Pre dlhotrvajúco hladkú pokožku podľa vašich predstáv siahnite po Braun IPL

Pre dlhotrvajúco hladkú pokožku podľa vašich predstáv siahnite po Braun IPL

Braun ponúka inovovaný rad prístrojov IPL, ktoré poskytujú rýchle a dlhotrvajúce odstránenie chĺpkov po dobu až 6 mesiacov.

Naše telá sú rôzne a rovnako sa líši aj náš postoj k chĺpkom na tele. Niekto ich oslavuje a stará sa o ne, iný ich skrýva a odstraňuje. Ako vy sami pristúpite k svojim chĺpkom, to je iba na vás – neexistuje žiadny univerzálny a správny prístup. Jedno je tu však spoločné: je to iba vaše rozhodnutie a nikoho iného!

Po zrealizovaní rozsiahleho prieskumu o metódach odstraňovania chĺpkov a pozitívnom vnímaní tela značka Braun zistila, že ženy na celom svete používajú v priemere 2,5 rôznych metód na odstraňovanie chĺpkov, aby dosiahli rovnaký cieľ na rôznych častiach tela.

Vieme tiež, že pandémia Covid-19 zmenila pohľad na metódy odstraňovania chĺpkov. Predovšetkým sa zvýšila obľuba domácej epilácie, ktorá pretrvala až do dnešných dní, keď sú už salóny krásy znovu otvorené. V reakcii na to ikonická značka Braun ponúka riešenie, ako dosiahnuť perfektný výsledok v pohodlí domova, bez akýchkoľvek kompromisov.

Inovovaný rad Braun IPL (skratka znamená intenzívne pulzné svetlo) uvádza na trh nové prístroje Silk-Expert Pro 3 a Silk-Expert Pro 5, ktoré ponúkajú rýchle, výkonné a zároveň šetrné odstránenie chĺpkov s dlhotrvajúcimi viditeľnými výsledkami po dobu až 6 mesiacov. Nové prístroje sú šetrné k pokožke od hlavy až po päty vďaka technológii Skin Pro, ktorá automaticky a priebežne optimalizuje každý záblesk 80x za sekundu podľa odtieňa pokožky na rôznych častiach tela.

Modernizovaný rad Braun IPL umožňuje dosiahnuť v pohodlí vášho domova taký vzhľad a pocit, po ktorom túžite. Či už ide o dlhotrvajúcu hladkosť alebo o prirodzené ochlpenie, Braun vám zverí do rúk svoje odborné znalosti, aby ste mohli byť sami sebou bez akýchkoľvek zábran a mohli upravovať svoje chĺpky presne podľa vašich predstáv.

Pozri aj: Pre-poo metóda, ktorá je predkrmom pre vlasy: Ako a kedy ju vyskúšať?

Braun IPL

Zdroj: Braun

Funkcie a výhody prístroja Braun Silk-Expert Pro 5:

 • Hladká pokožka ako zo salónu až na 6 mesiacov.1 Výsledky budú viditeľné už za 4 týždne.2
 • Rýchla a šetrná starostlivosť od hlavy až po päty. Technológia Skin Pro 2.0 automaticky optimalizuje silu každého záblesku (10 úrovní intenzity) podľa odtieňu vašej pleti.
 • Menej vynechaných miest – vďaka nepretržitým a rýchlym zábleskom s frekvenciou až 125krát za minútu umožňuje jednoduché kĺzanie po pokožke a zanecháva menej neošetrených miest.
 • Šetrný k pokožke, dokonca aj na tých najcitlivejších miestach (na tvári, v podpazuší, v oblasti bikín) vďaka trom citlivým režimom, ktoré znižujú intenzitu svetla na potrebnú úroveň.
 • Ošetrenie pokožky s rôznymi hlavicami pre nohy, ruky, tvár, podpazušie, oblasť bikín, hrudník a chrbát.
 • Životnosť 400 000 zábleskov zodpovedá 22 rokom starostlivosti.
 • O 15 % menší a o 25 % ľahší epilátor než bol predošlý model Silk-Expert 5 - pre jednoduchú manipuláciu a ošetrenie bez námahy.
 • Zabalené v prémiovom puzdre.
 • Cena: od 269,00 € - 609,00 € (Všetky rozhodnutia o cenách, sortimente, marži a predaji sú výhradne na uvážení maloobchodníka / veľkoobchodníka / distribútora.).
 • Link: https://www.bodylovers.sk/silk-expert-pro-5-058134

1) 74 % redukcia ochlpenia po 12 týždňovom ošetrení (kombinovaná hodnota pre oblasť bikín, nôh a podpazušia). Individuálne výsledky sa môžu líšiť.

2) Pri dodržiavaní odporučenej schémy. Individuálne výsledky sa môžu líšiť.

Čo hovoria na IPL epilátory reálne užívateľky?

Asi za najväčšiu výhodu považujú to, že IPL epilátory sa používajú veľmi jednoducho a v pohodlí domáceho prostredia. Dámy potvrdili, že najlepšie výsledky s touto metódou je možné dosiahnuť na svetlej pokožke a tmavých chĺpkoch. Pri príliš svetlých alebo ryšavých chĺpkoch efekt nie je až natoľko viditeľný. Užívateľky ocenili aj bezpečnosť prístroja – zabudované špeciálne snímače, ktoré intenzitu záblesku prispôsobia odtieňu pokožky, aby čo najefektívnejšie obmedzili rast chĺpkov. Prístroj si jednoducho „načíta“ odtieň vašej pokožky pred každým zábleskom a záblesky sa aktivujú iba v momente priloženia hlavice k pokožke, preto nepotrebujete pri používaní žiadne ďalšie ochranné pomôcky.

Keď dámy používali IPL prístroj poctivo – na oholenej pokožke opakovane, v daných pravidelných časových intervaloch 1x týždenne – prvé výsledky sa naozaj dostavili už po 4 týždňoch. Pre optimálny výsledok sa odporúča v prvých 4-12 týždňoch epilovať jedenkrát týždenne a potom už iba podľa individuálnej potreby 1x za 1-6 mesiacov. Ďalším benefitom je, že IPL epilátor je možné používať nielen na nohy, ale aj na ďalšie časti tela vďaka nadstavcom určeným špeciálne na tvár alebo oblasť bikín. IPL epilátory ženám „kradnú“ aj partneri, ktorí ich používajú napríklad na udržiavanie si hladkého hrudníka či chrbta.

Odporúčame: Beauty tipy Lily Collins: Budeš krásna ako Emily z Paríža

Braun Silexpert pro5

Zdroj: Braun

Nie je pre vás metóda IPL vhodná? Siahnite po klasickom depilátore

Pokiaľ patríte medzi tie, ktoré neznesú predstavu viditeľných chĺpkov na tele a nebaví vás každý večer tráviť čas starostlivým holením žiletkou alebo vás oblieva pot pri predstave, že si trháte chĺpky horúcim voskom či cukrovou pastou, siahnite po niektorom z depilátorov od Braun. Tie sú tiež perfektnou voľbou pre ženy so svetlými chĺpkami, pre ktoré metóda IPL nie je príliš funkčná - jednoducho preto, že svetelný záblesk svetlý chĺpok nepohltí. Nielen, že pre vás nebude epilácia úmorná a bolestivá, ale naviac vďaka depilátoru ušetríte mnoho času – holiace strojčeky od Braun vám totiž zaistia dokonale hladkú pokožku aj na ťažko dostupných miestach a navyše, vydrží podstatne dlhšie než obyčajné holenie žiletkou. A aby toho nebolo málo, depilátor sa vám vojde skvele aj do každej cestovnej batožiny, či už cestujete s veľkým kufrom alebo malým ruksakom.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Ľubica Šťastná 06.05.22 15:00

ĽŠ
karma
100.00

Rada by som vyskúšala.

 • 0
Odpovedať

Janka Komadova 10.08.22 21:06

karma
-1.00

Skvelý pristroj

 • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 16:41

QQ
karma
-1.00

1

 • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 16:41

QQ
karma
-1.00

1

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní