TEST: Avon Speed Dry lak na nechty

TEST: Avon Speed Dry lak na nechty
  • 13.05.2014
  • Dominika J

Myslím že každá z nás chce mať vždy krásne a upravené nechty, najlepšie ešte aj nalakované nejakou farbou, ale čo z toho keď to zaberie toľko času? Práve kvôli tejto časovej náročnosti si dnes posvietime na rýchloschnúci lak od Avonu ktorý sľubuje že nechty budete mať suché už za menej ako 30 sekúnd.

Neviem ako vy, ale ja výslovne neznášam keď po tom čo si nalakujem nechty musím hodinu sedieť nečinne na zadku aby som si náhodou nepokazila čerstvú manikúru. Je to naozaj otrava a preto vždy hľadám nejaké nové spôsoby ako tento proces urýchliť a preto som sa veľmi potešila keď sa mi dostal do rúk tento lak od Avonu.

Avon Lip Crayon

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Avon Speed Dry

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Budem úprimná, tá farba (odtieň Mambo Melon) sa mi spočiatku vôbec nepáčila. Za prvé nemám rada krikľavú červenú a za druhé neznášam laky s trblietkami. Na moje veľké počudovanie som si však túto farbu absolútne zamilovala, na nechtoch vyzerá fantasticky a myslím že bude skvelá na leto. Na fotkách vyzerá síce viac do ružova, ale v skutočnosti je to typická výrazná červená.

Avon Speed Dry

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Avon Speed Dry

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Čo sa týka toho 30 sekundového schnutia...Nie. Nemyslím si že niekedy vôbec bude existovať lak na nechty ktorý kompletne uschne za 30 sekúnd. Jednoducho to nestačí. Je síce pravda, že schne rýchlejšie, ale aj tak musíte počkať aspoň 5-10 minút aby ste mohli znova normálne fungovať. Tiež som si všimla že sa dosť rýchlo odlupuje, ak si dobre pamätám tak už na druhý deň som ho mala na dvoch nechtoch trošku odlúpnutý.

Avon Speed Dry

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Avon Speed Dry

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ak by som to mala zhrnúť, na tomto laku sa mi asi najviac páčila farba (obsahuje aj trblietky ale tie sú po uschnutí takmer neviditeľné). Laky od Avonu mám rada, pretože sú pomerne husté a vždy mi stačia 2 vrstvy a takisto sa mi veľmi páči aplikátor. Čo sa týka toho rýchleho schnutia, nemyslím si že by schol zas až tak rýchlo, ak potrebujete naozaj niečo rýchle, kúpte si topcoat Insta-Dri od Sally Hansen, ten sa mne osvedčil najlepšie. Na vašom mieste by som však tento lak určite vyskúšala, už len kvôli prekrásnej selekcii farieb.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Henrieta Zlúkyová 14.05.14 10:00

HZ
karma
-1.00

speed dry laky mi strašne vysušujú nechty .. :/ ..

  • 0
Odpovedať

Blažena Sádovská 19.05.14 13:59

BS
karma
100.00

nemám s nimi skúsenosti, ale farba je pekná:))

  • 0
Odpovedať

Dominika Sedliaková 27.05.14 21:11

DS
karma
-1.00

Avon má úžasné laky, dlho vydržia na nechtoch :)

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 11.09.14 15:09

MR
karma
-1.00

veľmi pekný lak... skvelý výber od Avonu :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní