TEST: MAVALA vyhladzujúci peeling na chodidlá

TEST: MAVALA vyhladzujúci peeling na chodidlá
  • 16.09.2015
  • Petronela Kotlárová

Postupom času, ako spoznávam viac a viac produktov značky MAVALA, sa presviedčam o ich vysokej kvalite a kladiem si otázku - prečo som po nich nesiahla doteraz? Nevadí, ako sa hovorí - lepšie neskoro ako nikdy, takže teraz mám aspoň čo doháňať. :)

Tentokrát som si na mušku vzala produkt určený na starostlivosť o chodidlá - SMOOTHING SCRUB CREAM vyhladzujúci peeling.

Jeho oficiálny popis je nasledovný:

Exkluzívne zloženie so 100% podielom mikročastíc morských rias, ktoré pôsobia abrazívne.

Účinky:

  • šetrne a efektívne odstraňuje stvrdnutú pokožku
  • zanecháva pokožku vláčnu a pružnú
  • príjemne vonia

Aplikácia

Používajte raz týždenne po niektorom z kúpeľov radu MAVALA FOOT CARE. 

Testovala som: MAVALA Omladzujúca maska na ruky (peeling + hydratácia)

mavala-vyhladzujúci-peeling-na-chodidlá

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Peelingy na nohy mám veľmi rada. I keď netrpím extra suchými či tvrdými pätami, mám ich rada. :) Vždy si teda raz za týždeň takýto peeling spravím. Ponatieram si ním päty, trošku premasírujem a na záver poprechádzam po pätách pemzou. Nakoniec len osprchujem a sú ako nové. 

Tento rok som si však všimla, že v lete sú moje päty podstatne suchšie ako v ktorékoľvek ročné obdobie. Domnievam sa, že za to môže voda v bazénoch... Potrebujem im teda dodať viac výživy, s čím mi momentálne pomáha CONDITIONING MOISTURISER, o ktorom som tu písala dávnejšie. Spojenie týchto dvoch produktov podľa mňa vytvára veľmi silnú dvojku v starostlivosti o nohy. Nič ďalšie mi už netreba.

Testovala som: MAVALA hydratačná a regeneračná starostlivosť o nohy

mavala-peeling-na-nohy

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Peeling ma zbaví drsnej a zhrubnutej pokožky, ktorú tiež eliminuje aj do budúcnosti. Príjemne sa rozotiera, nie je príliš hutný a obsahuje drobné zrniečka - mikročiastočky morských rias, ktoré zanechávajú povrch chodidiel vláčny a pružný.

Mne jedno použitie týždenne postačuje, no myslím si, že ak máte chodidlá v stave, ktorému jedno použitie za týždeň nestačí, nič sa nestane, ak ho budete používať častejšie. V kombinácii s tým krémikom, na ktorý nájdete odkaz vyššie, mu skutočne nie je čo vytknúť. Práve naopak, dovolím si tvrdiť, že spolu odvádzajú vynikajúcu prácu.

Testovala som: MAVALA MAVADRY sprej na nechty

mavala-vyhladzujuci-peeling

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ešte by som chcela spomenúť, síce maličkosť, no viete, že mne na takýchto drobnostiach záleží. Peeling mám položený na vani, takže naň stále kvapká voda, a preto by som chcela pochváliť kvalitne vytlačené písmo na balení a rovnako aj strieborný pásik, ktoré sa absolútne neolupujú, ako niektoré iné... Takže palec hore! :)

Testovala som: MAVALA lak na nechty

mavala-smoothing-scrub

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Nemám presné informácie o cene, no verím, že to nie je žiadna horibilná suma, za ktorú by ste si tento peeling nemohli zaobstarať. Z mojich skúseností ho teda vrelo odporúčam ďalej.

 
  V mojej kúpeľni sa teraz už žiaden od AVON-u neobjaví, nakoľko ten rozdiel v kvalite poriadne   cítiť. :)) Nezanecháva totiž iba krátkodobý(1-2 dňový) efekt, pretože vydrží aj celý     týždeň...
mavala-peeling

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

mavala-scrub

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Libuše Šumná 20.09.15 16:13

karma
113.00

to je určitě užitečný pomocník pro nožky

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 21.09.15 08:56

karma
93.00

peeling na nohy používam pravidelne, tento som ešte neskúšala

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 21.09.15 09:34

MR
karma
-1.00

celá rodinka s týmto máme problém bolo by vhodné takýto prípravok si zakúpiť :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní