Vojvodkyňa, modelka a speváčka: 3 rozdielne ženy, rovnaký osud. Toto nechce zažiť žiadna

Vojvodkyňa, modelka a speváčka: 3 rozdielne ženy, rovnaký osud. Toto nechce zažiť žiadna
 • 03.12.2020
 • Radka Vargová

  • Zdieľaj:
 • 1

Potrat. Slovo, pri ktorom nejednej žene zviera žalúdok. Skúsenosť, ktorú nechce prežiť žiadna. Lenže život je nevyspytateľný a občas nám do cesty skočí aj takéto niečo. Podobnou situáciou si za posledné mesiace prešli hneď tri známe tváre. Vojvodkyňa Meghan Markle, modelka Chrissy Teigen a speváčka Christina Perri. Všetky sú rozdielne, no spája ich túžba po rodine a nepríjemná situácia. Všetky tri nedávno prišli o milované bábätko. A prehovorili o tom verejne. 

Srdcervúca fotografia

Modelka Chrissy Teigen je v Amerike veľmi populárna. Zviditeľnila sa spoluprácou pre magazín Sport Illustrated, manželstvom so spevákom Johnom Legendom, tiež svojou bezprostrednou povahou a tým, že sa na sociálnych sieťach prezentuje bez zbytočnej pozlátky. Chrissy je matkou dvoch detí, ku ktorým mal čoskoro pribudnúť aj synček Jack. 34-ročná modelka svojich fanúšikov o smutnej správe informovala prostredníctvom Instagramu, kde zdieľa všetko. Pridala srdcervúcu fotografiu tesne po potrate, ktorá dojme každého. „Sme v šoku a cítime bolesť, o ktorej ľudia iba počujú. Bolesť, akú sme nikdy predtým necítili. Neboli sme schopní zastaviť krvácanie a poskytnúť nášmu synovi tekutiny, ktoré potreboval, a to aj napriek množstvám vreciek s transfúziou. Skrátka to nestačilo," napísala Chrissy pod fotku. „Nášmu Jackovi – mrzí ma, že už prvé momenty tvojho života boli plné komplikácií, že sme ti nedokázali dať domov, ktorý si potreboval, aby si prežil. Vždy ťa budeme ľúbiť," dodala.

No i keď milovaný synček neprišiel na svet, je akýmsi spôsobom stále súčasťou rodiny. Chrissy s manželom majú doma urničku s jeho pozostatkami a nedávno pridala modelka na Instagram aj video, na ktorom je vidieť, že sa jej dcérka s touto urnou hrá. Jej prianie, aby bol Jack súčasťou rodiny, sa ako tak vyplnil. Video si môžete pozrieť v druhom príspevku (kliknite na šípku vpravo)!

Pozri tiež: Celebritné mamičky roka 2020: Kto sa po prvýkrát raduje z nových povinností?

Potrat v kráľovskej rodine

Podobnou skúsenosťou si začiatkom leta prešla aj Meghan s manželom Harrym. Nikto, okrem blízkej rodiny nemal vôbec poňatie o tom, že Meghan potratila. Až pred pár dňami vyšla na svetlo sveta s touto informáciou samotná Meghan. Urobila to opäť tak, ako je zvyknutá, vo veľkom štýle. Pre magazín The New York Times napísala článok s názvom: Straty, ktoré zdieľame. Ide o osobnú spoveď, v ktorej dopodrobna vykresľuje svoju skúsenosť s potratom. „Po výmene plienky som náhle pocítila kŕč. Klesla som na zem s Archiem v náručí a spievala mu uspávanku, aby sme zostali obaja pokojní.  Ako som zvierala v náručí svoje prvorodené dieťa, vedela som, že strácam to druhé," píše zronená Meghan. Článok je plný silných a dojemných momentov, ktoré nenechajú nikoho chladným. „O niekoľko hodín som už ležala v nemocnici a držala manžela za ruku. Cítila som teplo jeho dlane a pobozkala som ho na ruky, mokré od našich sĺz. Pozerala som na studené biele steny okolo seba a oči sa mi opäť zaliali slzami."

I keď ide o skúsenosť, ktorú rozhodne nechce prežiť žiadna žena, nájdu sa aj takí, ktorí vyčítajú Meghan tento spôsob prezentácie. Vraj sa snaží z nešťastnej situácie vyťažiť pozornosť a je to celkom vypočítavé. Tak či onak, treba uznať, že ak sa s takýmto postavením rozhodnete prehovoriť o temných a intímnych momentoch, chce to guráž. 

Porodila mŕtve dieťa

Tak toto je skutočne niečo, s čím sa dá vysporiadať veľmi ťažko. Lenže speváčke Christine Perri nič iné nezostáva. V treťom trimestri porodila mŕtvu dcérku. „Minulú noc sme prišli o naše dievčatko. Narodila sa potichu po ťažkom boji dostať sa na tento svet. Už odpočíva v pokoji a bude navždy žiť v našich srdciach,”  napísala Christina pod fotografiu na Instagrame, na ktorej zviera spolu s manželom drobnú rúčku mŕtvej dcérky. Na sestričku sa veľmi tešila aj prvá dcérka speváčky, no žiaľ, súrodenca sa nedočkala. 


  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Ľubica Šťastná 04.12.20 07:22

ĽŠ
karma
100.00

Veľmi nepríjemná a smutná skúsenosť, ktorú rozhodne nechce prežiť žiadna žena!

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Amazon predstavil novinku. Chceli by ste, aby vašim deťom čítala rozprávku zosnulá mama?
Rodina

Amazon predstavil novinku. Chceli by ste, aby vašim deťom čítala rozprávku zosnulá mama?

 • 3
 • 27.06.2022
Zemiakový alebo kukuričný škrob: Ktorý je vhodný na varenie a ktorý na pečenie?
Domácnosť

Zemiakový alebo kukuričný škrob: Ktorý je vhodný na varenie a ktorý na pečenie?

 • 1
 • 16.04.2022
Štýlový a praktický konferenčný stolík: Ako ho vybrať, aby ladil s obývačkou?
Domácnosť

Štýlový a praktický konferenčný stolík: Ako ho vybrať, aby ladil s obývačkou?

 • 1
 • 28.04.2022
TOPlist