Vyhraj 3x nové perličky Silan Perfume Pearls ODOR NEUTRALIZATION

Vyhraj 3x nové perličky Silan Perfume Pearls ODOR NEUTRALIZATION

Tiež milujete ten pocit, keď si ráno oblečiete čerstvo vypratú, voňavú bielizeň? Teraz si môžete užiť ešte viac sviežej a intenzívnej vône, a to aj so svojimi obľúbenými športovými kúskami. Silan prichádza s novou edíciou voňavých perličiek na pranie. Silan Perfume Pearls ODOR NEUTRALIZATION s vôňou Clean Fresh obsahuje jedinečnú formulu, ktorá dokáže neutralizovať pachy. Svoje oblečenie si tak môžete užiť plnohodnotne a bez nepríjemných zápachov.

Silan Perfume Pearls ODOR NEUTRALIZATION, ktorý dopĺňa už existujúci rad voňavých perličiek na pranie, je možné použiť na všetky materiály, pracie programy a farby. Na rozdiel od aviváže sú perličky dokonca vhodné na bielizeň, ktorú plánujete vložiť do sušičky.

Tradičné aviváže eliminujú vnímanie zápachu, pretože ho intenzívnou vôňou skôr prekrývajú. Novinka Silan Perfume Pearls Clean Fresh má ale naviac technológiu Malodor-Control, ktorá dokáže zachytiť molekuly pachu a efektívne ich neutralizovať, nielen maskovať. Túto funkciu zaručene oceníte najmä pri funkčnom športovom oblečení, ktoré býva po tréningu presiaknuté nežiaducim zápachom a nemôže sa prať s bežnými posilňovačmi vône. Intenzívna dlhotrvajúca vôňa sa bude uvoľňovať z oblečenia po vypraní s každým vaším pohybom. Oblečenie je tak čisté, svieže a jeho vôňa vydrží až 20 týždňov. Vďaka dlhotrvajúcej vôni bude vaše oblečenie vždy pripravené. Udržiavať v kondícii svoj šatník nebolo nikdy predtým také jednoduché.

Presvedčte sa o ich účinnosti sami! Zapojte sa do súťaže a vyhrajte túto novinku od Silan-u.

 

Vyhrajte 3x nové voňavé perličky Silan Perfume Pearls ODOR NEUTRALIZATION

 

Súťažíme od 27.5. do 11.6.2019

súťaž o voňajúce perličky Silan

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Martina Košútová 29.05.19 17:46

MK
karma
-1.00

Rada by som vyskúšala.

  • 1
Odpovedať

David Jamriška 11.07.19 20:58

DJ
karma
-1.00

kedy budu vyhercovia?

  • 0
Odpovedať

Alena Zrneková 05.08.19 21:45

AZ
karma
-1.00

Tu nebudu vyhercovia?

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní