12-ročná make-up artistka Natthanan z Thajska a jej nové BMW za nemalé peniaze

12-ročná make-up artistka Natthanan z Thajska a jej nové BMW za nemalé peniaze

Vôbec nie je tajné, že youtuberi si dokážu natáčaním videí zarobiť nemalé peniaze. Niektorí sa tým taja a iní dokážu povedať na rovinu, aké môžu byť spolupráce s rôznymi značkami výnosné. No uverili by ste, že už 12-ročná make-up artistka si vďaka svojej práci dokázala kúpiť luxusné BMW rady 7 za neuveriteľných 190 000 amerických dolárov?

Talent v sebe jednoducho nezaprie! Natthanan už od svojich 4 rokov obohacuje YouTube svet o svoje videá, v ktorých sa líči. A neuveríte, tieto jej videá sleduje viac ako 313 000 užívateľov.

Úprimne, koľko dnešných detí si môže v pubertálnom veku kúpiť svoje vlastné auto? Asi žiadne, respektíve len veľmi malé percento. Avšak Natthanan si vďaka svojim zarobeným peniazom mohla presne na svoje dvanáste narodeniny kúpiť hneď BMW, a to ešte ani nemá vodičský preukaz!

Pozri aj: Hollywoodske hviezdy v 20-tke a dnes: Je ťažké uveriť, ako sa zmenili!

Make-up artistka s darom od Boha?!

Natthanan sa prvýkrát preslávila pred niekoľkými rokmi, keď začala natáčať videá na sociálnu sieť YouTube. Neskôr sa rozhodla vo svojej zručnosti zdokonaľovať, preto začala chodiť na profesionálne make-up kurzy. Objavila v sebe vášeň, vďaka ktorej sa jej videá stali ešte viac sledovanými a virálnymi. No neskôr sa stála slávnejšou, a to vďaka práci vizážistky na London Fashion Week. V roku 2018 mala možnosť stať sa najmladšou vizážistkou, ktorá líčila modelky na londýnskom Fashion Week-u, čo skutočnou cťou aj pre dlhoročné make-up artistky.

Každý z nás sa z času na čas odmeňuje za dobre vykonanú prácu. A zatiaľ, čo niektoré dámy si kúpia nové lodičky alebo blúzku, Natthanan to poňala vo veľkom a kúpila si rovno auto. Síce ho kúpila pre seba, no využívajú ho zatiaľ jej rodičia, čo je pochopiteľné. My jej skutočne tlieskame, pretože nie každý dokáže svoju vášeň, zručnosť a schopnosti využívať naplno. A hlavne nie každý robí v živote to, čo ho skutočne baví.

1 z 11

Zdroj foto - úvodná: facebook.com/pg/Nongpearpaplearn


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Ľubica Šťastná 19.08.19 06:06

ĽŠ
karma
100.00

Taktiež tlieskam, nie každý robí v živote to, čo ho skutočne baví a ešte i v takom veku!

  • 1
Odpovedať

Mária Chromíková 19.08.19 18:53

MC
karma
109.00

Nuž kto umí ten umí a kto neumí ten ....

  • 0
Odpovedať

Ivana Fajdelová 20.08.19 19:11

IF
karma
-1.00

Sikovna :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní