Indiánsky horoskop – Havran (22.9. – 22.10.)

Indiánsky horoskop – Havran (22.9. – 22.10.)
  • 06.04.2015
  • Silvia Karasová

    • Zdieľaj:
  • 0

Tajomný čierny vták, ktorý sa často vyskytuje v hororových aj strašidelných filmoch. Havran patrí k veľmi inteligentným druhom, v mnohých kultúrach ho považovali aj za posvätnú bytosť. Je bystrý, silný, odolný voči chorobám, ľahko predchádza zraneniam a dokáže predvídať nebezpečenstvo. Podobné vlastnosti prisúdili Indiáni aj ľuďom narodeným v znamení Havrana. Znamenajú začiatok, aj koniec. Dokážu pomáhať dušiam tak, ako nikto iný.

O havranovi sa traduje, že dokáže pomôcť rozštiepeným dušiam, môže nahradiť kúsok z nich, alebo nájsť a zlepiť tie zatúlané. Havran sa síce často zdržuje v kŕdli, vo svojej podstate je ale samotár a introvert.

Odporúčame prečítať: 

Indiánsky horoskop - charakteristika

Indiánsky horoskop - VLK (19.2. – 20.3.)

Indiánsky horoskop - SOKOl (21.3. – 19.4.)

Indiánsky horoskop - BOBOR (20.4. - 20.5.)

Indiánsky horoskop - JELEŇ (21.5. – 20.6.)

Indiánsky horoskop - ĎATEĽ (21.6. – 21.7.)

Indiánsky horoskop - LOSOS (22.7. – 21.8.)

Indiánsky horoskop - MEDVEĎ (22.8. – 21.9.)

Indiánsky horoskop - HAVRAN (22.9. – 22.10.)

Indiánsky horoskop - HAR (23.10. - 23.11.)

Indiánsky horoskop - Havran

Zdroj: Shutterstock®

Indiánske znamenie – HAVRAN

Dátum narodenia: 22.9. – 22.10.

Rýchla charakteristika: Havran len málokedy trpí nedôverou v seba samého, neistotou, či vnútornou nespokojnosťou. Sám so sebou je poväčšine vyrovnaný, aj preto na druhých pôsobí upokojujúco, zrelo a priateľsky. Nerád sa púšťa do konfliktov, napäté a stresujúce prostredie dobrovoľne opúšťa.

Živel: Havrana ovplyvňuje  vzdušný živel, ktorý mu dodáva rozhľad, ale tiež duchaprítomnosť a slobodu. Chvíle samoty si dokáže plne vychutnať, podobne ale aj spoločnosť svojich milovaných.

Indiánsky horoskop - Havran

Zdroj: Shutterstock®

Aký je Havran?

Očarujúci, ale tiež tajuplný, zvodný, mierumilovný, no zároveň dominantný. Havran vás rád vezme pod svoje ochranné krídla, ešte radšej vám ukáže svoj spôsob života, pomôže vám dostať sa z dna a postaviť sa na vlastné nohy. Havran má silne vyvinutú intuíciu, introspekciu, má bohatý vnútorný život, neraz aj jasnovidecké a liečiteľské schopnosti. Mnoho ľudí narodených v tomto znamení láka poznávať veci magické, chcú odhaľovať zákutia duše, pátrať po temných tajomstvách. Havran je veľmi vzdelaný, inteligentný, neraz zasvätí celý voj život ťažkým štúdiám. Neustále číta, báda a naberá vždy nové poznatky. 

Odporúčame prečítať: Indiánsky horoskop - charakteristika

Indiánsky horoskop - Havran

Zdroj: Shutterstock®

Havran v láske

Havran je silne emocionálne založený. Keď sa zamiluje tak nikdy nie povrchne, ale sú v tom všetky vášne, radosť, túžba, zmysly... Havranovi na svojich najbližších veľmi záleží, o to ťažšie preto znášajú zradu. Vie byť dôverčivý aj naivný, ich šiesty zmysel im ale vždy nakoniec zhodí ružové okuliare a ukáže pravdu takú akou v skutočnosti je. Na druhej strane Havran potrebuje vo vzťahu rovnocennosť. Ak sa ho niekto snaží obmedzovať, diktovať mu, čo má robiť, zakazovať a prikazovať, veľmi ľahko z neho odletí. V láske je idealistický, ale tiež rozvážny, pokojný a tolerantný.

Havran v práci

Je z neho skvelý vedec, lekár, ale tiež výskumník, detektív, či psychológ. Havran hľadá prácu, v ktorej môže využiť svoj talent počúvať druhých, svoju túžbu po bádaní, aj svoj šiesty zmysel. V živote obvykle dosiahne viac, než dúfa. Jeho sebavedomé vystupovanie, no zároveň pokora a skromnosť mu otvárajú brány do mnohých oblastí. Havran patrí k obľúbeným ľuďom a platí to aj na pracovisku. Má vízie, chce budovať, stavať, rozširovať, zarábať, ale zároveň tiež činiť dobro. V živote majú šťastie na viacero vecí, vyhýbať by sa mali závisti, aj žiarlivosti. 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní