TEST: AVON upokojujúci parfumovaný sprej s figami

TEST: AVON upokojujúci parfumovaný sprej s figami
 • 25.10.2014
 • Petronela Kotlárová

AVON je priam povestný týmito telovými sprejmi s rôznymi ovocnými vôňami, a jeden z nich si práve dnes predstavíme bližšie. Dostupné sú rôzne vône, takže si je z čoho vyberať, a sama za seba Vám môžem odporučiť každú jednu, pretože všetky sú podľa môjho skromného názoru veľmi pekné, a na telový sprej aj s veľmi dobrou výdržou. V hlavnej úlohe však dnes budú sladké figy, so štipkou sliviek a vanilky. Dokonca na zadnej strane som našla informáciu, že produkt nie je vhodný na konzumáciu - pri čom som sa pousmiala, pretože niekedy mám aj ja chuť sa doň zakusnúť :)))

avon-sprej

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Tieto spreje sa predávajú za skutočne nízke ceny, a ak vychytáte dobrú akciu, tak ich môžete mať iba za 1,50€! Aspoň čo ich sledujem, tak toto bola najnižšia suma, za ktorú sa dali objednať. Páči sa mi, že AVON prichádza stále s novými a novými vôňami, a keď ste rovnako zvedavé ako aj ja, nedá Vám neobjednať si každú ďalšiu novinku, ktorá sa v katalógu objaví :)

avon-fig

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Aktuálne je v ponuke 6 rôznych vôní, a to konkrétne - orchidea a čučoriedky, fialky a liči, čerešňový kvet, granátové jablko a mango, ruža a čokoláda, jablkový kvet a slivka a vanilka. Pokojne mi v komentári môžete zanechať odozvu, ktorá vôňa Vás zaujala najviac a rady by ste si ju objednali :)) Tie, ktoré máte AVON katalóg v rukách často viete, že okrem týchto sprejov sú v rovnakých vôňach dostupné aj telové mlieka, sprchové gély, no podznačka NATURALS pokrýva široké množstvo produktov cez šampóny, krémy na tvár až po krémy na ruky...

avon-telovy-sprej

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Táto bohatá vôňa sladkých fíg a šťavnatých sliviek zahaľuje pokožku lahodnou a upokojujúcou vôňou. Kľudne ho môžete použiť aj na oblečenie, pretože nezanecháva žiadne fľaky, a vôňa sa tak ešte viac zintenzívni a teda vydrží oveľa dlhšie, no v použití spolu so sprchovým gélom a telovým mliekom máte dlhotrvajúci efekt zaručený a istý!

avon-spray

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Objem týchto sprejov je 100ml a pokojne by som brala, keby mali aj liter, lebo pri ich používaní vôbec nešetrím :)) V našej rodine sú veľmi obľúbenými, a verím, že aj spomedzi Vás si našli stálych fanúšikov, ktorí ich rovnako ako ja používajú pravidelne a radi! Ak ste však doteraz ešte žiadnu z tých vôní nemali, nebojte sa aspoň raz si jednu vybrať a objednať, pretože som si istá, že tú kúpu neoľutujete!

avon-figovy-sprej

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

- Anketa

OBĽUJTETE PARFUMOVANÉ SPREJE AVON NATURALS?

Odpovedalo 13 ľudí  

áno, objednávam si ich ustavične
38%
sem-tam si nejaký objednám
54%
mne sa nepáčia
0%
nemám ani jeden, no podľa recenzii ma zaujali
8%

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

9 komentárov

Jana Komadová 25.10.14 22:22

JK
karma
100.00

tento som nemala ale mám Telový sprej s granátovým jablkom a mangom kásne vonia a v lete som mala sprej s orchideou a čučoriedkami

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 26.10.14 08:58

MR
karma
-1.00

mala som možnosť privoňať si telový sprej a musím sa priznať zaujal ma krásna jemná vôňa :)

 • 0
Odpovedať

ľubka Olexyová 26.10.14 09:01

ľO
karma
-1.00

občas som mala takýto sprej doma,veľmi mi vonia jahodový

 • 0
Odpovedať

Martina Zahoranová 26.10.14 09:42

MZ
karma
92.00

presne ako píšete, tak krásne voňajú že niekedy musím odolať aby som si nekúpila každú novinku vybrať iba jeden a ten naj sa ani nedá pretože sú super všetky

 • 0
Odpovedať

Katarína Šutvajová 27.10.14 08:55

karma
-1.00

tieto spreje používam hlavne v lete

 • 0
Odpovedať

Simona Derzsiová 27.10.14 12:50

SD
karma
-1.00

mám doma dva, ale tie už nie sú v ponuke :)

 • 0
Odpovedať

Zuzana Madarászová 29.10.14 11:20

ZM
karma
-1.00

to chcem :)

 • 0
Odpovedať

Ivana Tomanová 06.11.14 16:51

IT
karma
-1.00

Tieto spreje moc nemusím, prídu mi akési umelinové

 • 0
Odpovedať

Marta Hollá 08.12.14 13:16

MH
karma
91.00

ja som sa už niekoľko kráť na tieto telové spreje v katalógu pozerala a už už som bola rozhodnutá, že si nejaký objednám, cúvla som. Sama neviem prečo.najbližšie ho už objednám :)

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní