Egyptský horoskop - znamenie ESET

Egyptský horoskop - znamenie ESET
  • 30.11.2014
  • Silvia Karasová

Osoba, ktorej neváhate zveriť do rúk zodpovednosť za váš majetok, či dokonca život, má starostlivosť o druhých jednoducho v sebe. Do vienka dostala od bohyne Eset aj božskú trpezlivosť, empatiu, či lásku k všetkému živému. Čím všetkým sa ešte ľudia narodení v znamení Eset vyznačujú?

Egyptské znamenie Eset

Dátum narodenia: 4.4. - 6.5.

Kto bola Eset?

Egyptský horoskop Eset

Zdroj: Shutterstock®

Eset známa aj ako Isis je jednou z najslávnejších egyptských bohov a bohýň. Egypťania ju považovali za tú, ktorá im darovala život a zároveň ich život aj ochraňovala. Ak b sme si chceli preložiť jej meno, význam je čosi ako kreslo, alebo trón. Ich symbol zvykne Este nosievať aj na hlave, minimálne na svojich obrazoch. Eset bola uctievaná aj vďaka svojim kúzlám, ktorými dokázala ochrániť malých aj veľkých pred hrozbami ako jedovaté hady, dravé zvieratá, aj iné nebezpečenstvá. Isis bola známa aj svojou hlbokou láskou, vernosťou a oddanosťou. Jej vyvoleným bol jej manžel Osiris, s ktorým mali syna Hora.

Egyptský horoskop Eset

Zdroj: Shutterstock®

Charakteristické črty

Ľudia, ktorí sa narodili v tomto egyptskom znamení patria k tým najstarostlivejším, akých môžete stretnúť. Oplývajú prirodzenou láskou ku svojim blížnym, potrebujú chrániť a brániť všetkých, ktorí to podľa ich uváženia potrebujú. Neznášajú krivdy a nespravodlivosť, horlivo sa vrhnú do boja, aby tomu zabránili. Sú veľmi trpezliví a tolerantní, avšak nesnažte sa im klamať. Vtedy dokážu byť prísni, pokiaľ ich zraníte na duši, neraz vás zo svojho života dokážu odpísať. Na druhej strane, ak im prejavujete rovnakú lásku a náklonnosť ako oni vám, neváhajú vám zniesť hoc aj modré z neba. 

Egyptský horoskop Eset

Zdroj: Shutterstock®

Láska a vzťahy

Za svojich najbližších by položili aj život. Milujú svoj domov, rodičov, súrodencov, a samozrejme svoju celoživotnú polovičku, deti, aj domáce zvieratka. Lásku dokonca pociťujú aj k niektorým veciam, ku ktorým ich viažu sentimentálne spomienky. To, čo potrebujú je harmónia, vernosť a láskyplnosť a presne to v živote s nimi aj zažijete. Je pravda, že Eset môže občas pôsobiť nahnevane, panovačne, či prísne, ide však len o krátkodobé okamihy, ktoré sa raz dva vysvetlia. 

Egyptský horoskop Eset

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie a krása

Tieto osoby milujú všetko krásne, preto si potrpia aj na svoj vzhľad pri pohľade do zrkadla. Majú radi elegantno – športovú módu, svojimi outfitmi vedia vždy prekvapiť. Raz chcú byť nóbl dámami, inokedy zas majú náladu na pohodlný športový odev. S pribúdajúcim vekom začnú starostlivosť o svoju krásu aj zdravie zvyšovať. Začnú vyhľadávať kozmetické aj wellness procedúry, dupľom ak v mladosti svoju pleť zanedbávali. Podobne si začnú časom viac vážiť aj svoje zdravie.

Egyptský horoskop Eset

Zdroj: Shutterstock®

Práca a relax

Eset je nadaná bytosť. K umeniu ju to ťahá už od detstva a to k všetkým jeho formám. Isis pristupuje ku svojej práci veľmi zodpovedne. V kariérnom živote siaha po takých pozíciách, ktoré by ich nielen uživili, ale zároveň tiež bavili. Tieto osoby sú prispôsobivé, na pracovisku veľmi obľúbené. Vďaka ich charizme a intelektu si po ceste za kariérnym úspechom vykračujú pomerne jednoducho. Pomáhajú im v tom aj bohaté kontakty, ktoré si chtiac nechtiac budú od detstva – vďaka jednoduchej vlastnosti – záľube v ľuďoch. 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní