Mesačný horoskop na február 2020: Čo ťa čaká a neminie?

Mesačný horoskop na február 2020: Čo ťa čaká a neminie?

Prvý mesiac v roku 2020 je za nami a my sme už pocítili na vlastnej koži jeho dynamiku, vhupli sme rovnými nohami do ďalších povinností a snažíme sa taktiež napĺňať i nové ciele. Možno ste už zaregistrovali, že niektoré veci v živote, ktoré boli dlho zahalené, začínajú odkrývať pravdu. A verte, že týmto to nekončí. Aj v nasledovných mesiacoch roka 2020 dôjde k mnohým odhaleniam, ktoré ešte súvisia s minulosťou. Či už bude pravda krutá alebo milosrdná – to už závisí od toho, čo si kto „zasial“, a to nielen v roku 2019. Hviezdy však naznačujú, že na niektoré udalosti či ľudí môžeme výrazne zmeniť názor.

Múdra myšlienka na tento mesiac

„Kto hľadá pravdu, nemôže stratiť smer.“ (Mahátma Gándhí)

Všeobecné tendencie na február 2020

V tento zimný mesiac možno očakávať, že nás retrográdny Merkúr možno kde-tu zdrží a ani naše vyjadrovanie (či už písomné alebo ústne) nebude 100-percentné. Dôjde tak aj k nedorozumeniam a nepochopeniam. V tomto čase zo začiatku februára sa neoplatí ani podpisovať závažnejšie zmluvy a rozbiehať nové projekty. Priebojný Mars v Kozorožcovi v druhej polovici februára znamená, že sa v tomto období treba vrhnúť naplno do pracovných aktivít, nakoľko sústredená energia tejto konštelácie spôsobí, že sa budeme vedieť nielen výborne koncentrovať, ale zároveň možno očakávať aj vysokú efektivitu.

A čo si konkrétne pre vaše znamenie nachystali hviezdy tento mesiac? To sa dozviete v galérii nižšie, kde nájdete odkaz pre každé jedno znamenie horoskopu.

Neprehliadni: 10 asertívnych práv, ktoré máš a o ktorých musíš vedieť!

- Horoskop na február 2020
1 z 12

BARAN (21.03. – 20.04.)

Máte pred sebou vcelku úspešný mesiac, akurát v rámci kariéry nečakajte nič prevratné. Iná situácia však bude na poli lásky, čo niektorým Baranom úplne popletie hlavu, zatemní racionálne uvažovanie a prebudia sa v nich tie najsilnejšie a najvrelejšie emócie. V kompletnom horoskope pre znamenie BARAN však nájdete aj varovanie, na čo si dať v tomto prípade pozor a napríklad aj zaujímavú inšpiráciu do vášho šatníka a ďalšie informácie, ktoré vám uľahčia nasledujúci február.

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Elena Švachová 02.02.20 23:46

karma
115.00

Takže budem veriť, že i toto negatívne obdobie čoskoro pominie, len ho teraz musím ustáť a predviesť aj moju vnútornú silu.

  • 1
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 19:14

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 19:14

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní