TEST: Krém na ruky Dermacol Gold Elixir

TEST: Krém na ruky Dermacol Gold Elixir
  • 08.09.2013
  • Lenka Brindáková

Aj vaše ruky si zaslúžia oddych. Doprajte im dokonalý relax s hĺbkovo omladzujúcou regeneračnou starostlivosťou na ruky Dermacol Elixir Gold s výťažkom z kaviáru.

 

Áno je to tak. Kaviár vám teraz môže dopomôcť k regenerácii a omladeniu pokožky na vašich rukách.

 

Ja som sa tomuto produktu veľmi potešila, nakoľko vykonávam denne prácu, pri ktorej sa mi ruky neustále vysušujú. Moje ruky a nechty tým trpia, starnú a nevyzerajú tak, ako by mali.

 

Túto hĺbkovú omladzujúcu regeneračnú starostrivosť na ruky a nechty s výťažkou z kaviáru Elixir Gold od Dermacolu používam denne a moje ruky sa mi za to odvďačujú svojim zdravým a vláčnym vzhľadom.

 

Krém na ruky Dermacol Gold Elixir

 

Balenie krému:

Krémik je balený v tube zlatej farby, ktorá je ozdobená čiernymi guličkami a výraznými nápismi produktu: Dermacol Gold Elixir. Toto balenie na mňa pôsobí luxusne. Bude to asi tou zlatou farbou. Máloktoré krémy sú balené v zlatom obale. Obsah balenia je 75ml a toto balenie mi vystačí približne na mesiac, niekedy mesiac aj pol, podľa toho, ako často a v akom množstve aplikujem krém na ruky a nechty.

 

Krém na ruky Dermacol Gold Elixir

 

Aplikácia omladzujúceho krému:

Po otvorení tohto krémiku ma ovanula veľmi svieža vôňa. Neviem k čomu by som ju prirovnala, možno mi kus pripomína nejaké citrusové ovocie, ale zrejme to budú výťažky z kaviáru, ktoré táto regeneračná a hĺbkovo omladzujúca starostlivosť o ruky obsahuje. Apliácia krému je normálna, ako keď si natierate akýkoľvek iný krémik na ruky. Avšak mala by sa opakovať po každom umytí rúk, aby nedochádzalo k ich vysušovaniu.

 

Krém na ruky Dermacol Gold Elixir

 

Vlastnosti omladzujúceho krému na ruky Dermacol Elixir Gold:

Týchto vlastností je hneď niekoľko. Keďže sa jedná o hĺbkovú omladzujúcu regeneračnú starostlivosť na ruky a nechty s výťažkom z kaviáru, hlavnou úlohou je obnova bunkovej štruktúry pokožky a spomaľuje proces starnutia. Vyživujúca textúra krému je obohatená o vzácne olejčeky, vďaka ktorým je pokožka hydratovaná, zvláčňená a je posilnená jej ochranná bariéra.

 

Krém na ruky Dermacol Gold Elixir

 

Krém na ruky Dermacol Elixir Gold si môžete zakúpiť v drogériách, ktoré predávajú značku Dermacol, prípadne v e-shope  www.dermacol.sk  a jeho odporúčaná cena za 75ml balenie je 3,99 €

 

Zdroj foto: www.dermacol.sk

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Dominika Kozová 08.09.13 10:48

DK
karma
-1.00

pekny kremik na ruky

  • 0
Odpovedať

Blažena Sádovská 09.09.13 12:24

BS
karma
100.00

Ruky si krémujem a určite by som ho využila, podľa recenzie, je veľmi kvalitný...

  • 0
Odpovedať

Miroslava Bobáková 03.03.14 13:33

MB
karma
-1.00

Najúžasnejší krém na ruky :)

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 20.09.14 09:32

MR
karma
-1.00

wau... zaujímavý a podľa popisu aj kvalitný výrobok

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní