Značka HUGO predstavuje HUGO ICED

Značka HUGO predstavuje HUGO ICED
  • 08.02.2017
  • Danka Šindléryová

Inšpirovaná odkazom svojej predchodkyne, pánskej vône HUGO Man, ikony priekopníckej generácie mužov odhodlaných žiť svoj život podľa vlastných predstáv a snov, značka HUGO predstavuje HUGO ICED: výraznú pánsku novinku, ktorá vyzýva generáciu milénia, aby sa zmocnila potenciálu sviežosti každý deň.

Unikátna zmes povzbudzujúcich ľadových ingrediencií je dokonalou skladbou nato, aby nositeľa posilnila k novým dobrodružstvám a objavovaniu sveta. Vytvára neobmedzené možnosti pre inšpiratívne zážitky, ktoré mu zmenia život, pričom zachováva výraznú a trúfalú povahu muža HUGO.  

Zachytená v novom, mrazivo pôsobiacom flakóne ikonického tvaru vôní HUGO, nová vôňa svojim dizajnom evokuje mocnú zmes chladivých a dynamických zložiek. HUGO ICED sa stáva zdrojom užitočnej energie, fascinujúcej sviežosti a podpory sebavedomia, keď to muž najviac potrebuje. Živá a stimulujúca vôňa je ako stvorená pre rýchly životný štýl v súčasnom svete. 

Odporúčame pozrieť si: BOSS THE SCENT for her

Značka HUGO predstavuje HUGO ICED

Zdroj: Shutterstock®

Nová pánska vôňa HUGO ICED dostupná v sieti parfumérií FAnn od januára 2017. smiley


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Ľudka Uličná 03.01.18 14:04

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní