Čo nám prinesie jeseň – HOROSKOPY na október pre všetky znamenia

Čo nám prinesie jeseň – HOROSKOPY na október pre všetky znamenia
  • 01.10.2015
  • Silvia Karasová

Môžeme sa tešiť, meteorológovia síce ešte nepovedali definitívne ÁNO babiemu letu, na druhej strane jesenná rovnodennosť ho začiatkom októbra len a len víta. A to nie je všetko.

Október, ktorý je doménou znamenia Váh a Škorpióna bude plný prekvapení, pikantný, nežný, neústupčivý, ale aj romantické. Na čo sa môže tešiť to vaše znamenie?

BARAN  

Ak sa vám v septembri pokazilo všetko, čo sa len mohlo, v októbri to budete môcť dať do poriadku. Oči vám otvorí už nedeľa 4.10., kedy sa Luna nachádza v prvej štvrti a prechádza komunikatívnymi Blížencami. Vyjasnite si teraz s každým všetko, čo máte na srdci. Vplyv ubúdajúceho Mesiaca vám pomôže zbaviť sa aj ochorení, či nadbytočných kíl. Počas splnu – 27.10. prechádza Mesiac vaším znamením. Neprepadnite nervozite a nenechajte sa zlomiť. Stojte za svojimi novými pravidlami!

BÝK 

Nový mesiac začíname s ubúdajúcim Mesiacom vo vašom znamení. Obrňte sa trpezlivosťou, obzvlášť ak ste si predsavzali, že začnete konečne športovať, či skoncujete s nejakým zlozvykom. Najvhodnejší čas na zmenu bude pre vás od 7.10. Spln v Baranovi (27.10.) prekonajte s detoxom a koniec októbra uzavrite v dobrej spoločnosti, s Lunou za chrbtom, opäť vo svojom znamení.

Odporúčame prečítať: 

Aké vône sú vhodné pre vodné znamenia? (Ryba, Rak a Škorpión)

Aké vône sú vhodné pre ohnivé znamenia? (Strelec, Baran, Lev)

Aké vône sú vhodné pre zemské znamenia? (Kozorožec, Býk, Panna)

Aké vône sú vhodné pre vzdušné znamenia? (Vodnár, Blíženci, Váhy)

Čo nám prinesie jeseň – HOROSKOPY na október pre všetky znamenia

Zdroj: Shutterstock®

BLÍŽENCI 

Mesiac bude vašim znamením prechádzať v dňoch od druhého do štvrtého októbra, a potom tiež posledné dva októbrové dni. V tomto čase sa môžete tešiť na viac sebadôvery aj lepšie komunikatívne schopnosti. Uprostred mesiaca pozor na ochorenie, snažte sa posilniť svoju imunitu. V dňoch 14.-16.10. si môžete preliečiť ženské problémy za pomoci Luny v Škorpiónovi.

RAK

S príchodom októbra si začnete uvedomovať, že už definitívne prichádza čas obdobia, ktoré až tak nemusíte – teda zimy. Akonáhle bude počas októbra trochu slnečnejšie, určite vyrazte na túru, alebo aspoň na menej náročnú prechádzku do hôr. Keďže ste na postavenie Mesiaca háklivejšie, už preventívne si pred splnom (27.10.) zaobstarajte upokojujúcu levanduľovú arómu, a ak nechcete telo očisťovať, tak aj nejakú drobnú čokoládku na nervy.

Odporúčame prečítať:  Top tipy, ako zostať stále fit a jesť zdravo

LEV

Vaše znamenie málokedy niečo znechutí tak, aby vám odobralo chuť do života. Ak sa aj náhodou čosi nepríjemné v septembri prihodilo, v októbri to už hodíte za hlavu. Pomôže vám v tom aj pozitívny vplyv Luny, najmä počas novu – 13.10., kedy prechádza z Váh do temperamentného Škorpióna.

PANNA

Prvé dva týždne nového mesiaca budú pre vás ako z rozprávky. Ak ste zatúžili aspoň po predĺženom víkende, teraz je vhodný čas. Slobodné dámy by mali zbystriť okolo 9. až 11. októbra, kedy Luna prechádza aj vaším znamením. Od 19.10. dokonca môžete začať pracovať na nových projektoch, ktorých ste sa doteraz báli. Október akoby vám priniesol novú dávku sebadôvery. 

Odporúčame prečítať: Kokosový olej - náš pomocník v starostlivosti o krásu (7 rád)

Čo nám prinesie jeseň – HOROSKOPY na október pre všetky znamenia

Zdroj: Shutterstock®

VÁHY 

Vaše úspešné obdobie pokračuje aj v októbrových dňoch. Ak sa vám nedávno podarilo zamilovať, v októbri svoju vášeň budete ešte viac prežívať. Pozor akurát na žiarlivosť a nerozhodnosť, ktoré vás môžu prekvapiť počas novu vo vašom znamení 13.10.

ŠKORPIÓN

Pod vplyvom vášho znamenia sa bude Luna niesť od 14.10. Koncom mesiaca začínajú silu októbra pociťovať na sebe aj ľudia narodení v prvej dekáde Škorpióna. Aj pre vaše znamenie môže byť október prelomovým znamením. Konečne môžete dosiahnuť zmeny, o ktorých ste doteraz len snívali. Bude to chcieť ale poriadne a zaťať. Sny vám môže začať plniť už októbrový nov – 13.10.

STRELEC 

Podľahli ste v septembri chorobe, tak v októbri svoju imunitu dupľom nepodceňujte. Snažte sa dodať svoju telu všetky potrebné vitamíny, ideálna v podobe toho, čo jeseň ponúka – od tekvíc, cez huby, až po šípky a kadejaké bylinky. Ak cítite, že vám chýba energia, využite priaznivý vplyv novu vo Váhach (13.10.) a dajte si jednodňový pôst. Očistu môžete zopakovať aj počas splnu 27.10., ktorý sa ponesie v ohnivom Baranovi. 

Odporúčame prečítať: 5 rád ako byť zdravším človekom

Čo nám prinesie jeseň – HOROSKOPY na október pre všetky znamenia

Zdroj: Shutterstock®

KOZOROŽEC 

Patríte k tým znamenia, ktoré sa obvykle na zimu veľmi tešia. Dokonca niektoré z vás začínajú už akosi predčasne žiť aj Vianocami. Nepreháňajte to ale s nákupmi, a radšej októbrové dni plné slniečka využite na prechádzky v prírode. Vaša imunita sa vám v ďalšie mesiace za to poďakuje. Šťastné dni máte od 19.-25.10., naopak pozor si dajte počas troch dní splnu (27.-30.10.), ktorý vás môže zatiahnuť do nepríjemných hádok.

VODNÁR 

Začiatkom nového mesiaca Luna ubúda. Využite jej vplyv a zbavte sa všetkého nepotrebného. Od toxínov v tele, cez nahromadené kilá, až po negatívne myšlienky. Urobte si tiež revíziu v šatníku, letné oblečenie odložte dozadu a zimné doplňte novými kúskami. Ideálny čas na nákupy bude od siedmeho do jedenásteho októbra, kedy Luna prechádza Levom a Pannou. V dňoch 14.-16.10. si môžete preliečiť ženské problémy za pomoci Luny v Škorpiónovi.

RYBY 

Využite október na romantické prechádzky po prírode, ale aj na spoznávanie historických miest. Ak vám to čas aj peňaženka dovolia, doprajte si pokojne ešte jednu, aspoň krátku dovolenku pri mori, či wellness víkend. Potrebujete nabrať dostatok energie, aby ste zvládli všetko, čo vám prinesú ďalšie dni až do konca roka. Vplyv októbrovej Luny (najmä v dni vášho znamenia 24.-26.10.) využite preto práve na to. 

Odporúčame prečítať: Ako využiť zvyšky jedla, alebo ako variť ekonomicky?

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Martina Zahoranová 01.10.15 08:55

MZ
karma
92.00

no uvidíme ako to bude naozaj :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní