Beauty poradňa GERnétic: Starostlivosť o menopauzálnu pleť tváre

Beauty poradňa GERnétic: Starostlivosť o menopauzálnu pleť tváre

Odpovedá Alena Kimlová z Kozmetického štúdia GERnétic www.StudioGernetic.cz

Od priateľky som dostala krém Vital Transfer Visage od kozmetiky GERnétic. Ako ho mám správne používať? Mám 57 rokov.

Vital Transfer Visage je skvelá tohtoročná novinka kozmetického radu GERnétic. Dostali ste krásny darček. Ide o hormoceutický krém, ktorý je určený ženám so zrelou a veľmi zrelou pokožkou v období menopauzy. Hormonálne zmeny a úbytok estrogénov majú značný vplyv na vzhľad a kvalitu pokožky. Znižuje sa produkcia väzivových vláken, pokožka stráca na pevnosti, pružnosti a objeme. Vrásky sa prehlbujú, uvoľňujú sa kontúry tváre. Krém Vital Transfer Visage obsahuje 40 biologicky aktívnych látok, ktoré potláčajú následky hormonálnych zmien. Ušľachtilé oleje získané zo sladkých mandlí, orieškov Sacha Inci, boráka lekárskeho…, sú zdrojom optimálnej výživy pokožky vo všetkých vrstvách, hydratačné zložky upevňujú kožnú bariéru a hydrolipidový film, komplex aminokyselín a esenciálnych aminokyselín udržiava optimálnu medzibunkovú komunikáciu. Účinnými látkami sú posilnené aj drobné kapiláry zasahujúce do kože, a tak je zaručený kvalitný prísun okysličenej krvi obsahujúcej potrebné výživné látky. Najdôležitejšími účinnými zložkami prípravku sú fytoestrogény získané zo sóje a ďateliny, ktoré dokážu pôsobiť ako mimetikum (napodobnenie) prirodzených hormónov. V medicíne sa využívajú ako prírodná terapia, ktorá nahrádza liečbu syntetickými hormónmi.

Odporúčame: Beauty poradňa GERnétic: Špecifické séra od kozmetiky GERnétic

GERnétic Vital Transfer Visage

Zdroj: Shutterstock®

Vital Transfer Visage od GERnétic

Súbor účinných látok krému Vital Transfer Visage pôsobí vo všetkých vrstvách kože a prináša pokožke zvýšenie jej hustoty, objemu a pevnosti, rysuje kontúry tváre a navracia mladistvejší vzhľad. Sama som už mala možnosť vyskúšať tento prípravok na sebe aj svojich klientkach. Po niekoľkých dňoch pravidelnej aplikácie bolo jasne pozorovateľné spevnenie povolenej pokožky na krku, zlepšenie stavu vrások okolo očí. 

starostlivosť o zrelú pokožku

Zdroj: Shutterstock®

Vital Transfer Visage sa aplikuje pravidelne dvakrát denne ráno a večer. Večer krém nanášame na očistenú pokožku dekoltu, krku a tváre pod nočný krém. Ideálne je kombinovať ho s regeneračným krémom Synchro alebo Cytobi. Ráno krém nanášame pod denný krém, odporúčam prípravok Symbiose. Vital Tranfer Visage má veľmi príjemnú konzistenciu, dobre sa vstrebáva. Decentná letná vôňa dopĺňa komfortné ošetrenie. Verím, že s prípravkom budete veľmi spokojná. Rada by som Vás ešte informovala, že kozmetický rad GERnétic ponúka aj telový krém Vital Transfer Corps, ktorý pôsobí na podobnom princípe ako Vital Transfer Visage. Taktiež obsahuje fytohormóny získané zo sóje, chmeľu a výťažky z vínnych listov. Je určený na zlepšenie stavu pokožky celého tela.

Produkty GERnétic zakúpite v kozmetických salónoch, kde vám kozmetička poradí, ako prípravky používať a môže ponúknuť aj salónne ošetrenie. Zoznam salónov na www.gernetic.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Jarka Šmihuľová 08.04.19 21:03

karma
-1.00

Ja osobne by som odporúčala neprestávať aktívne sexuálne žiť. Ak starý nemôže, treba si nájsť nejaké mladé mäsko. Platí nepísané pravidlo stará vie, mladý môže.

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 20.04.19 18:29

JK
karma
100.00

Nepoznám túto kozmetiku

  • 0
Odpovedať

Ludmila Baďurová 12.06.19 13:16

LB
karma
-1.00

poradna GERnétic:
GERnétic - přírodní francouzská kosmetika
GERnétic je kosmetika, která používá výhradně přírodní aktivní látky z ekologicky certifikovaných oblastí. Obsahuje výtažky z více než 200 druhů rostlin a 15 druhů mořských řas. Pro výrobu přípravků volí vysoce moderní způsob - biotechnologii. Ta zachovává vysokou účinnost přírodních aktivních látek a garantuje maximální šetrnost k pokožce, i k přírodě.
Pracuje na 3 hlavních principech
1. buněčná terapie
2. homeopatie
3. čínská medicína

GERnétic se liší od ostatních kosmetik tím, že působí na problém, ale zároveň i na jeho příčinu. Díky špičkovým vlastnostem odcházíte ze salonku s klidnou pletí. Způsob aplikace přípravků je odlišný, dochází k postupnému vrstvení.

GERnétic je velmi příjemná kosmetika s neutrální jemnou vůní. Dosahuje opravdových výsledků při ošetření.

Děkuji za pozornost a váš čas.
Se srdečným pozdravem Lída Baďurová
profesionální kosmetička a odborná školitelka GERnétic

  • 0
Odpovedať

Ludmila Baďurová 12.06.19 13:28

LB
karma
-1.00

Filozofie Laboratoires GERnétic ztělesňuje skutečnou revoluci v péči o zralou a stárnoucí pokožku. Mění pohled na možnosti kosmetické péče. Laboratoře GERnétic Synthèse vyvinuly dva nové speciální přírodní hormoceutické krémy pro péči o obličej a tělo. Oba krémy jsou vytvořeny pro velmi zralou pokožku s pokročilými známkami vlivu ubývajících hormonů (estrogenů), projevující se suchostí pleti, ztrátou elasticity a objemu, povadnutím a hlubokými vráskami.
Textury přípravků jsou obohaceny o fytoestrogeny, které se v Laboratořích GERnétic získávají moderní biotechnologií tak, aby si zachovaly svojí plnou biologickou účinnost. Přípravky obsahují i ušlechtilé oleje a další vysoce účinné aktivní látky, které pomáhají udržet a postupně zlepšit kompaktnost, vzhled a stav pokožky. Zvyšují její hustotu, objem a pevnost, rýsují kontury a navrací mladistvější vzhled.

Reakce klientek po 2 měsíčním používání:
Vital Transfer Visage:
• příjemná vůně a konzistence
• velice malá spotřeba
• příjemný pocit po aplikaci
• okamžitý pocit hebkosti
• po 2 měsících pravidelného používání pleť nabyla hutnost a je pevnější
• výrazné zesvětlení pigmentových skvrn


Vital Transfer Corps:
• velice příjemná vůně a konzistence
• příjemný pocit po aplikaci
• okamžitý pocit hebkosti
• při pravidelném používání viditelné zpevnění pleti
• úleva od bolesti při dlouhém stání a namáhání končetin
• uvolnění pocitu těžkých nohou při námaze
• zmírnění otoků dolních končetin při nedostatečném lymfatickém a žilním systému  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 16:04

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 16:04

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní