Aká planéta nad vami drží ochrannú ruku? – časť II.

Aká planéta nad vami drží ochrannú ruku? – časť II.
  • 19.08.2015
  • Silvia Karasová

    • Zdieľaj:
  • 0

Ak sa z času na čas zadívate na nočnú oblohu a rozmýšľate, či je tam niekto hore kto vás pozoruje, minimálne to môže byť vaša „planéta“. Každé zo znamení má svoju ochrannú planétu, ktorá im už pri narodení daruje nejaké tie charakterové vlastnosti. Samozrejme je vždy individuálne, do akej miery bude na vás vaša hlavná planéta pôsobiť, minimálne však malý kúsok pravdy v tom určite nájdete.

Odporúčame prečítať: Aká planéta nad vami drží ochrannú ruku? - časť I.

Aká planéta nad vami drží ochrannú ruku? – časť II.

Zdroj: Shutterstock®

Váhy – VENUŠA

Estetická stránka tohto vzdušného znamenia je výrazne ovplyvnená romantickou planétou ako je Venuša. Tá síce drží ochrannú ruku aj nad Býkmi, avšak v prípade Váh zohráva trochu inú rolu. Planéta lásky a krásy Váhy vedie umeleckými chodníčkami, učí ich tiež spravodlivosti. Ich vzdušný živel sa však nad zamýšľaním o dobre a zle neraz zasekne vo svete nerozhodnosti. 

Škorpión – MARS a PLUTO

Nad vodným znamením, ktoré neraz svojou povahou pripomína skôr ohnivé, stoja až dve planéty. Pluto je spájané s akými temným podsvetím aj s tajomstvom smrti. Škorpiónovi vštiepuje najmä zmysel pre duchovno a posilňuje v nich ich mystickú stránku. Mars v nich podporuje nielen ich silný temperament a vášeň, ale tiež dominanciu, odvahu a obrovskú vnútornú silu. 

Odporúčame prečítať:

7 letných tipov pre vodné znamenia: Rak, Škorpión a Ryby

7 letných tipov pre zemské znamenia: Býk, Panna a Kozorožec

7 letných tipov pre ohnivé znamenia: Lev, Strelec a Baran

7 letných tipov pre vzdušné znamenia: Vodnár, Blíženci a Váhy

Aká planéta nad vami drží ochrannú ruku? – časť II.

Zdroj: Shutterstock®

Strelec – JUPITER

Strelcova planéta Jupiter je v mystike známa ako vládca bohov a ohnivému znameniu Strelca dodáva akúsi vznešenosť, ktorou iné znamenia nedisponujú. Zároveň v ňom podporujú dominantné vlastnosti, túžbu ostatných riadiť a veliť svojmu okoliu. Strelec patrí zároveň k veľmi zvedavým bytostiam, ktoré veľmi radi cestujú.

Kozorožec – SATURN

Aj keď toto zemské znamenie rado skrýva svoje pocity, v skutočnosti má aj vďaka Saturnu melancholickú povahu. Známy je ako jeden z bohov Zeme a v mystike má okrem iného na starosti čas. Osoby narodené v znamení Kozorožca bývajú veľmi presné, avšak niektorí paradoxne aj veľmi nepresní. Všetko v závislosti od postavenia tejto planéty v čase ich narodenia. 

Aká planéta nad vami drží ochrannú ruku? – časť II.

Zdroj: Shutterstock®

Vodnár – URÁN

Veselý, pohodový, spoločenský. Takto Vodnára mnohí z nás poznajú najčastejšie. Ukrýva v sebe ale omnoho viac. Vodnár vie byť poriadne bojovným, v čom mu napomáha práve rebelský Urán. Ten má vlastnosti správneho revolucionára a preto sa aj v prípade Vodnára môžete celkom iste spoľahnúť na to, že oduševnene bude bojovať za správnu vec.

Ryby – JUPITER A URÁN

Ryby sú druhým znamením zverokruhu, ktoré sú ovplyvňované rovno dvoma planétami. Ako spomíname aj pri Vodnárovi, Urán podporuje v človeku túžbu po zmenách. Práve táto vlastnosť ženie Ryby vpred za svojimi snami. Jupiter ako rodený vládca im zas napomáha držať sa reality, pretože vodný živel ťahá Ryby neraz do sveta snov a fantázie.

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní