary-kay-novinka

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Výdrž líčenia s touto novinkou je nepochybne vynikajúca. Ale iné sa od značky Mary Kay ani nemohlo očakávať :) Niekoľko mono tieňov už v zbierke mám, a táto paletka ma o kvalite iba utvrdila. Tiene sú inak brutálne trblietavé, a tak sa postarajú o nezabudnuteľný LOOK, súhlasíte somnou? 

ocne-tiene

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

paletka

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

- Anketa

SKOMBINOVANIE KTORÝCH ODTIEŇOV SA VÁM PÁČI NA MNE VIAC?

Odpovedali 3 ľudia  

strieborná s čiernou
0%
biela s hnedou
33%
obidve
67%

  • Zdieľaj:
 • 3
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Zuzana Čechvalová 18.05.15 22:02

karma
-1.00

Nádherne odtiene a prekvapila ma tá pigmentácia. :)

 • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 25.06.15 22:21

karma
93.00

krásne tiene i keď preferujem matné...tieto by sa hodili na večerné líčenie :)

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 20.08.15 19:37

MR
karma
-1.00

také večerné plesové líčenie.

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní