Luxusná dovolenka: Ako si naplno vychutnať kvalitu na dovolenke?

Luxusná dovolenka: Ako si naplno vychutnať kvalitu na dovolenke?

V dnešnej dobe už, našťastie, nemusí platiť, že pri nízkej cene za dovolenku vás na mieste pobytu bude čakať chabo zariadená izbietka kdesi na kraji „tramtárie“, v prostredí, ktoré sa akosi obrázku z pohľadnice vymyká. Dovolenku si tak môžete pokojne vychutnať v kvalitne zariadenom ubytovaní a za lacný peniaz. Ako je to možné? 

Odporúčame: Prírodný liek na bolesti reumatického pôvodu: Čo dokáže čertov pazúr?

letná dovolenka

Zdroj: Shutterstock®

Ako si užiť kvalitnú dovolenku?

Ak ste ešte stále nepodľahli čaru zľavových portálov, pred letom je na to správny čas. Zľavy na pobyty sa s príchodom času letných dovoleniek na webe rozšíria viac, než počas ostatných mesiacov roka. Na ich dôkladné prehľadanie si preto zabezpečte dostatok času a pokoja. Kým natrafíte na zľavnený pobyt presne podľa vašich predstáv, môže to chvíľku potrvať, výsledok však bude zaručene stáť za to.

Dovolenkovať predsa neznamená len niekde na noc skloniť hlávky, ráno rýchle vstať a vytratiť sa z hotela či penziónu. K dovolenkovému relaxu patrí aj pohodlný spánok a luxusný pocit z hýčkania a rozmaznávania.

zľavy na pobyt

Zdroj: Shutterstock®

Pokiaľ si na dobrý spánok a pekné veci obzvlášť potrpíte, nepodceňujte tieto fakty ani pri výbere svojho letného pobytu. Apartmán, hotelová izba či prenajatý domček. Na pár dní a nocí sa stanú vaším druhým domovom. Dbajte preto aj na to, ako vyzerajú, aké služby ponúkajú a ako sú zariadené.

Dovolenku si užijete o to viac, ak sa vyspíte v krásnom prostredí, v izbách, v ktorých sú kvalitné postele s pohodlnými matracmi, ktoré vám po celodenných nákupoch, šantení pri mori či spoznávaní kultúrnych pamiatok dodajú dostatok pozitívnej energie na nasledujúci deň.

Nádherné svietidlá, mäkké koberce, jemné špičkové materiály a všetky tie drobnosti, ktoré lahodia zraku. Chladničku a minibar na izbe oceníte najmä v prípade potreby nočného občerstvenia, telka a pohodlný gauč padnú dobre vo chvíľach oddychu na izbe či počas upršaného dňa. Priestranný šatník pre vaše dovolenkové outfity, izbový trezor pre všetky cennosti a krásna priestranná kúpeľňa pre súkromný wellness. Nebojte sa mať pri výbere svojej dovolenky nároky! Aj drobnosti predsa dotvárajú celok!

Pozri aj: Zajedanie stresu: Prečo vyjedáš chladničku a ako sa zlozvyku zbaviť?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Iveta Ondáková 03.06.13 18:02

IO
karma
96.00

Súhlasim, len sa netreba nechat odradit a venovat výberu dovolenky viac času, dá sa skutočne ušetrit a pritom si dopriat luxus:)

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 09.09.14 17:24

MR
karma
-1.00

aj drobnosti vedia pokaziť dovolenku :)

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 31.12.20 08:33

KS
karma
133.00

Myslím si, že na takých veciach až tak nezáleží. Veď v apartmáne sa potrebuje iba človek vyspať, zvyšok dovolenky aj tak strávi na pláži, v miestnych reštauráciách a baroch alebo na fakultatívnych výletoch a keď má so sebou aj dobrú spoločnosť na ničom inom nezáleží :-)

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 05:55

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 05:55

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní