TEST: Bioderma Photoderm SPF 30

TEST: Bioderma Photoderm SPF 30
 • 22.07.2013
 • Lenka Brindáková

Krásne opálená pokožka je dnes IN. Ale ako získať krásny hnedo-bronzový opálený vzhľad čo najzdravšie a najúčinnejšie? Bioderma Photoderm sa o to postará.

Niektoré z nás sa pekne opália už po krátkom pobyte na slnku, avšak nemali by zabúdať na správnu ochranu pred silným slnečným žiarením a škodlivými účinkami UV lúčov. Práve pred tými nás dokonale ochráni opaľovacie mliečko v spreji Bioderma Photoderm SPF 30, ktorý je podľa mňa najlepšia ochrana pred spomínanými škodlivými UV lúčmi. Tento sprej s vysokou ochranou s faktorom SPF 30 je určený na citlivú pleť i celé telo.

Prečo je tento opaľovací krém v spreji účinná a správna voľba slnečnej ochrany? Pretože Bioderma Photoderm SPF 30 obsahuje nový systém, ktorý filtruje škodlivé žiarenie. Podľa výrobcu je tento opaľovací sprej zárukou takej nepretržitej a rovnomernej UVA a UVB ochrany, aká nebola doteraz dosiahnutá.

 

Bioderma Photoderm SPF 30
 
Bioderma Photoderm SPF 30
 

Charakteristika produktu podľa výrobcu:
Jedinečné pôsobenie spreju proti “extrémnemu-UVA” žiareniu spomaľuje predčasné starnutie pokožky a zabraňuje nežiadúcim reakciám na slnečné žiarenie. Maximálna anti-UVB ochrana prípravku účinne chráni pokožku pred spálením a tým pred potenciálnym nebezpečenstvom opakovaného a dlhodobého pobytu na slnku.

Patentovaný komplex BUNKOVEJ BIOOCHRANY®, obsiahnutý v prípravku, bezprostredne chráni bunky pred škodlivými účinkami UV lúčov a súčasne stimuluje obranné mechanizmy pokožky a chráni jej DNA.

 

Bioderma Photoderm SPF 30
 
Bioderma Photoderm SPF 30

 

Sprej na opaľovanie Bioderma Photoderm SPF 30 má veľmi ľahkú, hodvábne jemú textúru, ktorá dáva pokožke pocit pohodlia a mimoriadnej jemnosti. Sprej má bielu farbu, po nanesení a rozotretí je úplne bezfarebný, nezanecháva na pokožke biele stopy. Veľmi ľahko sa rozotiera a taktiež nezanecháva olejovú vrstvu. Je vodeodolný. Výrobca uvádza, že je jemne parfumovaný, čo môžem potvrdiť. Po nanesení na pokožku cítim jemnú, veľmi príjemnú sviežu vôňu, ktorá nedráždi.

 

Bioderma Photoderm SPF 30
 
Bioderma Photoderm SPF 30

 

Návod na použitie:
Opaľovací sprej Bioderma Photoderm SPF30 sa používa jednoducho. Aplikujte ho rovnomerne, v dostatočnom množstve na pokožku, konkrétne na miesta, ktoré sú vystavované slnečnému žiareniu. V prípade, ak si nanesiete menšie množstvo krémiku, znižuje sa aj jeho ochrana! Preto ním nešetrite a natierajte sa pravidelne, aby nedošlo k nechcenému spáleniu pokožky! Sprej by sa mal opakovane aplikovať vždy po športe, zotretí, alebo preventívne aj po pobyte vo vode.

Výhody spreju na opaľovanie Bioderma Photoderm SPF 30:

 • ľahká textúra
 • zanecháva jemnú pokožku
 • vodeodolný
 • najúčinnejšia ochrana pred škodlivými účinkami UV lúčov
 • príjmna jemná parfumácia
 • nekomedogénny
 • určený aj pre citlivú pokožku
 • hypoalergický

 

Bioderma Photoderm SPF 30
 

Opaľovací sprej Bioderma Photoderm s ochranným faktorom SPF 30 som toto leto začala používať hneď od prvého dlhšieho pobytu na slniečku a neviem si ho vynachváliť! Zo všetkých opaľovacích krémikov, ktoré som doteraz mala ma zatiaľ vôbec nesklamal a najviac ochránil. Ako to viem, že ma najviac ochránil? Pretože po iných opaľovacích mliekach a krémoch, ktoré som doteraz používala mi dosť často ostávali na pokožke červené spálené miesta. Nedokázali ma dostatočne ochrániť a pokožka sa mi spálila.

S pravidelným natieraním Bioderma Photoderm som ešte ani raz nemala spálenú pokožku! Preto ho odporúčam všetkým, ktorý chcú predísť bolestivým spáleninám a zároveň chcú byť dostatočne chránení pred škodlivými UV žiareniami a lúčmi.

Lienka vám odporúča ako najúčinnejšiu ochranu pred slniečkom a škodlivými lúčmi výrobky od Biodermy radu Photoderm.

 

Najspokojnejšia som so sprejom Photoderm SPF 30:

 

Bioderma Photoderm SPF 30
 
Bioderma Photoderm SPF 30
 
Balenie 200ml - odporúčaná cena 15 - 20 €

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Michaela Hudáková 26.07.13 07:47

MH
karma
-1.00

mam rada opaľovacie výrobky vo forme sprayu, lebo sa jednoducho nanášajú a nezaberajú veľa času, ktorého je na dovolenke stále málo :) Bioderma naj!!

 • 0
Odpovedať

stanka adamčíková 04.08.13 18:08

SA
karma
-1.00

verný spoločník na dovolenke :)odporúčam

 • 0
Odpovedať

zuzana olexyová 18.11.13 08:16

ZO
karma
-1.00

nemôže mi chýbať v letnej kabelke

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 21.09.14 11:07

MR
karma
-1.00

chválim sprejový aplikátor.

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní