TEST: Bodhi telový peeling Himalájska soľ a grep

TEST: Bodhi telový peeling Himalájska soľ a grep
 • 07.12.2014
 • Petronela Kotlárová

Je mi obrovskou cťou, že Vás ako prvá môžem na našom webe zoznámiť s prírodnou kozmetikou Bodhi, o ktorej veľa z Vás asi ešte vôbec nič nepočulo, no ja som o produktoch doteraz čítala len samé chvály, takže som sa veľmi potešila tomuto testovaniu!

Bodhi je prírodná kozmetika na báze rastlinných a bylinných extraktov a čistých esenciálnych olejov pre harmóniu tela a duše. Produkty Bodhi Herbal SPA sú vyrábané podľa tradičných bylinných receptov a zdravých prírodných ingrediencií. Harmonizujte vaše telo i zmysly.

Na tejto úvodnej fotografii vidíte 4 produkty, ktoré aktuálne testujem, a pekne po jednom si ich v najbližších dňoch a týždňoch predstavíme, a dnes to bude práve produkt, ktorý mi učaroval okamžite, a teda - ako už názov napovedá, písať budem o telovom peelingu.

bodhi-peeling

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Bodhi prináša exotiku orientálnych kúpeľov a relaxu do vášho domova. Je to kozmetika tradičných thajských bylinných receptov a zdravých prírodných ingrediencií. Zmesy vzácnych éterických olejov a čistých rastlinných extraktov obnovia rovnováhu Vášho tela a ducha a dodajú Vám silu a krásu. Ich silný vplyv aromaterapie je známy už po stáročia.

bodhi-spa

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

V týchto kozmetických prípravkoch nie sú žiadne škodlivé chemické zlúčeniny, ktoré by sa mohli akumulovať v tele. Tiež neobsahujú zložky, ktoré nie sú dobre známe alebo ich účinok nie je dlhodobo preukázaný. Produkty Bodhi sú bezpečné ako pre Vaše telo, rovnako i pre životné prostredie!

bodhi-spa-peeling

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Pýtate sa, čo ma na ňom okamžite uchvátilo? Jeho úžasná grepová vôňa, ktorá ma neskutočne dokáže nabudiť novou energiou už len vďaka privonaniu :) Peelingu som sa ako-takému potešila preto, lebo peelingov som zatiaľ poskúšala spomedzi všetkých druhov kozmetiku najmenej. Ak mám byť presnejšia, to množstvo nie je viac ako 5ks. Dokonca som mala jeden ešte drahší od tohto, no nestál za nič - vôňa ma vôbec nenalákala k jeho použitiu, a účinky boli na míle ďaleko od tohto!

bodhi-grepovy-peeling

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Produkty mi na testovanie prišli ešte doobeda, a teda nemala som čas peeling okamžite otestovať, no aspoň ruky som si opeelingovala a bola som v nemom úžase! O to viac som sa nevedela dočkať večernej sprchy, kedy ho konečne plnohodnotne otestujem! :) Našla som však aj jediné mínus, ktorým je jeho síce 200ml balenie, no mám dojem, že ja ho miniem vcelku rýchlo :(( Používať ho stačí 1x týždenne, a ja odhadujem, že mi vystačí tak max. na 2-3 použitia, ale za ten pocit to určite stojí!

bodhi-himalajska-sol

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Vôňa je teda neskutočná, a ťažko sa ju opisuje - jednoducho to musíte cítiť na vlastný nos :)) Aplikácia je síce iná, ako som bola zvyknutá pri doterajších peelingoch, nakoľko obsahuje skutočne veľké množstvo soľných zrniečok, avšak možno práve táto kvalita mi chýbala pri iných, a teda účinky a výsledky pripisujem práve tomu. Pokožku zanecháva takú jemnú, že som sa nevedela prestať čudovať, a priznám sa, že by som nedbala peelingovať sa ním hoc aj každý deň :))

bodhi-himalajska-sol-grep

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Aby som nezabudla - ak sa rozhodnete kúpiť si tento peeling, pred každým použitím odporúčam pretrepať balenie, aby sa tak premiešali všetky zložky v ňom :) Základ tvoria okrem čistých rastlinných olejov i bambucké maslo, ktoré chráni pokožku pred stratou vlastnej vlhkosti. Himalájska soľ, ktorá je tou najčistejšou na Zemi, šetrne odstraňuje odumreté bunky na pokožke, vďaka čomu sa už aj ja dnes môžem tešiť z dokonale ošetrenej pokožky, ktorá naviac neuveriteľne vonia!

BODHISPA.sk ponúka 4 druhy peelingov: 

 • Telový peeling Himalájska soľ a grep - TU
 • Telový peeling Čajovník - 100%  - TU
 • Telový peeling Trstinový cukor a arabská káva - 98% prírodný - TU
 • Telový peeling Trstinový cukor a kokosový orech - 98% prírodný - TU

Všetky si môžete kúpiť priamo tu:  PEELINGY

bodhi-spa-herbal

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Moju dnešnú unesenú recenziu ukončujem tým, že peeling nájdete na www.bodhispa.sk v ďalších troch vôňach, a nakoniec by som rada dodala, že ak chcete zvýrazniť vôňu, taktiež by som Vám odporučila používať peeling, sprchový gél či penu do kúpeľa a rovnako aj telové mlieko v rovnakej vôni - vtedy bude vôňa intenzívnejšia, a nebude sa zbytočne prekrývať jedna s druhou...

- Anketa

POČULI STE UŽ O PRÍRODNEJ KOZMETIKE BODHI?

Odpovedalo 7 ľudí  

áno
43%
áno, dokonca mám doma produkt tejto značky
14%
nie, je to pre mňa úplna novinka
29%
nie, no vyzerá fantasticky
14%

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Martina Zahoranová 07.12.14 22:52

MZ
karma
92.00

to musí byť úžasné - chcem vyskúšať :-)

 • 0
Odpovedať

Simona Derzsiová 08.12.14 10:40

SD
karma
-1.00

tento druh peelingov mám rada :)

 • 0
Odpovedať

Katarína Kačuriková 10.12.14 15:18

karma
113.00

Ooo ten peeling vyzerá super a tá vôňa musí byť skvelá :)

 • 0
Odpovedať

Mária Sedláková 11.12.14 20:11

MS
karma
73.00

mám veľmi rada takéto prírodné produkty ale o týchto som ešte nepočula - určite budú super

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 03.02.15 11:50

MR
karma
-1.00

skvelé... ja by som si skôr vybrala tú arabskú kávu ale to je len dodatok.

 • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 08.07.15 09:49

karma
93.00

milujem grepy toto je niečo pre mňa :)

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní