Vyhraj 2x proteínový nápoj a získaj dokonalejšiu formu

Vyhraj 2x proteínový nápoj a získaj dokonalejšiu formu

Na sviatky dnes už spomíname ako na krásne obdobie, počas ktorého sme si podľa možností oddýchli, načerpali novú energiu a napapali sa neodolateľných maškŕt, ktoré si počas roka bežne nepripravujeme. Veru veru, krásne to obdobie. Ale čo toto povianočné obdobie? Ak ste sa po sviatkoch postavili na váhu a dali si predsavzatie, že sa tento rok zmeníte a hlavne, že spravíte niečo pre seba, pre svoje zdravie a pre svoje telo, tak vám asi ako prvé napadlo zmeniť stravovacie návyky a zaradiť viac pohybu do svojho života.

Ak je to tak, začiatky asi neboli príliš jednoduché. Cieľ majú mnohí z nás jasný – schudnúť, no cesta k jeho naplneniu môže byť niekedy naozaj tŕnistá. Hlavne vtedy, keď chceme schudnúť čo najrýchlejšie, preto cvičíme ostošesť, aby sa ručička na váhe posunula smerom nadol a ideálne v priebehu jedného dňa. To sa však nezaobíde bez svalovej horúčky, únavy a následne ani bez oddychu.

Ak ste sa rozhodli cvičiť, je dôležité „vychytať“ správny príjem živín, ktoré vaše telo pri väčšej záťaži skutočne potrebuje. A to je správny a hlavne dostatočný príjem bielkovín, ktorých základným stavebným prvkom sú aminokyseliny. Aminokyseliny sú akýmsi palivom, ktorý organizmus spotrebováva pri cvičení a zároveň pôsobia aj ako prvá pomoc po cvičení, kedy prispievajú k regenerácii svalových vlákien a tým aj k zmierneniu pocitu únavy.

Aj vy ste začali cvičiť, zhadzovať nadbytočné kilá a formovať postavu do plaviek? Tak v tom prípade sa zapojte do našej súťaže, v ktorej 2 z vás môžu vyhrať po 2 proteínové koktaily.

  • Čokoládový proteínový koktail predstavuje dokonalú kombináciu chute a úžitku. Obsahuje kvalitné bielkoviny v optimálnom pomere: 55 % srvátkového a 45 % slnečnicového proteínu.
  • Jahodový proteínový koktail-mix, ktorého jedna porcia obsahuje 11 gramov bielkovín a iba 50 kcal. S týmto kokteilom získate optimálnu váhu s prínosom pre vaše zdravie!

 

Vyhrajte 2x proteínový nápoj a získajte dokonalejšiu formu

 

Správnu odpoveď nájdete tu: tiandekozmetika.sk

Súťažíme od 25.1 do 7.2.2019

- Vyhodnotenie súťaže

Súťaž je ukončená

Gratulujeme vám:


  • 1. Mária Figurová, Vitanová
  • 2. Tomáš Senaj, Košice

Do súťaže sa zapojilo 655 čitateliek.
Vyžrebovaných výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

- Galéria
1 z 4
Vyhraj 2x proteínový nápoj a získaj dokonalejšiu formu - KAMzaKRASOU.sk
Vyhraj 2x proteínový nápoj a získaj dokonalejšiu formu - KAMzaKRASOU.sk
Vyhraj 2x proteínový nápoj a získaj dokonalejšiu formu - KAMzaKRASOU.sk
Vyhraj 2x proteínový nápoj a získaj dokonalejšiu formu - KAMzaKRASOU.sk

Zdroj:


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Elena Švachová 25.01.19 23:00

karma
112.00

Výhra by ma určite potešila :-)

  • 0
Odpovedať

Denisa Pramuga Niemcová 30.01.19 13:39

karma
-1.00

Teším sa na výhru

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní