Hriešne dobrá rozprávka v Auparku Bratislava

Hriešne dobrá rozprávka v Auparku Bratislava

S Alicou v krajine nákupných zázrakov

 

Hriešne dobré nákupy budú túto jar doslova rozprávkové. Aupark vás vezme do nákupnej rozprávky Lewisa Carrolla. Stretnete v ňom takmer všetky postavičky z ikonickej knihy Alica v krajine zázrakov, od klobučníka až po samotnú Alicu. Tá bude čakať na deti v čarovnej detskej zóne.

 

Na svoje si prídu aj dospeláci. Okrem výhodných nákupov na nich čakajú už tradičné prehliadky jarných kolekcií v stylingu Alexa Lindova. Tento rok navyše i dizajnérsky bonbónik – prehliadka top slovenských návrhárov v spolupráci s Fashion LIVE! Okázalé modely od Borisa Hanečku, Marcela Holubca, Martina Hrču a Lenky Sršňovej ovládnu rozprávkovo štylizované prehliadkové mólo v piatok popoludní. Outfity predvedú atraktívne finalistky súťaže Miss Slovensko 2017. Aupark sa stal ich tohtoročným partnerom. Súťaž o najkrajšiu Slovenku nie je jedinou spoluprácou. Nákupné centrum štartuje hneď niekoľko zaujímavých partnerstiev, jeho návštevníci sa tak môžu tešiť na nabitý fashion rok.

 

So slovenskými dizajnérmi nespolupracujeme po prvýkrát. Tešíme sa, že po úspešnej Fashion Exhibition a Pop up store z minulosti máme pred sebou opäť spoločný projekt, vďaka ktorému prinesieme slovenskú dizajnérsku módu z ateliérov priamo k ľuďom. Sme radi, že sa staneme súčasťou inšpiratívnej módnej komunity podujatia Fashion LIVE!. Rovnaké nadšenie sprevádza aj spolupráca s Miss Slovensko 2017. Čaká nás silný rok v znamení módy a inšpirácií,“ prezrádza Petra Foltýnová, marketingová manažérka Auparku Bratislava.

 

Nenechajte si ujsť nenapodobiteľné modely od zvučných dizajnérov, ktorí fantáziou pri ich tvorbe ani trocha nešetrili. „Prezradím len toľko, že sme sa pri výbere modelov vybláznili. Mali sme absolútne voľnú ruku a tak veríme, že prehliadka bude pre návštevníkov Auparku Bratislava zážitkom,“ hovorí známy módny dizajnér Boris Hanečka.

hriešne dobré nákupy v Auparku Bratislava

Zdroj: Shutterstock®

Vernostných členov rozmaznávajú

 

Ste držiteľom Aupark vernostnej karty? Užívajte si s ňou Hriešne dobré nákupy naplno. Ako člen vernostného programu sa môžete počas podujatia tešiť na rozmaznávanie v podobe: VIP kupónov s ešte výhodnejšími ponukami, štýlovej tašky od Hany Převrátilovej v limitovanej edícii, vstupu do VIP lounge, 4 hodín parkovania zadarmo, zvýhodnenej ceny v detskom kútiku alebo zľavy na predplatné časopisu Eva.

Nie ste ešte členom, no chceli by ste sa ním stať? Stačí kliknúť a registrovať sa tu: http://aupark-bratislava.sk/signup, alebo prihlásiť sa priamo na infopulte centra, prípadne prostredníctvom mobilnej aplikácie Aupark. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Mária Maxianová 16.03.17 07:58

MM
karma
100.00

nemám rada tieto "hriešne nákupy", veľa ľudí a zmätku, keď tak, pozrieť a nakupovať v pokoji

  • 0
Odpovedať

Monika Filípková 16.03.17 08:19

MF
karma
56.00

Ja som sa sem tiež chystala, ale momentálny zdravotný stav mi to nedovoľuje. Rada chodím na takéto nákupy, človek sa tam dozvie, čo je práve IN v móde a môže sa zároveň inšpirovať modelmi oblečenia, ktoré predvedú modelky. Ale cieľom je hlavne výhodne nakúpiť! :)

  • 0
Odpovedať

Soňa Kelemenová 16.03.17 10:01

SK
karma
86.00

vernostnú kartu ešte nemá, ani som o nej nevedela.... až tak často nechodím do Auparku.....keď som v Bratislave, tak nákupy horúcich noviniek a módnych trendov určite nevynechám.. "Nech žije Aupark"

  • 0
Odpovedať

Lucia Šeptáková 16.03.17 15:59

karma
108.00

Ja sa tam tak ľahko nedostanem a na nakupy uz vobec nie.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní