Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Rak

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Rak
 • 27.07.2015
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 0

Zasnený, romantický, nežný, citlivý... Aj takáto charakteristika sprevádza počas života muža narodeného v tomto znamení. Keďže jeho hlavným živlom je voda, ktorá je vo svete ezoteriky priam popretkávaná všakovakými emóciami, aj v jeho svete to bez citov jednoducho nejde. Títo muži radi milujú, bez lásky ich život nemá zmysel, ale pozor, napriek veľmi silnému rodinnému cíteniu, len málokedy dokážu byť verní a v živote sa minimálne raz dvakrát "pošmyknú".

S mužom v znamení Raka to ich polovičky mávajú ako na kolotoči. V úvodnej fáze zamilovania, majú pocit, že je to láska na prvý pohľad, osudová, fatálna, na celý život, či láska ako z knihy, alebo z filmu. Avšak realita s týmto mužom postupne likviduje vaše ružové okuliare. To, že je citlivý je jedna stránka, ale títo chlapi dokážu byť aj pekne náladoví. Ak nie je po jeho, dokážu byť miestami až hysterickí. Sp taktiež tvrdohlaví, veľmi svojskí a neraz aj nepraktickí. Majú jednoducho dve stránky svojho JA, jednu, kvôli ktorej ho nedokážete opustiť, a druhú pre ktorú by ste ho minimálne prizabili. Samozrejme, len čisto obrazne.

Odporúčame prečítať:

7 letných tipov pre vodné znamenia: Rak, Škorpión a Ryby

7 letných tipov pre zemské znamenia: Býk, Panna a Kozorožec

7 letných tipov pre ohnivé znamenia: Lev, Strelec a Baran

7 letných tipov pre vzdušné znamenia: Vodnár, Blíženci a Váhy

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Rak

Zdroj: Shutterstock®

Ľúbia každým kúskom svojho JA. Milujú vás, vaše chyby, vaše pozitívne vlastnosti, ale tiež milujú seba a teda aj svoje chyby, ktoré podľa ich uváženia vlastne ani veľmi nemajú. Títo muži sú viac menej samoľúbi. Radi dbajú na svoj vzhľad. Už v mladistvom veku si vypestujú určitý štýl obliekania a toho sa držia, nehľadiac na vek. Niektorí zaspia na vavrínoch a naďalej pokračujú v "starých zlatých časoch". Iní naopak kráčajú s dobou, a tak aj napriek niekoľkým krížikom na pleciach, neváhajú ošatiť sa ako čerstvý teenager.

Radia sa tiež k veľkým gurmánom. A sú samozrejme presvedčení o tom, že len tie ich chute sú tie naozaj pravé. Len sa im opovážte uvariť málo pikantné jedlo, s kľudom samovraha vás dokážu tak skritizovať až budete mať slzy na krajíčku. Kritika je totiž ich veľmi častá zbraň, ako (ne)úmyslene zraňovať svojich blízkych a mstiť sa im tak, len oni vedia za čo.

Ale, aby sme mužov Rakov len neohovárali. Ak si povahovo sadnete nájdete v ňom spriaznenú dušu. Bútľavú vŕbu, ktorá je vždy ochotná vás vypočuť, niekoho kto si vás bez váhania pritúli, objíme aj poláska, vždy keď to budete potrebovať. Títo muži majú tiež skvelý šiesty zmysel a tak im netreba veľa hovoriť, aby zistili, že sa s vami niečo deje.

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Rak

Zdroj: Shutterstock®

Majú tiež neraz umelecké vlohy, ktoré ak sú zamilovaní smerujú práve k svojej vyvolenej. Tešte sa na sonety, balady, skladby, obrazy... čokoľvek v čom váš drahý vyniká. Ich veľkým snom je uživiť sa tým, čo ich baví. Pripravte sa na to, že ich budete musieť veľmi podporovať. Akýkoľvek pád pre nich totiž znamená pár dní hlbokej depresie. Práve na stavy smútku a melanchólie by ste si pri nich mali dávať pozor. Na dno totiž radi stiahnu aj vás, pokiaľ sa vám nepodarí odpútať ich od čiernych myšlienok a opäť povzbudiť.

Po akej žene túžia? Muži Raci kráčajú životom ako naozaj veľkí romantici. Tvrdia o sebe, že nedokážu mať sex bez lásky. Na druhej strane, ale môžu zabudnúť povedať, že sú schopní sa zaláskovať behom krátkej sekundy do úplnej neznámej. Vo svojej podstate sú to naozaj akýsi hrdinovia z knižných románov, ak však nezmenia svoj postoj, môže sa im stať, že na staré kolená budú osamote.

Odporúčame prečítať: 

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Baran

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Býk

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Blíženec

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Zdieľaj:
 • 0
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní

Japonská vláda ponúka rodinám 1 000 000 jenov na dieťa, ak opustia Tokio. Prečo?!
Voľný čas

Japonská vláda ponúka rodinám 1 000 000 jenov na dieťa, ak opustia Tokio. Prečo?!

 • 0
 • 04.01.2023
Rihanna sa stala miliardárkou! A pozor, nie je to len vďaka piesňam!
CELEBRITY

Rihanna sa stala miliardárkou! A pozor, nie je to len vďaka piesňam!

 • 2
 • 14.01.2023
Sterilizácia ženy – čo treba vedieť o podviazaní vaječníkov?
Pre ženy

Sterilizácia ženy – čo treba vedieť o podviazaní vaječníkov?

 • 1
 • 16.12.2022