Ako si vyložiť rôzne sny o láske?

Ako si vyložiť rôzne sny o láske?
  • 21.02.2016
  • Silvia Karasová

Kto nerád sníva? A keď by sme si mohli vybrať, o čom by sme najradšej snívali? Asi málokto by si zvolil namiesto príjemného snívania nejakú nočnú moru. A čo býva pre mnohé z nás skutočne príjemné? No predsa láska. Viete ju však rozlíšiť vo svojich snoch? Viete si ju do nich privolať a udržať ju? Chce to len trochu praxe, poznatkov, chuti a samozrejme trpezlivosti. Spoznať svoje JA je jednoduchšie než sa zdá. Započúvajte sa do svojej intuície a za jej pomoci rozlúštite svoju snovú symboliku.

Vykašlite sa na snáre

A to doslova. Akokoľvek dobre to myslia, sú len univerzálne a do vašej konkrétnej symboliky sa trafia len minimálne. Ak sa neviete pri výklade svojich snov pohnúť bude to chcieť zostaviť si vlastný snár. Začať je jednoduché. Na nočný stolík si pripravte zošit, pero a ihneď po zobudení si zapíšte všetko čo si pamätáte. Aj keď by to malo byť len pár viet. Čím viac takýchto snov budete mať zaznačených tým viac symbolov vám vaše vnútro začne odkrývať.

Odporúčame prečítať: Láska na dlani - vyčítajte si osud z ruky

Láska v snoch

Zdroj: Shutterstock®

Univerzálne symboly lásky

Áno aj také sú, no rozhodne neplatia pre každého. S emóciami sa predsa len najčastejšie spája voda. Pozor ale na vodu kalnú, špinavú, či nebezpečnú. Tá v láske neveští nič dobrého. Naopak ak sa vám sníva napríklad, že sa kúpete v krásnom jazierku váš sen môže hovoriť o tom, že slobodné dámy sa už čoskoro zamilujú, alebo tie zadané sú vo svojom vzťahu absolútne spokojné.

Odporúčame prečítať: Anjelské znamenia v podobe čísel

Sen o svadbe alebo nevere

Ani jedno z toho nemusí znamenať to, čo naznačujú. Keď sa vám sníva o vlastnej svadbe no zďaleka ju v reálnom živote neplánujete, pravdepodobne vám vaše vnútro len dáva najavo, že je pripravené na zmenu, na ďalší životný krok.

Láska v snoch

Zdroj: Shutterstock®

Ani biele svadobné šaty nemusia značiť chorobu, alebo nešťastie ako to niektoré snáre naznačujú. Zamyslite sa nad tým čo pre vás znamená biela farba a šaty a možno len objavíte väčšiu túžbu po ženskosti.

Nevera v sne môže hovoriť len o túžbe po zmene, ale tiež o nespokojnosti vo vzťahu či niektorej jeho oblasti. Po takomto sne sa nemusíte ani hanbiť, ani robiť scény svojej polovičke. Nevera je obvykle znakom neistoty, ale aj aktuálne prebiehajúcich noviniek.

Láska a erotika v sne

Oboje sa väčšinou premietne do tých najpríjemnejších pocitov, a ráno sa zobúdzate s úsmevom na perách. Či ste single, alebo zadané, v obidvoch prípadoch je sen o láske hlasom vášho vnútorného JA, ktorý po nej túži natoľko, že vám to premieta do snového sveta. Práve v takomto sne vám môže dať najavo, ako by ste sa možno mali správať v niektorých situáciách, ako nabrať odvahu, aj sebavedomie.

Alebo, takýto sen môže hovoriť síce o láske, no o láske k sebe samej. Zamyslite sa nad tým, či sa dostatočne venujete sebe samej, ako je na tom vaše ego, sebavedomie, či nezanedbávate svoje koníčky, svoju dušu.

Odporúčame prečítať: Čínsky horoskop – 7 znamení aká je Opica v láske?

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Soňa Krátka 22.02.16 06:44

SK
karma
114.00

sny o laske su krasne

  • 0
Odpovedať

Katarína Janotíková 09.03.16 12:33

KJ
karma
-1.00

Radšej prežívam lásku počas bdenia nie spánku :)

  • 1
Odpovedať

Patrícia Paškanová 29.09.18 19:38

PP
karma
91.00

Zaujímavý článok, ja zvyknem "nakuknúť"do snáru.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní