Mesačný horoskop na marec 2020: Čo ťa čaká a neminie?

Mesačný horoskop na marec 2020: Čo ťa čaká a neminie?

Úprimne povedané, marec bude pre mnohé znamenia náročným mesiacom, preto už na jeho začiatku treba zvoliť vhodné stratégie na potlačenie stresu. Najlepšie však istotne pomôže, ak si aj v rýchlom behu dní nájdete pár chvíľ pre seba a pozriete sa na situácie, ktoré budete musieť riešiť, s odstupom a nadhľadom. Porozmýšľajte tiež nad tým, ako si zefektívniť prácu, pretože každá minúta navyše je vzácna a ako sa hovorí – čas sú peniaze. 

Múdra myšlienka na tento mesiac

 „Ostaň verný sebe samému. Nerob si starosti o to, čo si kto o tebe pomyslí... Ak ťa ľudia chcú vidieť ako dobrého človeka, uvidia ťa tak. Ak ťa chcú vidieť ako zlého, absolútne nič ich nemôže zastaviť. A paradoxne, čím viac sa im usiluješ ukázať svoje dobré zámery, tým viac dôvodov im dáš na to, aby ťa zrazili k zemi, keď ťa nechcú pochopiť. Choď s hlavou vztýčenou a buď sebavedomý v tom, čo robíš. Buď sebavedomý v svojich zámeroch a upriam svoj pohľad vpred namiesto obzerania sa za tými, ktorí ti chcú uškodiť. Vieš, že vnímanie druhých neovplyvníš. Musíš sa presvedčiť, že skutočná zmena vychádza z teba a nie od druhých ľudí.“ (Najvva Zebian)

Všeobecné tendencie na marec 2020

Tento mesiac by sme mohli vo viacerých smeroch označiť ako hraničný a naozaj k zásadnejším zmenám v životoch dochádza v roku 2020 práve teraz, aby sme už počas prvých jarných dní mohli vyliezť z pomyselnej kukly, rozprestrieť smelo krídla a vzlietnuť. Nič to však nemení na tom, že tento proces bude zložitý a mnohých čakajú záťažové skúšky, ktoré im však zároveň dopomôžu k hlbšiemu sebapoznaniu i lepšiemu pochopeniu životných súvislostí.

Čo môžete očakávať počas nasledujúcich náročnejších dní? To sa dozviete v galérii nižšie, v ktorej kde nájdete odkaz pre každé jedno znamenie horoskopu. 

Neprehliadni: Kto má nábeh na depresiu? Odpoveďou môže byť i znamenie zverokruhu

- Horoskop na marec 2020
1 z 12

BARAN (21.03. – 20.04.)

Tento mesiac asi nebude patriť medzi vaše top mesiace roka, ale máte znova šancu niečomu novému sa priučiť, a to predovšetkým v oblasti vzťahov. Majte oči otvorené a všímajte si detaily. Prezieravosti  treba dať prednosť nielen v kontakte s blízkymi, ale aj v inej sfére života. O ktorú ide, to si prečítajte v kompletnom horoskope pre znamenie BARAN. Zistíte tiež, čo môže byť pre vás tento mesiac naozaj rizikové pre zdravie a na čo si môžete posvietiť pri zveľaďovaní zovňajšku.

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Elena Švachová 10.03.20 00:03

karma
115.00

Vraj sa mám zamerať na zdravie...budem sa snažiť.

  • 1
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 19:46

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 19:46

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní