VIDEO: Tvárová joga – prečo ju vyskúšať a ako na to?

VIDEO: Tvárová joga – prečo ju vyskúšať a ako na to?

  • Zdieľaj:
 • 7

Starnutie je prirodzený jav, ktorý nemožno zastaviť. Skôr či neskôr sa prejaví i na vzhľade človeka, na jeho tele, ale najmä i na tvári. Objavia sa prvé šediny, okolo očí vyskočia prvé vrásky. Kým na boj so šedinami spravidla existuje len jeden pomocník, a teda farba na vlasy, proti vráskam je tých možností viac. Rôzne invazívne metódy na ošetrenie pleti by pritom mali byť poslednou možnosťou, ak teda vôbec. Známkam starnutia na pleti je v prvom rade potrebné predchádzať, a to správnou výživou tela, ako aj pravidelnou starostlivosťou o pokožku. Samozrejme, časom sa na pleti budú vrásky objavovať tak či tak, no vhodnou starostlivosťou je možné ich vzhľad značne ovplyvniť. 

Starostlivosť pritom nemusí zahŕňať len používanie rôznorodých kozmetických pomocníkov, od čistiacich prípravkov, cez vyhladzujúce séra po omladzujúce krémy. Možností je omnoho viac. V novom videu vás zoznámime so Zuzkou Ondrisovou, lektorkou a školiteľkou tvárovej jogy, ktorá nám prezradí, ako sa dá nielen pomocou jogy, ale aj ďalších techník, prirodzene omladiť pleť a navrátiť jej mladistvý, svieži a hlavne zdravý vzhľad. V čom vidí najväčšie benefity tvárovej jogy?

Pozri aj: Poznáš gua sha kameň? Zisti, prečo je to TOP pomôcka na masáž tváre!

Krajšia pleť i čas pre seba

Ako sme spomenuli vyššie, témou nového videa je tvárová joga. Lektorka Zuzka Ondrisová vám v ňom prezradí, ako sa ona dostala k tvárovej joge, akým ďalším technikách sa venuje, čo všetko môže tvárová joga pleti poskytnúť a ako najlepšie s touto metódou začať. Tvárová joga je podľa slov Zuzky nielen prirodzenou cestou k mladistvejšiemu vzhľadu pleti a minimalizovaniu vrások, ale v neposlednom rade aj vytvára čas pre ženu, kedy sa venuje len sama sebe, môže si oddýchnuť, zrelaxovať, odbúrať stres. Práve preto má tvárová joga neraz blahodarný vplyv i na zdravie duševné.

Video, ktoré sme si pre vás pripravili, je úvodným a prvým videom z celej série, v ktorej sa postupne budeme venovať rôznorodým technikám a metódam omladzovania a zdokonaľovania vzhľadu tváre. V ďalších videách sa môžete napríklad tešiť aj na ukážku jednoduchej domácej masáže tváre a rovnako nás Zuzka poučí o estetickom tejpovaní tváre. Máte sa na čo tešiť. Teraz vám však už želáme príjemné sledovanie!

Viac informácií o tvárovej joge a lektorke Zuzke Ondrisovej, jej kurzoch či prednáškach, nájdete na www.tvarovajoga.sk.


  • Zdieľaj:
 • 7
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Mária Reibergerová 11.11.21 22:24

MR
karma
104.00

zas sa naučím niečo nové, teším sa z toho

 • 1
Odpovedať

Alena Čabáková 12.11.21 09:45

karma
100.00


Dakujeme, a mozete sa tesit na dalsie videjka, uz sa pripravuju :)

 • 0
Odpovedať

Lucia Šeptáková 12.11.21 05:34

karma
108.00

Určite pomáha.

 • 1
Odpovedať

Alena Čabáková 12.11.21 09:45

karma
100.00

Pravda, pravda :) Ako kazde cvicenie ked sa robi pravidelne a poctivo :)

 • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 12.11.21 06:09

ĽŠ
karma
100.00

Výborné video!

 • 1
Odpovedať

Alena Čabáková 12.11.21 09:45

karma
100.00

Dakujem Lubka :)

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 14.02.22 21:20

JK
karma
100.00

Zas som sa dozvedela veľa nového skvele video

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní