Letný horoskop Váhy, Škorpión a Strelec na rok 2015

Letný horoskop Váhy, Škorpión a Strelec na rok 2015
  • 26.05.2015
  • Silvia Karasová

    • Zdieľaj:
  • 0

Letné mesiace vedia byť poriadne divoké, vášnivé, aj plné prekvapení. Čo si podľa Luny pripravila kombinácia mesiacov júl a august 2015? 

Každé z dvanástich znamení zažije toto leto čosi iné. Zážitky však predsa len budú mať pár spoločných menovateľov. Chýbať nebudú letné lásky, flirty, dobrodružstvá, adrenalín, relax, no sem tam k nám zablúdi aj nejaká tá búrka. Čo si Mesiac nachystal pre Váhy, Škorpióna a Strelcov?

Odporúčame prečítať:

Letný horoskop Baran, Býk a Blíženci na rok 2015

Letný horoskop Rak, Lev a Panna na rok 2015

Letný horoskop Kozorožec, Vodnár, Ryby na rok 2015

 

  Leto 2015 a znamenie Váhy

Letný horoskop Váhy, Škorpión a Strelec na rok 2015

Zdroj: Shutterstock®

U vás sa leto začne búrlivo už na konci júna. Od 25.6. sa Luna na pár dní zastaví vo vašom znamení a poniektorým z vás začne meniť život naruby. Pripravte sa na vskutku bohatý spoločenský život. Práve na rôznych párty, chatách, firemných akciách, ale aj počas pracovných sedení, či len tak v butiku pri skúšaní nových šiat. Na každom kroku bude na vás číhať nová láska, nové známosti, priateľstvá, kontakty. V takomto duchu sa vám leto ponesie až do polovice augusta, kedy už pokojne môžete nových ľudí vo svojom svete spoznávať detailnejšie.

Leto prinesie tiež príležitosti v oblasti kariéry. Opäť ale pôjde skôr o nečakané a neplánované ponuky. Niektoré z vás budú mať možno pocit, že sa im nič nedarí, dôvod bude jednoduchý. Nedaria sa vám síce naplánované veci,  zato osud vám ponúka úplne nový a iný pohľad.

Počas júla aj augusta budete mať dostatok energie, ktorá zabezpečí aj príval optimistickej nálady. Vďaka takejto konštalácii jednoduchšie zvládnete aj prípadné negatívne prekvapenia.

Odporúčame prečítať: Horoskop na rok 2015 - znamenie Váhy

  Leto 2015 a znamenie Škorpión

Letný horoskop Váhy, Škorpión a Strelec na rok 2015

Zdroj: Shutterstock®

Záver júna bude patriť aj vášmu znameniu. Odštartujete to už 27.6. a keďže tento deň vychádza na víkend, pripravte sa na zaujímavý letný večer. Najmä single dámy sa ani len nebudú musieť snažiť upútať pozornosť vyhliadnutého pána. Vaša charizma je teraz silnejšia než inokedy, môže za to aj pribúdajúci mesiac. Júl aj august si vychutnáte v duchu hesla „milujme sa“. Tie, ktoré sú v dlhodobejších vzťahoch začnú odrazu túžiť po svadbe, či bábätku. Aj vysnené romantické zásnuby na pláži sú na dosah. A ak náhodou aj nie, leto vám ponúkne množstvo iných podnetov, ako sa zabaviť a rozveseliť dušu.

Júl aj august sú ideálne na nové rozhodnutia aj závažné životné zmeny. Konečne máte aj dostatok energie na to, aby ste začali žiť zdravšie, športovať a zbaviť sa svojich neduhov.

Odporúčame prečítať: Horoskop na rok 2015 - znamenie Škorpión

  Leto 2015 a znamenie Strelec

Letný horoskop Váhy, Škorpión a Strelec na rok 2015

Zdroj: Shutterstock®

Aj vo vašom prípade by sa počas letného obdobia mali mnohé veci vyjasniť. Ak vás trápili posledné mesiace nejaké zdravotné problémy, práve leto dá vašej imunite konečne vydýchnuť. Stále platí, že sa nebojte požiadať druhých o pomoc. Máte zlozvyk naložiť na svoje plecia viac ako dokážete uniesť. Pokúste sa to konečne zmeniť.

Niektorým znameniam stačí len tak vyčkať a osud si ich nájde, vy budete musieť tieto mesiace plánovať a svoje sny aj cielene plniť. So založenými rukami toho veľa neurobíte. Ak ste už dlhšiu dobu plánovali napríklad naučiť sa cudzí jazyk, urobiť si konečne vodičák, alebo zažiť niečo spontánne a šialené – urobte tak. Leto je vhodné pre všetkých, ktorí dajú na intuíciu, postavenie Mesiaca šiestemu zmyslu praje.

V strede augusta si nezabudnite dopriať zaslúžený oddych. Aj keď obľubujete skôr aktívnu dovolenku, pred jeseňou, ktorá nebude najľahšia naberte dostatok energie. Slobodným dámam hrozí zamilovanie, ale pozor, nenechajte si len tak kdekým poplieť hlavu a srdce a počúvnite aj vašich najbližších. Tí vám neraz dobre poradia, keď zistia, že máte nasadené ružové okuliare. 

Odporúčame prečítať: Horoskop na rok 2015 - znamenie Strelec

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní