TEST: Dermacol - lak na nechty s efektom - Lilac Pixel

TEST: Dermacol - lak na nechty s efektom - Lilac Pixel
 • 26.10.2015
 • Danka Zimová

  • Zdieľaj:
 • 3

Laky na nechty, to je moje. Vďaka nim si nie raz skrášlim deň a farbou vyjadrujem svoju náladu.

 

V prípade, že je v laku obsiahnuté niečo extra, niečo, vďaka čomu budem iná a odlišná od ostatných, o to viac ma daný lak na nechty fascinuje.

 

Nie vždy je však každý takýto špeciálny lak na nechty výhrou. Veď to poznáte. 

 

 

 

Bohužiaľ, dnešný produkt bol pre mňa krokom ,,vedľa". Prečo? To sa dozviete v nasledujúcich riadkoch.

dermacol lilac pixel

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Dermacol - lak na nechty so špeciálnymi efektami - Lilac Pixel

 

Vďaka žiarivým farbám a trblietavým efektom získajú nechty jedinečný vzhľad a stanú sa tak perfektným doplnkom vášho outfitu.

BENEFITY: Plochý štetček na jednoduché nanášanie.

dermacol lilac pixel

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Balenie laku na nechty má klasických 5 ml. Mám pocit, že všetky tieto limitky od Dermacolu sú takto balené - menšie fľaštičky s čiernym vrchnáčikom, na ktorom nájdete všetky potrebné informácie ako je odtieň, značka, objem... Sklenená fľaštička dáva krásne vyniknúť odtieňu, ktorý sa nachádza vo vnútri. Priznám sa, sama by som si tento lak kúpila. Jeho namiešaná kombinácia rôznych bodiek a štvorčekov či šesťuholníkov je krásna. Žiaľ, bohatá zmes ozdôbok neukáže na nechtoch tak, ako je tomu vo fľaštičke. :(

dermacol lilac pixel

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ako som už teda naznačila, s lakovaním je menší problém. Lak na nechty má síce celkom schopný štetček, ktorý na seba dokáže nabrať aj dostatočné množstvo laku, ale nie ozdôbok. Musela som štetčekom doslova ,,loviť" po fľaštičke, aby som nabrala niečo iné ako len mini ružovkastú bodku. Lak obsahuje dostatočné množstvo priehľadného laku, takže ozdoby v ňom pekne plávajú a darí sa im schovávať sa pred štetčekom. Usádzajú sa po bokoch a  v spodnej časti fľaštičky, kam štetček až tak dobre nedosiahne.

dermacol lilac pixel

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

S lakovaním bol teda menší či väčší problém, ako sa to vezme. Myslím si, že výdrž je vcelku obstojná, vzhľadom k tomu, že lak šiel trochu ťažšie dole, tak ako sme zvyknuté pri trblietkových lakoch na nechty. Len škoda, že sme si ,,nesadli", pôsobilo to na mňa celé ako jedna vydarená ,,paródia".

dermacol lilac pixel

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Žiaľ, s lakom na nechty mi nesadol. Neviem, koľko vrstiev laku na nechty by som musela naniesť, aby som bola s celkovým efektom spokojná. Obávam sa, že by mi ani cca 5 vrstiev laku nestačilo. Lak je vo fľaštičke krásny, sýty, hýri farbami a rôznou kombináciou ozdôb, avšak na nechtoch je to také nemastné-neslané. Lak vôbec nevynikol a dovolím si tvrdiť, že ublížil aj spodnému laku, ktorý slúžil ako podklad pre manikúru.


  • Zdieľaj:
 • 3
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Martina Zahoranová 27.10.15 09:11

MZ
karma
92.00

vo fľaštičke naozaj vyzerá super a potom na nechtoch je málo trblietok... mám doma podobný lak a mám s ním presne takúto istú skúsenosť

 • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 10.11.15 16:48

karma
93.00

pekný

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 22.01.16 16:11

MR
karma
-1.00

aj ja obľubujem laky na nechty ale s trblietkami by som nechcela.

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní