Diana Hágerová prekvapila novým účesom. Čo stojí za zmenou jej imidžu?

Diana Hágerová prekvapila novým účesom. Čo stojí za zmenou jej imidžu?
  • 16.03.2023
  • Michaela Kožáková

    • Zdieľaj:
  • 0

Moderátorka Diana Hágerová všetkých prekvapila svojím novým účesom. Na svojom instagramovom účte zverejnila i video zo svojej premeny. Svoje dlhé blonďavé vlasy si nechala skrátiť. A to poriadne.

Ak by ste si mysleli, že Diana si nechala ostrihať vlasy preto, lebo potrebovala zmenu alebo jednoducho chcela vyskúšať niečo nové, ste na omyle. A nie sú to ani zničené končeky vlasov, ktoré sú dôvodom jej nového účesu. Čo teda stojí za premenou imidžu tejto sympatickej blondíny?

Pozri aj: Zuzana Kocúriková si vlasy skrátila len raz a nedobrovoľne! Ako sa stará o ikonickú hrivu?

Diana

Zdroj: INSTAGRAM/dihager

Krátkovláska Diana

„Dnes prišiel opäť ten deň, keď som svoju hrivu poriadne skrátila," napísala Diana k príspevku s jej novým účesom. Krásna moderátorka sa totiž nenechala ostrihať len tak. Za jej radikálnou premenou je charitatívny dôvod. 

Ostrihané vlasy darovala na výrobu parochne pre onkologickú pacientku. A nie je to prvýkrát, čo Diana nezištne pomáha chorým ženám. Okrem množstva komplimentov si táto milovníčka jogy vyslúžila i uznania zo strany známych osobností.

Diana Hágerová, ktorá má so svojím snúbencom, „teleraňákom“ Romanom Juraškom, dve deti, sa priznala, že takto krátke vlasy ešte nemala. Musíme uznať, že jej to neskutočne pristane. Čo poviete? 

Diana

Zdroj: INSTAGRAM/dihager

vystrihaj sa slovensko Diana Hagerová

Zdroj: INSTAGRAM/dihager

nový účes Diany Hagerovej

Zdroj: INSTAGRAM/dihager

Diana

Zdroj: INSTAGRAM/dihager

Zdroj foto: Úvodná koláž: INSTAGRAM/dihager

    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní