TEST: Avon Ultra Colour Lip Crayon

TEST: Avon Ultra Colour Lip Crayon
  • 05.12.2013
  • Dominika J

Neviem ako vás, ale mňa už z prvého pohľadu upútalo krásne balenie. Páči sa mi že je veľmi jednoduché a nepreplácané  a celkovo pôsobí sofistikovane a elegantne. U mňa tento produkt získal minimálne polovicu bodov len za to balenie.

Ako ste už asi zistili podľa názvu, nie je to klasický rúž na pery, ale akási hrubá ceruzka s ktorou teraz prišli na trh mnohé značky ako Clinique, Astor alebo Max Factor.

Všeobecne majú tieto ceruzky efekt ako keby ste zmiešali rúž s balzamom na pery, takže nie sú príliš výrazné, čo sa však o tejto povedať nedá. Farba je veľmi sýta a doslova bije do očí. Neviem ako dobre je to vidieť na fotkách, no obsahuje aj malé zlaté trblietky, ktoré by mi za iných okolností prekážali, no teraz si myslím že krásne dopĺňajú tú červenú farbu.

Avon Lip Crayon

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Koniec ceruzky je mierne zaoblený, takže sa ľahšie nanáša. Pracuje sa s ňou trochu jednoduchšie ako s rúžom, lebo máte istejšiu ruku a okraje nakreslíte precíznejšie. Povedala by som že má taký polomatný finish, nie je vysušujúci, ale ani príliš lesklý, čo mne osobne veľmi vyhovuje.

Avon Lip Crayon

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ako som už povedala, farba je veľmi výrazná, takže by som celé líčenie postavila okolo nej a aby skutočne vynikla, nechala by som oči veľmi jednoduché.

Existuje jeden veľmi dobrý tip - a to ten, že si máte vždy vybrať časť tváre ktorú chcete zvýrazniť a na tú sa sústrediť.

V balení je približne toľko produktu ako v bežnom rúži a vysúva sa otočením červeného kolieska dole. Na perách vydrží tak 3-4 hodiny neporušený (ak teda medzitým nejete). Čo sa týka vôňe, vonia príjemne, nie je to nič omračujúce, a je bez chuti.

Avon Lip Crayon

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Takže, aby som to celé zhrnula - je to skvelý produkt, nevysušuje pery, dlho vydrží a ľahko sa nanáša. Bohužiaľ som ho nemohla na slovenských stránkach nikde nájsť, no na americkom Avone ho mali za 8 dolárov.

Ak ho teda niekde uvidíte, určite mu dajte šancu, nesklame vás.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Giulia Murgia 05.12.13 10:42

GM
karma
-1.00

páči sa mi, určite vyskusam :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní