Jednoduché účesy do školy či do práce: Top 3, ktoré zvládne úplne každý!

Jednoduché účesy do školy či do práce: Top 3, ktoré zvládne úplne každý!

Ani sme sa nenazdali a prázdniny sú za nami. Už žiadne vylihovanie v posteli do dvanástej! Opäť začína ten pravidelný kolotoč každodenných povinností. Odviezť deti do školy, potom na krúžky, robenie domácich úloh a popritom riešenie domácich prác a iných povinností. V tejto chvíli si asi hovoríte, že či naozaj nebolo lepšie, keď deti boli doma a nemuseli ste riešiť nič zo školských povinností.

Začiatky bývajú ťažké a možno ste aj vy za tento týždeň vyskúšali, ako sa dokáže naplniť váš pohár nervov a kedy pretečie. Zobudiť deti je pomerne ťažké a možno ste si aj vy dopriali viac spánku. Nasledujúca scéna vám môže byť veľmi povedomá. Vstanete a zrazu zistíte, že nič nestíhate. Lenže ísť do školy alebo práce neupravená a strapatá, to nie je reálne. Určite by ste necítili dobre, keby vaše vlasy stáli na každú stranu. Preto sme si pre vás pripravili inšpiráciu na jednoduché účesy, ktoré zvládnete v priebehu niekoľkých minút.

Účesy pre každú malú aj veľkú slečnu / dámu

S novým rokom prichádza čas na zmenu. Nemusíte si vlasy zopnúť do nudného chvosta alebo drdolu. Vyskúšajte niečo nové, sviežejšie, čo vás ozvláštni. S novým rokom vyskúšajte nové účesy a vyniknite v dave!

Odporúčame: Ospalé deti sú dôkazom toho, že spať sa dá kdekoľvek a kedykoľvek!

1 z 3

Nízky drdol

Najľahší účes, vďaka ktorému budete vyzerať šik. Je jednoduchý a navyše si ho môžete vytvoriť ako na čerstvo umytých, tak aj na trošku mastnejších vlasoch. Povytiahnite zopár pramienkov alebo si vlasy poriadne uhlaďte a vytvorte drdol, ktorý bude položený na zátylku hlavy.

Zdroj foto - úvodná: pinterest.com


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Ľubica Šťastná 09.09.19 07:48

ĽŠ
karma
100.00

Výborná inšpirácia na jednoduché účesy!

  • 0
Odpovedať

Miriama Tamasova 23.09.19 11:55

MT
karma
-1.00

Obrázok č. 3 je super škoda ze nemám také dlhé vlasy

  • 0
Odpovedať

Natália Homolová 26.09.19 16:35

NH
karma
91.00

Holandské vrkoče sú nádherné ale ja väčšinou nosím nízky drdol.

  • 0
Odpovedať

Zuzana Szocsova 30.09.19 20:36

ZS
karma
100.00

super inspiracie:) niekedy vyskusam

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní