Veľký vianočný horoskop (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Veľký vianočný horoskop (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Vianoce sú už nezadržateľne tu. Vianočnú atmosféru tak v týchto dňoch pociťuje istotne každý, aj ten, kto by ju najradšej odignoroval.

 

Vianoce máme zapísané v slovníkoch ako sviatky radosti, pokoja a šťastia.

 

Taktiež lásky, vzájomnej úcty... či tie tohtoročné tieto "heslá" aj dodržia, na to sme hľadali odpoveď v lunárnom kalendári. Luna sa počas všetkých troch sviatočných dní ponesie v temperamentnom a vášnivom Škorpiónovi, ako ten bude vplývať na vaše znamenie?

 

Odporúčame prečítať: 

Veľký vianočný horoskop (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

 

PANNA

 

Väčšina z vás je na sviatočné dni maximálne a hlavne dokonale pripravená. Už niekoľko rokov sa snažíte dodržiavať svoj vlastný harmonogram, vďaka ktorému zvládate aj situácie, s ktorými ste pôvodne nerátali. Keďže však v rámci emancipácie rozhodne nemienite robiť všetko samé, do vianočných príprav ste zapojili direktívne celú famíliu, a tak to má byť. Keďže sa všetci pekne podieľajú na vianočnej nálade, spoločne si ju aj viac užijete. Z drobných nezhôd nerobte vedu a radšej sa cez ne raz dva preneste. Tohtoročné Vianoce si naplno vychutnáte vtedy, keď pochopíte, aké šťastie máte po svojom boku.

 

24.12. - pokiaľ si pod stromčekom nenájdete nič z vášho vysneného zoznamu, nezúfajte a rozhodne kvôli tomu nerobte scénu. Aj keď vám možno Škorpión bude nabádať k štipľavým slovám, nedajte sa a svojho "Ježiška" objímte. Myslel to totiž z lásky.

 

25.12. - prvý sviatok vianočný si budete chcieť konečne vyložiť nohy na stôl a aj to urobte. Pustite vianočné rozprávky, hudbu, alebo príbehy, obklopte sa spoločenskými hrami a chutným jedlom a užívajte si voľný deň.

 

26.12. - keď už začnete pociťovať, že sa vám pár kíl nalepilo na neželané miesta vybehnite von. Vezmite psa, muža, deti, súrodencov, rodičov, kamarátku, kohokoľvek a naučte sa lyžovať, pripomeňte si aké je sánkovanie, alebo si jednoducho postavte snehuliaka. Ak nie je z čoho, aspoň sa nadýchajte kdesi v lese čerstvého vzduchu. 

 

Odporúčame prečítať: Ako originálne zabaliť vianočné darčeky

VÁHY

 

Nemajte priveľké nároky a nebudete sklamané. Týmto mottom by ste sa mali riadiť počas tohtoročných Vianoc. Môže sa totiž stať, že nie všetko, čo ste si vysnili sa aj naplní. Dupľom ak máte priveľké nároky nie na seba, alebo na svojho partnera. Niektoré vzťahy sa môžu počas vianočných dní vyostriť, avšak to len vtedy, ak budete tvrdohlavo a zanovito trvať na svojej pravde. Snažte sa počas sviatkov viac uvoľniť a pokiaľ vás niečo ťaží už dlhšiu dobu vydebatujte si to s dotyčnou osobou až po Vianociach. Viac vám bude priať aj samotná Luna.

 

24.12. - nech vás Mesiac v Škorpiónovi akokoľvek provokuje, kusnite si do jazyka a nepúšťajte sa do hádok. Inak sa vám Štedrý večer zvrtne niekam úplne inam, než ste mali ráno v pláne.

 

25.12. - pokiaľ to s vami bude šiť aj na prvý sviatok vianočný, zájdite si zašportovať. Vybijete aspoň zo seba všetku negatívnu energiu a na niektoré veci možno zmeníte pohľad.

 

26.12. - počas druhého sviatku vianočného z vás konečne opadne stres, či napätie a vy sa začnete usmievať nielen na silu, ale pretom že si čaro Vianoc naozaj začnete uvedomovať. Rozhodne ešte nie je neskoro na objatie, či prejavy lásky.

 

Odporúčame prečítať: Zviera ako vianočný darček? Nekupujte – adoptujte!

 

 

ŠKORPIÓN

 

Tohtoročné Vianoce budú patriť rozhodne vášmu znameniu. Môže za to Luna, ktorá sa počas troch sviatočných dní ponesie práve vo vašom znamení. Keďže zároveň ubúda, nemusíte sa obávať hnevu a vašej povestnej uštipačnosti, či pomstychtivosti. Naopak do popredia sa dostanú všetky vaše pozitívne vlastnosti – od nehy, cez úprimnú lásku, až po elektrizujúcu vášeň. Užite si tieto vianočné sviatky podľa svojich predstáv, či ste zadané, alebo slobodné, nechajte svojmu šťastiu voľný priebeh.

 

 

24.12. – možno sa v sobotu budete cítiť akosi neisto, až rozpačito, dupľom ak vám tohtoročné Vianoce nanútili novú rolu, na ktoré nie ste doteraz zvyknuté. Našťastie vám Luna vo vašom znamení dodá dostatok sebavedomia aj charizmy.

 

25.12. – očarujúco budete na svoje okolie pôsobiť aj ďalšie dni. V nedeľu svoje kúzlo využijú najmä všetky zamilované dámy.

 

26.12. – ak ste slobodné a chcete svoj status zmeniť ešte do konca starého roka, vyrazte si na štefánsku zábavu. Luna aj hviezdy si pre vás nachystali milé prekvapenie. 

STRELEC

 

Ešte pár dní pred Vianocami sa budete cítiť tak, že o tohtoročné sviatky ani veľmi nemáte záujem. Nech už vám rok 2016 priniesol do životov čokoľvek, snažte sa s tým počas Vianoc zmieriť a nalaďte vo svojej duši mier. Harmóniu a dobrú náladu vám pomôžu nastoliť aj blízki milujúci ľudia. Spomínajte s nimi na svojich milovaných, ktorí už nie sú medzi nami, rozprávajte si úsmevné príhody, hrajte spoločenské hry a hlavne sa nikam nenáhlite. Vianoce sú predsa len raz do roka.

 

24.12. – ak vám je do plaču poplačte si, večer ale už strávte s úsmevom na perách. Poďakujte sa za všetko dobré, čo ste v živote dostali a vyslovte vieru, že ďalší rok bude ešte lepší.

 

25.12. – deň je ideálny na rodinné návštevy. Ak sa vám aj nechce vystrčiť päty z domu, berte to tak, že po kalorických sviatočných jedlách vám pohyb nezaškodí.

 

26.12. – na druhý sviatok vianočný sa rozhodnite rozjímať v pokoji svojho domova. Pokiaľ ste slobodné, dnešok vám možno prinesie do života nový zmysel. Podobné prekvapenie ale čaká aj zadané dámy. 

 

Odporúčame prečítať: Čím ozdobiť vianočné koláče

 

 

KOZOROŽEC

 

Možno pôjde vôbec o prvé Vianoce vo vašom živote, ktoré strávite presne tak, ako ste si už dávno vysnili. Dopomôže vám k tomu Luna aj priaznivé postavenie hviezd. V týchto dňoch budete cítiť obrovský nával energie. Ak ste prípravám najkrajších sviatkov v roku venovali množstvo času, uvidíte, že vám to stálo za to. Potešia vás najmä rozžiarené očká vašich blízkych, ale tiež slová vašej milujúcej polovičky. Mnohé dámy z vášho znamenia sa práve počas tohtoročných vianočných sviatkov dočkajú vytúženej zmeny, či posunu vo vzťahu.

 

24.12. – nezabudnite sa dnes až do štedrovečerného menu postiť. Odľahčíte telo a nachystáte ho na vianočné hody. Pri večeri si vyskúšajte niektoré zo starých zvykov pre krásu, lásku, zdravie aj šťastie v rodine.

 

25.12. – prvý sviatok vianočný oddychujte tak pasívne ako sa len dá. Pokiaľ na vás príde stav, že budete chcieť celý deň len prespať, pokojne ho prespite. Nezabudnite si však nastaviť budík, aby vám neušla obľúbená vianočná rozprávka.

 

26.12. – pokiaľ ste v nedeľu oddychovali ukryté doma pod dekou, v pondelok vyrazte do ulíc. Urobte si výlet po rodine a priateľoch, alebo sa choďte prevetrať na svahy, či inam do prírody. 

VODNÁR

 

Tento rok ste sa rozhodli do vianočných príprav maximálne zapojiť všetku svoju kreativitu aj fantáziu. Samé neviete odkiaľ sa to vo vás zobralo, avšak rozhodli ste sa, že toto budú tie najkrajšie vianočné sviatky, aké ste kedy zažili. K štedrovečernému stolu ste pozvali všetkých svojich blízkych, plánujete nachystať honosnú večeru hodnú gurmánov, vaše domácnosti žiaria leskom, aj vianočnou výzdobou. Pokaziť vám túto radosť môže akurát Luna v Škorpiónovi, ktorá vo vás vyvolá pocity perfekcionizmu. Akonáhle nebude niečo podľa vašich predstáv, pocítite nervozitu a podráždenosť,

 

24.12 – pozor na zbytočné malicherné hádky. Temperamentný Škorpión vám síce pošepká pár uštipačných slovíčok, ale prv než ich vyslovíte si radšej kusnite do jazyka. V opačnom prípade sa situáciu zvrtne vo váš neprospech.

 

25.12. – v tento deň sa snažte neriešiť absolútne nič. Rozhodne si nepozerajte pracovný mobil, či mail, ani nebuďte pol dňa na Facebooku. Vypnite myseľ a iba tak relaxujte.

 

26.12. – druhý sviatok vianočný vám ponúkne množstvo zábavy, smiechu aj radosti. Hviezdy vám radia prijať ich a poddať sa pozitívnej nálade v maximálne možnej miere.


Čo čítajú ostatní na KAMzaKRÁSOU.sk

 
Veľký letný horoskop na júl: Leto sľubuje prelomové zážitky! I.časť
Májové postavenie Luny - čo nám prinesie?
V čom sú ženy v znamení Raka najlepšie?
Muž v znamení Blíženca – 5 vlastností, ktoré na ňom ženy milujú
Magické číslo šesť vnáša do životov pokoj a harmóniu
V čom sú ženy v znamení Blížencov najlepšie?
Ako posilniť imunitu pred letom? Vyskúšajte prírodné a ezo tipy!
Deti v znamení Blížencov – týchto 5 vlastností neprehliadnite
Noste farby podľa svojho znamenia zverokruhu – II. časť
Dovolenka podľa znamenia – Váhy, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Vodnár a Ryby
Deti v znamení Býka – týchto 5 vlastností neprehliadnite
Noste farby podľa svojho znamenia – časť I.
Deti v znamení Býka – týchto 5 vlastností neprehliadnite
Júnové postavenie Luny – čo nám prinesie?
V akom lunárnom čase si naplánovať dovolenku?
Ako s nami telo komunikuje počas spánku?
Muž v znamení Býka - 5 vlastností, ktoré na ňom ženy milujú
Noste farby podľa svojho znamenia – časť I.
Muž v znamení Býka - 5 vlastností, ktoré na ňom ženy milujú
Veľký májový horoskop - mesiac lásky odštartoval! Časť II.
Veľký letný horoskop na júl: Leto sľubuje prelomové zážitky! I.časť
Životné číslo 9 prináša mystiku aj múdrosť
Muž v znamení Blíženca – 5 vlastností, ktoré na ňom ženy milujú
Veľký horoskop na máj: Mesiac lásky odštartoval! ČASŤ I.
Poraďte si s alergiou vďaka ezoterike
 

1 komentár

, ak chcete vložiť komentár. V prípade, že nemáte ešte konto na KAMzaKRÁSOU.sk, môžete si ho zdarma vytvoriť.22.12.16 13:19 | Mária Chromíková | karma: 78
Budem rada ,keď sa mi predpoveď podľa znamenia splní aspoň na polovicu.

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus
Najčítanejšie na KAMzaKRÁSOU.sk

Prečo zbierať okrem malín i malinové listy? Pretože sú liečivé!

23.07.2017 LIFESTYLE
Prečo zbierať okrem malín i malinové listy? Pretože sú liečivé!

Maliny sú chutným a hlavne zdravým letným ovocím. Sezóna tohto bobuľového ovocia je v plnom prúde. Maliny ľahko nazbierame v záhradke a aj v obchodoch sú lepšie dostupné. Vedeli ste však o tom...

Účinky umelých vitamínov: Čo robia s naším telom?

01.08.2017 LIFESTYLE
Účinky umelých vitamínov: Čo robia s naším telom?

Dlho sme sa dozvedali o pozitívnych účinkoch vitamínov pre naše telo. Rôzne krémy a iné kozmetické produkty s obsahom najrôznejších vitamínov predstavujú údajne oveľa zdravšiu aplikáciu vitamínov s le...

Máš chuť na sladké alebo slané? Toto sa ti telo snaží naznačiť!

17.08.2017 LIFESTYLE
Máš chuť na sladké alebo slané? Toto sa ti telo snaží naznačiť!

Ak nás prepadne chuť na sladké alebo slané, väčšinou to pripisujeme našej pahltnosti. Vedeli ste však o tom, že naše chúťky na rôzne potraviny môžu byť signálmi, ktoré nám dáva vlastné telo...

Rýchly a jednoduchý test kvality jedla!

10.08.2017 LIFESTYLE
Rýchly a jednoduchý test kvality jedla!

Existuje množstvo spôsobov, ako zistiť kvalitu jedla, ktoré podávame na stôl každý deň. Nemusíte byť na to odborník. Jednoduchým pohľadom zistíte, ktoré potraviny sú kvalitné a ktoré by ste už radšej ...

Najkrajšie deti, z ktorých sa stali celebrity. Čo je s nimi dnes?

14.08.2017 LIFESTYLE
Najkrajšie deti, z ktorých sa stali celebrity. Čo je s nimi dnes?

Myslím, že na celom svete nájdeme krásne deti. Veď každé dieťa je pre rodiča tým najkrajším. O tom niet pochýb! Avšak niekoľko z nich dokáže rozhodne očariť natoľko, že dostane titul najkrajšieho dieť...

Ako využiť aviváž v domácnosti? Toto by vám ani nenapadlo!

18.08.2017 LIFESTYLE
Ako využiť aviváž v domácnosti? Toto by vám ani nenapadlo!

Ako využiť aviváž v domácnosti? Aviváž naozaj dokáže veci, o akých sa vám ani nesnívalo. Primárne ju používame na pranie, veď bielizeň je po jej použití hebká a nie priľnavá. Čím to je...

Čo muži najviac milujú na ženách a čo si najviac všímajú? Poznáme odpovede!

16.08.2017 LIFESTYLE
Čo muži najviac milujú na ženách a čo si najviac všímajú? Poznáme odpovede!

Čo muži najviac milujú na ženách? Čo si najviac všímajú? Prvý dojem urobí veľa, o tom netreba pochybovať. Dáme naňho my a dajú naňho aj muži, pretože len prvý dojem rozhoduje, či vás vôbec osloví...

Recept na tradičné domáce zemiakové placky so syrom

19.08.2017 RECEPTY
Recept na tradičné domáce zemiakové placky so syrom

Čo si dáte na kúpalisku alebo na nejakej letnej akcii v stánku s občerstvením? Pokiaľ vám „oči nevylezú“ na langoš či varenú kukuricu, ďalším horúcim kandidátom sú určite zemiakové placky...

Vytláčanie čiernych bodiek je hitom. Tieto videá videli milióny!

08.08.2017 KRÁSA
Vytláčanie čiernych bodiek je hitom. Tieto videá videli milióny!

Čierne bodky na tvári predstavujú póry, ktoré sú čiastočne zablokované kožným mazom, odumretými bunkami a baktériami. V odbornom žargóne sa im občas hovorí aj komedóny. Čierne bodky nepridávajú na krá...

Ta-Ta Towel: Pohodlná podprsenka alebo módny výstrelok?

06.08.2017 MÓDA a ŠTÝL
Ta-Ta Towel: Pohodlná podprsenka alebo módny výstrelok?

Anglická firma predstavila novinku určenú pre ženy s väčším poprsím a dojčiace matky. Celý svet bol šokovaný z ich módneho výstrelku, ktorý nazvali "Ta-Ta Towel"...

20 príznakov parazitov v tele!

30.07.2017 LIFESTYLE
20 príznakov parazitov v tele!

Infekcie spôsobené parazitmi sú pomerne častejšie, ako si predstavujeme. Je však potrebné venovať pozornosť tomuto problému, pretože môžu spôsobovať vážne zdravotné problémy...

Kŕčové žily - tieto prírodné prostriedky ťa ich nadobro zbavia!

04.08.2017 LIFESTYLE
Kŕčové žily - tieto prírodné prostriedky ťa ich nadobro zbavia!

Kŕčové žily sú veľmi nepríjemným ochorením žíl, ktoré môžeme v dnešnej dobe zaradiť medzi civilizačné choroby. Tento zdravotný problém je veľmi častý a postihuje mužov i ženy...

Čo nepatrí do spálne? Týchto vecí sa určite zbavte!

27.07.2017 LIFESTYLE
Čo nepatrí do spálne? Týchto vecí sa určite zbavte!

po celom dni zregenerovať a načerpať novú energiu. Je to miesto na odpočinok, romantiku, intimitu a významne ovplyvňuje vzťah. Na to všetko má vplyv jej zariadenie, nábytok, doplnky a materiály...

Ušný maz ako ho nepoznáme: Čo znamená jeho zafarbenie?

30.07.2017 LIFESTYLE
Ušný maz ako ho nepoznáme: Čo znamená jeho zafarbenie?

Niekedy stačí málo a viete zistiť, že vaše telo niečo trápi. Telesné tekutiny často signalizujú začiatok vážnejšieho ochorenia. Ušný maz je toho rovnakým príkladom...

Poznajte svoje telo: Vaginálny zápach - na týchto 5 si dávajte pozor!

02.08.2017 LIFESTYLE
Poznajte svoje telo: Vaginálny zápach - na týchto 5 si dávajte pozor!

Rovnako ako črevá, aj vaša vagína má vlastné prostredie s rôznymi baktériami a kvasinkami, pričom mnohé z nich sú pre vaše telo prospešné. Každá vagína má svoje špecifické prostredie a látky...

Bolesť kolien vás nesmie zastaviť. Pomôže vám týchto 7 surovín!

13.08.2017 LIFESTYLE
Bolesť kolien vás nesmie zastaviť. Pomôže vám týchto 7 surovín!

Bolesť kolien dokáže veľmi jednoducho skomplikovať vykonávanie každodenných činností a niekedy aj výrazne sťažiť pohyb. Za vznikom bolesti môže stáť množstvo faktorov...

Aktuálne súťaže


INSTAGRAM

  TÝŽDENNÝ HOROSKOP KRÁSY


  ODPORÚČANÉ ČLÁNKY


  ZDRAVÉ RECEPTY


  ODPORÚČANÉ SLUŽBY

  Salon De Luxe, Bratislava

  Salon De Luxe
  Bratislava

  YOGA MAYA, Ivanka pri Dunaji

  YOGA MAYA
  Ivanka pri Dunaji


  Fandite nám

  Najnovšie z HLAVNÉSPRÁVY.sk

  Najnovšie z TOPDESAŤ.sk


  Najnovšie z Lepšídeň.sk


  Najnovšie z Deňženy.sk

  TOPlist 1s