Registrácia Prihlásenie

Očakávanie vs. realita: Nepodarené torty, ktoré by si zaslúžili ocenenie


Žiadna narodeninová oslava sa nezaobíde bez zákuskov a bez narodeninovej torty. Sfúkavanie sviečok a vyslovenie najtajnejšieho priania je v deň narodenín čímsi magickým. Samotná narodeninová torta by mala potešiť najmä oslávenca, pre ktorého je primárne určená. Preto sa pri jej tvare riadime hlavne tým, čo sa páči oslávencovi. Alebo jeho koníčkami, záľubami a pod.

V súčasnej dobe majú narodeninové torty najrôznejšie tvary. Mohli by sme hovoriť aj o akýchsi trendoch, ktorými sa väčšinou dospelí riadia pri výbere torty pre svoje ratolesti. Pokiaľ nie je narodeninová torta určená pre deti, tak sa väčšinou namiesto sviečok využíva písanie čísel. V tomto ohľade môžu byť narodeninové torty poschodové alebo jednoduchšie. S kvetinami alebo bez, poprípade s inými ozdobami, ktoré z torty spravia hotové umenie.

Keď ide o detskú narodeninovú tortu, tak väčšinou vyhrávajú rôzne rozprávkové postavičky či superhrdinovia z detských rozprávok alebo seriálov či filmov.

Keď sa narodeninová torta (ne)podarí

V dnešnej dobe nie je núdza o cukrárky, ktoré dokážu vytvoriť dychberúcu narodeninovú tortu. Každý kúsok torty premyslený do posledného detailu poteší. Ale niekedy príprava narodeninovej torty môže predstavovať úplnú katastrofu a výsledok sa vôbec nemusí zhodovať s predstavou alebo predlohou.

Možno ste sa aj vy už niekedy pustili do prípravy narodeninovej torty, no výsledok nebol taký famózny, ako ste si predstavovali. A to je prípad aj tých tort, ktoré sa nachádzajú v našej galérii. Pri ich príprave kdesi nastala chyba. Buď bola chybná predloha, alebo niekto podcenil svoje zručnosti. Čo poviete – pobavili ste sa na týchto majstrovských dielach?

Odporúčame tiež: Praskneš od smiechu! Toto sú najhoršie plavky, ktoré by si si na seba nedala

- Galéria
1 z 22

Zdroj: pinterest.com


Návrat hore
Autor článku

1 komentár

Mária Maxianová 08.11.19 18:33

MM
karma
105.00

nuž, niekto sa precenil, ja mám najradšej len jednoduché prizdobené torty, preferujem živé kvietky a nápad

  • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Tipy na letné účesy pre dlhšie vlasy: Ktorý z nich si zamiluješ?
Vlasy

Tipy na letné účesy pre dlhšie vlasy: Ktorý z nich si zamiluješ?

  • 33
  • 2
  • 01.09.2019
Naj Oleari Shine Vibes: Kolekcia inšpirovaná festivalom Coachella
Kozmetické novinky

Naj Oleari Shine Vibes: Kolekcia inšpirovaná festivalom Coachella

  • 58
  • 2
  • 28.10.2019
Prečo používať pleťové masky? Z čoho sa vyrábajú látkové masky?
Tvár

Prečo používať pleťové masky? Z čoho sa vyrábajú látkové masky?

  • 36
  • 1
  • 05.11.2019
TOPlist