Ako zaujať muža? Vďaka týmto tipom ho zaručene dostaneš!

Ako zaujať muža? Vďaka týmto tipom ho zaručene dostaneš!

V dnešnej uponáhľanej dobe je stále viac nezadaných mužov a žien. Kariéra, financie, cestovanie... to všetko sa podpisuje na tom, že ani po tridsiatke sa mladí ľudia zvyčajne ešte nehrnú k oltáru.

Nie každý je však na túto vlnu naladený a mnohí len skrátka ešte nenašli toho pravého. Povedzme si úprimne, že tak, ako neexistuje dokonalý muž, neexistuje ani ideálna žena. Ak toho pravého ešte len hľadáte a samoty máte dosť, je potrebné v dave slobodných zažiariť a vyniknúť. Ako sa stať pre svoje okolie atraktívna a neodolateľná? A ako si nájsť tú pravú lásku?

Odporúčame: Ako na zdravý a dlhodobý vzťah? Toto radia experti na lásku!

ako dostať chlapa

Zdroj: Shutterstock®

Buďte sama sebou

Nič neočarí muža viac ako keď je žena sama sebou a nehrá ,,divadlo“. Úprimná žena, ktorá nemá čo skrývať je pre muža atraktívnejšia ako tá, ktorá sa snaží byť niekým iným. Vo vzťahu sú tieto veci ľahko rozpoznateľné a nejeden vzťah sa skončil preto, že partner alebo partnerka zrazu svoju polovičku akosi nespoznáva.

Podčiarknite svoju krásu make-upom

Make-up je úžasným podčiarknutím ženskej krásy. So ženou dokáže hotové divy, ak je v správnych rukách. Mužom sa páčia upravené ženy, ktoré sa o seba starajú. S farbičkami to však netreba preháňať a pri make-upe jednoznačne platí, že menej je viac. Prehnané líčenie vie pôsobiť mimoriadne vulgárne a nepekne. Stačí iba jednoduché a rýchle líčenie, ktoré jemne podtrhne na žene to, čo je na nej pekné – napríklad oči, pery alebo lícne kosti.

Pozri aj: Kedy je muž zamilovaný? 3 signály, ktoré ti prezradia, že to s tebou myslí vážne

make up

Zdroj: Shutterstock®

Očarte príjemnou vôňou

Príjemná vôňa je rovnako, ako vhodne zvolený make-up, tou správnou zbraňou na každého chlapa. Vôňu treba vedieť nosiť a mali by ste rozlišovať medzi vôňami, ktoré sú určené pre rôzne ročné obdobia. Kým teplejšie mesiace sú ideálne pre kvetinové a nežné vône, ktoré okolie zbytočne nepodráždia, zima znesie aj dávku extravagancie a zmyselnosti. Vôňa by vás mala nenápadne sprevádzať a potrhnúť váš šarm a čaro osobnosti.

Vhodný strih urobí s postavou divy

Časy, kedy leteli hlboké výstrihy a minisukne sú už dávno preč. Nechajte pracovať mužskú fantáziu a na stretnutia voľte skôr rafinované kúsky oblečenia so zaujímavými detailmi a strihmi, ktoré vašej postave lahodia.

Zaujme ťa aj: Čo si muži všímajú na ženách ako prvé? Sú to prsia, zadok či oči?

vhodné oblečenie

Zdroj: Shutterstock®

Vlasy sú korunou našej krásy

Vlasy sú výrazným prvkom každej ženy. Nemusíte absolvovať vlasový styling u kaderníka každý deň na to, aby ste vyzerali dobre. Základom úspechu sú zdravé vlasy. Iba zdravá hriva dokáže v účese skutočne zažiariť.

Cíťte sa vo svojom tele dobre

V zdravom tele zdravý duch. V dnešnej dobe je na výber množstvo rôznych cvičení a aktivít, ktoré dajú vaše telo do pohybu. Určite si preto nájdete to, čo je vám blízke. Aj pravidelná prechádzka na čerstvom vzduchu dokáže urobiť s telom divy.

Inšpiruj sa: Aké veci robia zamilovaní muži? Ako zistíš či ťa skutočne miluje?

prechádzky

Zdroj: Shutterstock®

Úsmev a dobrá nálada je polovicou úspechu

S úsmevom na perách sa ľuďom kráča životom ľahšie a spokojnejšie. Určite ľahšie ako tým, ktorí sú večne zachmúrení. Rovnako i muža zaujme skôr pravdepodobne žena, ktorá sa usmieva ako žena bez nálady. Úsmev je skutočnou ozdobou každej ženy, preto naň nezabúdajte. 

Neprehliadni: Ste naozaj dobrá v sexe? Tieto veci vás prezradia


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Ľubica Šťastná 31.08.21 05:37

ĽŠ
karma
100.00

Úsmev je skutočnou ozdobou každej ženy.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní